Motorlukurye


Motorlu Kurye Hizmerleri...

Motorlukurye hizmeti günümüzde her an ihtiyaç duyulabilecek bir hizmet türüdür. Kısaca özetlemek gerekirse; Şehrin büyüklüğü, trafik yoğunluğu; şlerin çokluğu, zaman yetersizliği, ilave personel istihdamının zorluğu, maliyetler, bir kişiye bağımlı kalabilme, aynı an da birden fazla işin yapılabilmesi gerekliliği, olumsuz hava koşulları ve daha bir sürü sebepten ötürü motorlukurye kullanımı çok önemli ve gerekli bir hizmet şekli haline gelmiştir. Cep telefonunun hayatımıza girişinden itibaren artık onsuz nasıl yapamıyorsak moto kurye hizmetleri de olmadan iş ve özel hayatımız için gerçekten zorunlu hale gelmektedir.

Tahsilat ekibi ve finansal sıkıntıların aşılmasından firmalar kurye ile müşterilerine iletmesi gereken fatura ve makbuzları bir kaç saat içinde ulaştırılarak tahsilatlarını daha erken alabilmektedir.

Müşterinin açmış oldukları ihalelerine hazırlanan teklif dosyalarını yoğun İstanbul trafiğinde motorlukurye ile yetiştirebilmektedir. Gümrükleme firmaları gümrükte işlem yapmakta olan personellerine gün içinde moto kurye ile her an yeni evrak gönderebilmekte ve daha fazla gümrük işlemi gerçekleştirebilmektedir.

Özel hastaneler, devlet hastaneleri ve laboratuarlar kendi aralarında idrar ve kan numunelerini motorlu kuryeler aracılığıyla özel taşıma çantalarında sağlı şekilde taşıttırabilmektedir.

Mağaza zincirleri ellerinde kalmamış olan bir ürünü bir kaç saat içinde diğer şubelerinden getirtebilmekte ve müşterilerine hızlı cevap vermektedirler.

Banka ve finans kurumları müşterilerinin kredi vb. taleplerine ait dosyalarını hemen sonuçlandırabilmesi için kurye ile genel müdürlükleri hemen gönderebilmekte ve işleri sonuçlandırabilmektedir.

Motorlukurye gönderileriniz için bizi arayınız.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15