İstanbul’daki Gönderi işlemleri İçin Kurye


İstanbul’daki Gönderi İşlemleri İçin Kurye

İstanbul kurye merkezi olarak ofisimiz Kartal’da bulunmaktadır. İstanbul’da gönderi hizmeti veren firmamız ile ilgili iletişim bilgileri “www.temkurye.com” internet adresinde yer almaktadır.

İstanbul’da Kolaylıkla Kargo Dağıtımı Yapılan Semtler

İstanbul kuryeleri ile birlikte gönderi işlemi yapmak isteyen vatandaşlar birçok semtte bu işlerini kolay bir şekilde gerçekleştirmektedir. Aşağıda İstanbul’da bulunan bu semtlerden bazılarının isimleri listelenmektedir:

·         Dudullu Kurye

·         Ataşehir Kurye

·         Kadıköy Kurye

·         Bostancı Kurye

·         Kartal Kurye

·         Altunizade Kurye

·         Maltepe Kurye

·         Ümraniye Kurye

·         Kavacık Kurye

·         Gebze Kurye

·         Ambarlı Kurye

·         Bakırköy Kurye

·         Beşiktaş Kurye

·         Beyoğlu Kurye

·         Eminönü Kurye

·         Esenyurt Kurye

·         Fulya Kurye

·         Halkalı Kurye

·         Harbiye Kurye

·         İkitelli Kurye

·         İstinye Kurye

·         Kağıthane Kurye

·         Karaköy Kurye

·         Levent Kurye

·         Maslak Kurye

·         Sirkeci Kurye

·         Şişli Kurye

·         Taksim Kurye

·         Topkapı Kurye

·         Yenibosna Kurye

İstanbul’da Kuryelerin Çalışma Sistemi

İstanbul’da kurye sisteminde diğer illerde olduğu gibi adresten gönderi alma seçeneği bulunmaktadır. Kuryeye siparişlerini kendisi götürmek istemeyen vatandaşlar firmanın telefon numarasından ulaşarak adreslerine kurye çağırabilmektedir. Bunun için müşteriler, müşteri iletişim numarasından kuryelere ulaşarak adres bilgisi vermelidir. Daha sonra siparişler adresten teslim alındıktan sonra güvenli bir şekilde yola çıkmak üzere araçlara teslim edilmektedir. Özellikle kırılacak eşyalar için kuryelerimiz taşıma konusunda oldukça dikkatli davranmaktadır. Teslim edilen siparişler gideceği ile ya da ülkeye göre alıcının bulunduğu şubeye belli bir süre zarfında ulaşmaktadır. Daha sonra şubeden bu gönderi alınarak en kısa süre içerisinde alıcı kişinin adresine teslim edilmektedir.

İstanbul Kurye İle Gönderimlerin Ücretleri

İstanbul’da gönderi ücretleri semtler arasındaki mesafeye, gönderilecek nesnenin boyuna, ağırlığına ve yüksekliğine göre değişmektedir. Şehir içi gönderilerden şehir dışı gönderilere göre daha az ücret alınmaktadır. Bunun yanı sıra siparişlerin evden teslim alınması da gönderim ücretine ek olarak yansımaktadır. Ayrıca gönderilecek nesnenin ne olduğu da fiyat açısından önemlidir. Belge, mektup gibi gönderimlerden kitap, koli gibi gönderilere oranla daha az miktar ödenmektedir. Gönderilerinizi uygun ücretler karşılığında alıcılara teslim etmekteyiz. Daha detaylı bilgi almak için 0850 307 15 15 numaralı müşteri hizmetleri hattından yararlanılabilir.