Kadıköy Acil Kurye


Kadıköy Acil Kurye

Kadıköy Acil Kurye Hizmeti her an ihtiyaç duyulacak hizmetlerdendir. Nerede ne zaman neye ihtiyaç duyacağımız ya da nereye bir şey göndermemiz gerekeceği ve o anda müsait olup olamayacağımız belirsizdir. Bununla birlikte müsait olma durumumuzda dahi Kadıköy Acil Kurye Hizmeti aracılığıyla talebinizin yerine getirilmesi, işi sizin yapmanızdan daha az maliyetli olacaktır. Harcanacak zamanın sizlere kalmış olması da ayrıca bir kazançtır.

Kadıköy Acil Kurye aracılığıyla tüm İstanbul geneline bir şeyler gönderebilir ya da bir şeyleri ilgili adresten aldırarak bulunduğunuz adrese getirtebilirsiniz. Ofis dışındayken işlerinizi acil kurye yönlendirerek yaptırabilirsiniz. Tatildeyken ihtiyaç duyacağınız materyalleri bir yerlere sevk ettirebilirsiniz.

Kadıköy acil kurye birimlerimiz her an hizmetinize hazır. Gönderilerinizi hem İstanbul içinde hem de şehirlerarası gönderime tabi tutmaya devam ediyoruz. Siz de internet üzerinden veya belirttiğimiz telefon numaralarını kullanarak adresinize ekiplerimizi çağırabilirsiniz. Adresinizden teslim alınan eşyaların gönderimi için size tahmini bir süre verilecektir. Gönderilecek olan merkezler arasındaki uzaklık da dikkate alınarak bir zaman aralığı sunulur. Bu zaman aralığının ve teslim vaadinin asla dışına çıkılmasına izin verilmeyecektir.

Kurye Birimlerimiz Motorlu ve Araçlı Şekilde Hizmet Sunuyor!

Kadıköy acil kurye birimlerimiz gönderilecek olan ürün boyutuna göre tarafınıza sevk edilecektir. Görece daha küçük olan ürünler işçin motorlu kurye tesis edilir. Daha büyük boyuttaki ürünler için de araçlı kurye gönderilecektir. Araçlı kuryeler de motorlu birimlerimiz de teslim alınan ürüne asla zarar gelmeden belirtilen zaman aralığında yerine teslim edilmesini sağlar.

· Teslim edilecek olan ürün boyutu, gönderilecek olan adresin uzaklığına göre bir ücret belirlenir.

· Sunulan profesyonel ve kesintisiz hizmete rağmen oldukça makul bir fiyat aralığının belirlendiği görülüyor. Kampanyalı dönemlerde daha da uygun bir fiyat aralığı oluşturulmuştur.

Gönderime dair tüm aşamalarında müşterilerin bilgilendirilmesi de takdir topluyor. Sizin verdiğiniz iletişim numaralarına SMS aracılığı ile bilgilendirme yapılacaktır.

Gidiş Dönüş Birimlerimiz Hizmetinize Hazır!

Tem Kurye birimlerimizi gidiş dönüş hizmeti ile dikkat çekmeye devam ediyor. Siz de bu birimlerimiz üzerinden evrakınızı teslim ederek bankalarda ya da diğer kurumlarda işlemlerin tamamlanmasının sonrasında tarafınıza yeniden teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Kurye kullanımına firmalar açısından şu şekilde örnekler verebiliriz: İnternet üzerinden ürün satışı yapmakta olan şirketler bu ürünleri Kadıköy Acil moto kurye ile müşterilerine ortalama üç saat içerisinde teslim ettirmektedir.

Yine şirketler şubeleri arasındaki ürün transferlerini Kadıköy acil kurye ile gerçekleştirmektedir.

Şubelerdeki günlük rapor çıkışlarını merkezlerine düzenli olarak Kadıköy acil kurye ile transfer ettirmektedir.

Faturalarını birkaç saat içerisinde müşterilerine ulaştırmaktadır.

Sahadaki personellerine iletilmesi gereken kaşe, belge, dosya, ürün, cihaz ve benzeri ihtiyaçları Kadıköy acil kurye ile göndererek işlerin zamanında sonuçlanmasını sağlamaktadır.

Şirketlerin bunlara benzer ihtiyaçlarını karşılamak için bünyelerinde bulundurmak durumunda kaldıkları şirket çalışanlarının maliyetleriyel karşılaştırıldığında maliyetlerin azaltılabildiği görülebilmektedir. diğer avantajı ise motorlu kurye firmasının onlarca personeliyle her an karşımıza çıkacak ihtiyaçlara cevap alınabilmektedir. Şirket çalışanları ile ise aynı anda bir işlem yapabilmektesiniz. İstanbul trafiği göz önüne alındığında bir çalışanın gün içinde birkaç işi ancak yapabilmesi mümkünken kurye firmasının her semtte çalışmakta olan moto kuryeleri sayesinde onlarca işlem yaptırabilmektedir. 

Tem Kurye'nin Kadıköy acil kurye hizmetiyle ihtiyaç duyacağınız anda her tür taşımacılık işini hızla gerçekleştirebilmektesiniz. Gün içinde İstanbul genelinde taşıma işi yapmakta olan motorlu kuryelerimizden size en yakını talep edilen adrese yönlendirilmektedir. Operasyon merkezimiz ihtiyacınız halinde acil kurye taleplerinizi alınacak adresten teslim aldırarak teslim edileceği adrese yönlendirilmektedir.

Acil Kurye talepleriniz Ekspres Kurye veya VİP Kurye olarak gerçekleştirilmektedir.

Kadıköy Acil Ekspres Kurye hizmeti ile İstanbul genelinde gönderinizin gerçekleşeceği semtlere göre 60 ila 120 dakika aralığında gönderiniz teslim edilmektedir.

Acil VİP Kurye hizmeti ile de İstanbul genelinde gönderinizin gerçekleşeceği semtlere göre 45 ila 75 dakika aralığında gönderiniz teslim edilmektedir.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15