Kurye Ekspres


Acil Kurye Gönderi Servisleri...

İstanbul gibi trafik yoğunluğunun olduğu büyük şehirde gerek iş yaşantımız gerekse özel yaşantımızda çeşitli ihtiyaçlarımız dolayısıyla bir yerlere yetişmeye ve işlerimizi bitirmeye çalışırız. Ancak çoğu kez işlerimizi bir sonraki güne bırakır dururuz. Gelişen teknolojiyle beraber bir çok işlemi artık internet üzerinden yapabilmekteyiz. Ancak yine de götürüp getirilmesi ve yetişmesi gereken bir çok şeye ihtiyaç duymaktayız. Böyle bir ortamda ekspres kurye hizmeti yardımımıza yetişmektedir. Evde unutulan eşyalarımız, toplantıya yetişmeye çalışırken kalan cihaz ya da ürünlerimiz, tedarik edilmesi gereken ihtiyaçlar, bilet, pasaport ve benzeri ihtiyaçlar, müşterilerinize gönderilmesi gereken teklif dosyaları, faturalar, ürün örnekleri, sözleşmeler, baskı çıkışları, kargoyla gönderilmesi riskli olan bozulabilir, kırılabilir her türlü gönderi, davetiye, kokteyl davet mektupları, açılış davetiyeleri, her türlü hediyelerinizin ulaştırılması gibi yaşantımızın her anından moto kurye hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Kurye Ekspres hizmetiyle her türlü gönderileriniz İstanbul genelinde normal kurye gönderilerine göre çok daha hızlı teslim edilmektedir. İşlerinizi aksatmadan, trafiğe takılmadan, nerdeyse aracınızın yakıt maliyetine moto kurye hizmetleri aracılığıyla bu sıkıntılara maruz kalmadan gerçekleştirebilirsiniz.

Moto kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar tarafından fark edilmiş olup önemli bir çözüm yolu olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf etmekte ve işler daha hızlı şekilde çözülmektedir. Finansman olarak daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında yapılması gereken bu işler için işe yeni bir personel alımının beraberinde getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan personelin yedeğininin olmaması izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturabilmekte ve işlerin yavaşlamasına sebep olabilmektedir. Tüm bu problemler göz önüne alındığı zaman Tem Kurye gibi tüm İstanbul geneline yayılmış geniş müşteri portföyüne sahip bir kurye firmasından her zaman hizmet alabilmek büyük kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Ekspres Kurye siparişleriniz için adresinize en yakın moto kurye size anında yönlendirilmekte ve gönderinizi teslim almaktadır. Moto kuryelerimize tüm iş bildirimlerini özel yazılım otomasyonumuz sayesinde her bir gönderi için taahhüt sürelerinde teslim edilmektedir.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15