Motorlu Kurye


Tem Kurye ile VIP Kurye Hizmeti Almak İstemez misiniz?

Gönderileriniz için moto kurye Anadolu yakası hizmeti mi almak istiyorsunuz? O halde 22 yılın tecrübesine sahip Tem Kurye tam da aradığınız fırsat! Farklı gönderi türleri ile müşterilerine hizmet sunan Tem Kurye, hızlı, güvenilir ve kaliteli taşımacılığın adresidir. VIP hizmeti ile işine hız katmak isteyenler, İstanbul’un bir semtinden diğer semtine gönderilerini ulaştırmış oluyorlar. Gönderiler için süre 45 dk ile 75 dk arasında değişiklik gösteriyor. Teslimat için göndericinin adresinden gönderi alınıp, karşı tarafın adresine gönderiliyor. Herhangi bir karışıklık yaşanmaması adına teslimat bilgilerinin açık ve net bir şekilde yazılması önem taşıyor.

Evraklarınızı Göndermek ve Geri Almak için Gidiş Dönüş Kurye Hizmetinden Faydalanabilirsiniz

Resmi evraklarınızın gönderilmesi ve size geri getirilmesi için faydalanılması gereken hizmet basittir: gidiş dönüş kurye hizmeti. Alıcı adresi olarak herhangi bir bankayı ya da resmi adresi tercih edebilirsiniz. Bu kurumlarda işlemler yapıldıktan sonra adresinize hızlı kurye aracılığı ile gönderileriniz geri iletilecektir. İstanbul’un hangi semtinde yer aldığınız fark etmez, Her semtten bu hizmeti almanız mümkün.

Hassas Gönderileriniz Tem Kurye ile Emin Ellerde

Hassas gönderilerinizi motorlu kurye aracılığı ile nasıl göndereceğiniz konusunda endişe ediyor olabilirsiniz. Ancak endişe etmenize gerek yok. Çünkü hassas gönderiler için araçlı kurye hizmeti vermekteyiz. Koli ve paketler bu yöntem ile İstanbul’un dört bir yanına taşınmaktadır. Büyük hacimli gönderileriniz carsa ortalama 4 saat içinde gönderileriniz karşı tarafa ulaştırılacaktır. Bu yöntem müşterilerin şöfor ve diğer ek maliyetler olmaksızın gönderilerini karşı tarafa ulaştırmasını sağlar. Hizmetten günün her saati faydalanabilirsiniz.

Her Gün, Her Saat Kurye Gönderme Özgürlüğü: Gece Kurye Hizmeti

Bir gönderi için motorlu kurye saatlerini, mesai saatlerini ya da hafta içini bekleme devri sona erdi. Gece kurye hizmetinden resmi tatillerde bile faydalanabileceğinizi biliyor musunuz? Bu yöntem ile gönderilerinizi göndermeden önce mutlaka https://www.temkurye.com/ resmi internet sitesini ziyaret ederek önceden rezervasyon yapın. Dilerseniz gönderiniz için yine bu adres üzerinden fiyat hesaplayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinden kayıt yaptırmak için numara 0850 307 15 15’tür. 


Motorlu Kurye Hizmetleri...

İstanbul gibi büyük ve trafik yoğunluğu olan şehirlerde iş yapmanın ve bir yerlere yetişebilmenin ne kadar zor olduğu herkes tarafından bilinmektedir. İstanbul gibi büyük şehirlerde iş yapabilmek de başlı başına beceri gerektirmekte ve çeşitli çözümler üretilmesi gerekmektedir. 

Bir semtten başka bir semte yakın dahi olsa gidip dönmek bir kaç hatta yarım gününüzü almaktadır. İnsan kaynaklarının ve finansmanınızın ülkemiz şartlarında maliyetleri göz önüne alındığı zaman her işletme için sıkıntılı bir durum olmakla beraber birlikte rekabet edebilmek için zorunludur.

Böyle bir tablo karşısında trafiğe takılmadan her türlü taşınması gereken malzeme, ürün, dosya, ve benzer gönderilerin istenilen adrese ulaştırılması ve adresten aldırılması hem de bu işler için firma bünyelerindeki ek personel istihdamının gerek bırakmadığı için İstanbul'da motorlu kurye ile taşımacılık hizmetleri yaklaşık 25 yıl önce verilmeye başlanmıştır.

Bu gün firmaların ve bireylerin her türlü taşımacılık talepleri motorlu kurye hizmetleriyle giderilebilmektedir. İstediğiniz her an moto kurye siparişi vererek 60 ila 180 dakika arasında tüm İstanbul geneline istenilen her tür gönderi gönderilebilmekte ve aldırılabilmektedir.

Tem Kurye 1997 senesinden bu güne moto kurye ve arabalı kuryeler ile her türlü iletişim hizmetlerini profesyonel kadrosu ve üstün yazılım otomasyonu ile gerçekleştirmektedir. Sektörün en büyük iki kuruluşundan biridir.

Tüm İstanbul genelinde bizi aramanızdan itibaren en geç 30 dakika içerisinde gönderinizi ilgili adresten alarak teslim edileceği semte göre internet sitemiz üzerinden ya da müşteri hizmetleri personelimiz tarafından verilecek süreler içinde teslim edilecektir. 

Kurye gönderi fiyatları ve süreleri internet sitemizdeki fiyatlar sayfamızdan öğrenebilirsiniz.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15