Kurye Express


Express Kurye Gönderi Servisleri...

İstanbul gibi trafik sıkışıklığının yoğun olduğu büyük şehirlerde gerek iş yaşantımız gerekse özel yaşantımızda çeşitli ihtiyaçlarımız dolayısıyla bir yerlere yetişmeye ve işlerimizi bitirmeye çalışırız. Ancak çoğu kez işlerimizi bir sonraki güne bırakırız. Gelişen teknoloji sayesinde bir çok işlemi artık internet üzerinden yapabilmekteyiz. Ancak yine de götürülmesi getirilmesi ve elden teslim edilmesi gereken bir çok şeye ihtiyaç duymaktayız. Böyle ortamlarda kurye express servisi yardımımıza yetişmektedir. Evde unutulan eşyalarımız, dökümanlarımız, toplantıya yetişmeye çalışırken kalan cihaz ya da ürünlerimiz, tedarik edilmesi gerekli ihtiyaçlar, bilet, pasaport ve benzeri ihtiyaçlar, müşterilere gönderilmesi gereken teklif dosyaları, faturalar, sözleşmeler, baskı çıktıları, ürün örnekleri, kargoyla gönderilemesi risk içeren kırılabilir, bozulabilir her türlü emtia, savetiye, açılış, kokteyl mektupları ve her türlü hediyelerinizin ulaştırılması gibi yaşantımızın her anında moto kuryeye ihtiyaç duyulmaktadır.

Kurye Express hizmetiyle her türlü gönderinizin İstanbul genelinde normal kurye gönderi şekline göre daha hızlı teslim edilmektedir. İşlerinizi aksatmadan, trafiğe takılmadan, nerdeyse aracınızın yakıt maliyetlerinde tüm işlemlerinizi moto kurye hizmetleri aracılığıyla tüm bu problemlere maruz kalmadan gerçekleştirebilirsiniz.

Motorlu kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar tarafından fark edilmiş olup önemli bir çözüm olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekle birlikte işler daha hızlı şekilde çözüme kavuşturulmakta ve finansman olarak daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında yapılması gereken bu işler için işe yeni bir personel alımının beraberinde getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan personelin yedeğinin olmaması izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturabilmekte ve işlerin yavaşlamasına sebep olabilmektedir. Tüm bu problemler göz önüne alındığı zaman Tem Kurye gibi tüm İstanbul geneline yayılmış geniş müşteri ağına sahip bir kurye firmasından he an hizmet alabilmek büyük kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Kurye Express gönderileriniz için adrese en yakın konumdaki moto kurye hemen yönlendirilmekte, ilgili kurye gönderinizi adresinizden teslim almaktadır. Kuryelerimize tüm iş emirleri özel yazılım otomasyonumuz üzerinden gsm üzerinden iletilmektedir. İş emri verilen moto kuryelerimiz merkez operasyon tarafından gönderinizin teslim edilme sürecini anlık olarak takip etmektedir. Yüzlerce firmanın gün boyunca vermiş olduğu tüm kurye gönderileri özel kurye yazılımımız aracılığıyla her bir gönderi için taahhüt ettiğimiz sürelerinde teslim edilebilmektedir.

Kurumsal ve bireysel müşterilerimiz internet sitemiz üzerinden online kurye siparişi oluşturabilmektedir. Tüm kurye siparişlerini internet sitemiz üzerinden takip ederek dilerse rapor alabilmektedir. Kurye gönderileriniz ilgili adrese teslim edildiği an sistemimiz tarafından otomatik olarak gönderinizin teslimatına ait alıcı isim, soy isim ile teslim saati bilgileri mail adresinize gönderilmektedir. En son yazılım teknolojimiz sayesinde tüm bu organizasyonları profesyonel ekibimizce yönetebilmekte ve yüksek başarı yüzdesiyle tüm gönderiler zamanında teslim edilmektedir.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15