Kadıköy kurye


Günün her saati Kadıköy ve İstanbul'un her semtindeyiz

Kadıköy'de Kurye Hizmetleri

Kişisel olarak acele gönderilmesi veya herhangi bir adresten aldırılması gereken bir şeyin ve şirketlerin her türlü fatura gönderimi, evde veya işyerinde unuttuğumuz ancak zaman olmadığı için gidip alamadığımız eşyalarımızın kurye ile aldırılması, okula geldiğimizde evde kalan önemli bir kitap veya dosyamızın kurye ile aldırılması, özel siparişinizi sizin gidip almanız yerine kuryemizin sizlere getirmesi, havaalanına gidiyorsunuz ancak yanınızda olması gereken önemli bir evrak veya eşyanızı almaya dönecek kadar vaktiniz olmadığında kuryemiz sizlere hemen ulaştırabilmektedir. Bunlara benzer günlük hayatımızda karşılaşacağımız aksaklıkları ve ihtiyaçlarınıza Kadıköy kurye hizmetimiz ile çözüm üretmekteyiz.

Kadıköy de kurye hizmeti için ihtiyaç duyduğunuz anda 0850 307 15 15 no'lu hattımızdan bizi arayarak kurye hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. 25 yıldır motorlu kurye hizmeti vermekte ve tüm İstanbul genelindeki müşterilerimize günün her saatinde hizmet vermekteyiz. Bizi aramanız neticesinde en yakın kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz 30 dakika içerisinde teslim alınacaktır. 

Ücretler sayfamızdan göndermek istediğiniz semtleri belirleyerek kurye ücret ve kurye teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınıza göre Normal Kurye Gönderisi, Expres Kurye Gönderisi, VİP Kurye Gönderisi ve Araçlı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye şirketinin yani şirketimizin adresine göre değişmemekte olup gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.


TEM KURYE

Kadıköy Kurye Hizmetleri

0850 307 15 15