Moto Kurye


İstanbul Genelinde Motorlu Kurye Hizmeti...

Motorlu Kurye İstanbul'da bir adresten başka bir adrese kısa zamanda ulaştırılması gereken evrak ya da paketlerinizin taşınması işini yapar.

Motorlu Kuryelerimiz günün her saati İstanbul'un her bölgesinde özel takip sistemimiz vasıtasıyla yüzlerce firmanın ve bireysel kullanıcının talepleri doğrultusunda taşımacılık hizmeti vermektedir. Sizin ya da göndermek istediğiniz emtiaların nerede olduğunun önemi yoktur. Bizi aramanız durumunda istediğiniz adrese en yakın konumdaki kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz teslim alınır ve teslim edilir. Motorlu kurye gönderilerinize ait teslimat detayı eş zamanlı olarak mail adresinize iletilecektir.

Firmalar ve bireysel kullanıcılar için kurye hizmetleri zorunluluk haline gelmiştir. Firmaların gerek müşterilerine gerekse saha personellerine göndermesi gerekli her türlü gönderiyi kurye ile anında ulaştırmaktayız. Yine firmaların müşterinden ve saha personellerinden aldırması ya da göndermesi gereken gönderileri motorlu kuryeler ile kısa sürede iletebilmektedir. Trafik, iş yoğunluğu dolayısıyla fazladan personel bulundurma gibi bir lüksümüz olmadığı durumlarda günümüzde he zaman ihtiyaçlarımızı görmekte olan motorlu kurye hizmetleri önemli bir çözüm ortağı olmaktadır. Bireylere bağımlılığın azalması ve tüm İstanbul geneline aynı anda ihtiyaç duyabileceğimiz farklı adreslere gönderilmesi gerekli iletileri aynı zamanda ulaştırabiliyor olması çok mühim bir imkan kabiliyeti kazandırmaktadır.

Genel anlamda maalesef işlerimizi son an'a kadar bekleterek süreçleri zorlaştırmaktayız. 1997 senesinden bu güne vermiş olduğumuz kurye hizmetimizde sık sık bu durumla karşılaşmaktayız. Örneğin; Önemli günlere ve katılımcılara ait son zamanlara bırakılan onlarca davetiye ve gönderiyi kuryelerimizle bir kaç saat içinde tüm İstanbul geneline adreslere ulaştırarak bu tarz organizasyonlardaki gecikmeleri telafi ediyoruz. Buna benzer zamanınızın kalmadığı ve işlerinizin aksama durumuyla karşı karşıya kaldığınız anda hizmetlerimiz aracılığıyla bu zorlukların aşılması için her zaman hazır durumdayız.

Moto kurye fiyatları aynı mesafedeki iş için kendi aracınız ile yapılmasına oranla özellikle abone müşteriler için daha az maliyetlidir. Aynı işi yapabilmek için trafik, zaman ve personel kaybını da eklediğimiz zaman kurye hizmetlerinin ne kadar büyük kolaylık ve kazanç olduğunu görülebilmektedir.

Tem Kurye 1997 senesinden  bu güne dek kurye hizmetlerini başarılı şekilde gerçekleştirmektedir. Sektöre kazandırmış olduğu üstün teknolojik yazılım otomasyon programı ile motorlu kuryelere işlerini cep telefonu üzerinden bildirmekte ve tüm İstanbul genelindeki tüm motorlu kuryelerini yönetmektedir.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15