Kadıköy Hızlı Kurye


Kadıköy Hızlı Kurye

Kadıköy Hızlı Kurye Hizmeti her an ihtiyaç duyulacak hizmetlerdendir. Nerede ve ne zaman neye ihtiyaç duyacağımız ya da nereye bir şey göndermemiz gerekeceği ve o anda müsait olup olamayacağımız belirsizdir. Bununla beraber müsait olma durumumuzda dahi Kadıköy Hızlı Kurye Hizmetiyle talebinizin yerine getirilmesi, kendiniz tarafından aynı işin yapılmasına göre daha az maliyetli olacaktır. Harcanacak zamanın sizlere kalmış olması da ayrıca bir kazançtır.

Kadıköy Hızlı Kurye sayesinde tüm İstanbul geneline her an bir şeyler gönderebilir ya da bir şeyleri ilgili adresten aldırarak bulunduğunuz adrese getirtebilirsiniz. Ofis dışındayken işlerinizi Hızlı Kurye yönlendirerek yaptırabilirsiniz. Tatildeyken ihtiyaç duyacağımız gönderileri bir yerlere sevk ettirebiliriz.

Kadıköy hızlı kurye firmamız sayesinde ilçe içerisinde gönderimi ve il bazında doküman/eşya iletim mekanizmasını kullanabilirsiniz. Firmamız sadece mesai saatlerinde değil sizin tüm kurye ihtiyaçlarınızın karşılanması için 7/24 hizmet vermektedir. Sunulan yüksek hizmet kalitesi sayesinde eşyalarınızı, dokümanlarınızı aklınızda tek bir soru işareti dahi olmadan belirttiğiniz adrese iletebiliriz! 23 senedir il içi taşımacılık konusunda eksiksiz hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti bizim için en temel kıstaslar arasında yer alıyor. Müşterilerimizin firmamız hakkında yaptıkları yorumlar da ne derece yetkin bir hizmet aşmasının belirlendiğini yansıtıyor!

Gönderim Prensipleri Nelerdir?

Kadıköy hızlı kurye hizmetlerimizden istifade ederken gönderi prensiplerimiz hakkında da bilgilendirileceksiniz;

· Gönderim prensipleri arasında hasarsız taşımacılık ilk sıradadır. Bize emanet ettiğiniz eşyalarda asla zarar meydana gelmez.

· Gönderim sürecinin başlangıç aşamasında size vaat edilen zaman aralığında tamamlanması da oldukça önemlidir!

· SMS vasıtası ile gönderimin her bir aşamasında detaylı şekilde bilgilendirileceksiniz.

Sunulan bu profesyonel hizmet karşılığında talep ettiğimiz fiyat aralığının makul olması müşterilerimizi şaşırtıyor. Ayrıca kampanyalı dönemlerimizden de istifade ederek daha makul fiyat aralıkları üzerinden taşımcılık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Tem Puan Sizi Bekliyor!

Tem Kurye hizmetlerimizden faydalandıkça hesabınızda puan birikecektir. Size verdiğimiz bu puanlar üzerinden anlaşmalı olduğumuz firmalarda harcama yapabilirsiniz. Sunulan yüksek kalite ve ek puanlar ile sadece bir taşımacılık firması olmanın çok ötesindeyiz. Sizin memnuniyetimizi firma olarak bizim en büyük başarımız!

Kurye kullanımına şirketler açısından şu şekilde örnekler verebiliriz: İnternet üzerinden ürün satışı yapmakta olan şirketler bu ürünleri Kadıköy Acil Moto kurye ile müşterilerine ortalama üç saat içerisinde teslim ettirmektedirler.

Yine firmalar şubeleri arasındaki ürün transferlerini Kadıköy acil kurye ile gerçekleştirmektedir.

Şubelerdeki günlük rapor çıkışlarını merkezlerine düzenlik olarak Kadıköy hızlı kurye aracılığıyla transfer ettirmektedirler.

Faturalarını birkaç saat içerisinde müşterilerine ulaştırmaktadır.

Sahadaki personellerine iletilmesi gereken belge, kaşe, dosya, ürün, cihaz ve benzeri ihtiyaçları Kadıköy hızlı kurye ile göndererek işlerin zamanında sonuçlanmasını sağlamaktadırlar.

Firmaların bunlara benzer ihtiyaçlarını karşılamak için bünyelerinde bulundurmak durumunda kaldıkları ofis çalışanlarının maliyetleriyle kurye hizmetleri maliyetleri karşılaştırıldığında maliyetlerin azaltılabildiği görülebilmektedir. Diğer bir avantaj ise kurye firmasının onlarca personeli ile her an karşımıza çıkacak ihtiyaçlara cevap alınabilmektedir. Şirket çalışanları ile aynı anda ancak bir işlem yapabilmekteyiz. İstanbul trafiği göz önüne alındığında bir personelin gün içerisinde birkaç işlemi ancak yapabilmesi mümkün iken kurye şirketinin her semtte çalışmakta olan kuryeleri sayesinde onlarca işlem yaptırılabilmektedir.

Tem Kurye'nin Kadıköy hızlı kurye hizmetiyle ihtiyaç duyacağınız her an da her türlü taşımacılık işini hızla gerçekleştirebilmektesiniz. Gün içinde İstanbul genelinde taşıma işi yapmakta olan motorlu kuryelerimizden en yakın olanı talep edilen adrese yönlendirilmektedir. Operasyon merkezimiz ihtiyaç durumunuza göre hızlı kurye taleplerinizi adresten aldırarak en hızlı şekilde teslim edileceği adrese yönlendirilmektedir.

Hızlı Kurye taleplerinizi Ekspres Kurye veya VİP Kurye olarak gerçekleştirilmektedir.

Kadıköy Hızlı Ekspres Kurye hizmeti ile İstanbul genelinde gönderinizin gerçekleşeceği semtlere göre 60 ila 120 dakika arasında gönderiniz teslim edilmektedir.

Kadıköy VİP Kurye hizmeti ile de İstanbul genelinde gönderinizin gerçekleşeceği semtlere göre 45 ila 70 dakika aralığında gönderiniz teslim edilmektedir.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15