Kurye


Kurye Hizmeti...

Kurye Servisleri çok yoğun trafiğe sahip ilimizde iş ve özel yaşantınızı kolaylaştıran, zaman kazandıran bu imkanları ekonomi olarak sağlayan şehirde gerçekleştirilmesi gereken işlerinizin sizin adınıza yapılması işidir.

Örneğin; Okula geldiniz lakin evde önemli bir esyanızı ya da kitabınızı unuttunuz, derse girmeniz gerekiyor. Havaalanına gidiyorsunuz ancak mühim bir dosyanızı unuttunuz. Müşterinize gittiniz ancak ofiste sunum dosyanızı unuttunuz. İhaleye gireceksiniz ama yanınızda olması gereken kaşeniz yok. Promosyon ürünlerinizin müşterilerinize kırılmadan ulaştırılması gerekiyor. Finans sıkıntınız var ve faturalarınızın hemen müşterilerinize ulaştırılması gerekmekte, kargoyla vakit kaybedemezsiniz. Bu ve benzeri örneklerde de görüleceği gibi motorlu kurye her alanda işimizi kolaylaştırmaktadır.

Kurye hizmetleri günün her saati faal olarak motorlu kuryelerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Nerde olduğunuz önemli değildir. Bizi aramanızdan itibaren 30 dakika içinde adrese en yakın konumdaki moto kuryemiz operasyon merkezimiz tarafından size yönlendirilerek gönderinizin teslim alınmasını sağlayacaktır. Gönderileriniz teslim olduğu an da eş zamanlı olarak mail adresinize teslimat bilgileri iletilmektedir.

İnternet sitemizde hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgileri bulabilirsiniz. Ayrıca fiyatlar sayfamızdan kurye gönderi ücretlerini ve teslimat süre bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Kurye Gönderirken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar;

Kuryenizin alınacak adreste bekletilmemesi ve hizmetlerinizin taahhüt sürelerimizde gerçekleşebilmesi için lütfen öncelikle gönderinizin kuryeye verilecek şekilde hazırlandığından emin olduktan sonra sipariş veriniz. Göndereceğiniz şeyin uygun bir zarf ya da poşete ağız kısmı kapatılarak hazırlanması ve üzerine gideceği adres, telefon ve teslim alacak alıcı bilgilerinin eksiksiz yazılı olmasına dikkat ediniz. Yağışlı havada göndereceğiniz şeylerin poşetlenmiş, hazır olarak kuryeye teslim etmeniz gerekmektedir.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15