İstanbul Motokurye


İstanbul Motokurye Hizmeti...

İstanbul genelinde günün her saatinde moto kurye hizmeti vermekteyiz. İstanbul'un her semtinden her tür gönderilerinize moto kurye ihtiyaçlarınız için 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan arayarak talepte bulunabilirsiniz. Size en yakın konumdaki motorlu kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz 30 dakika içerisinde teslim alınacaktır.

İstanbul genelinde moto kurye hizmet şekilleri ve süreleri ortalama şu şekildedir;

Normal Kurye Hizmeti:        Gönderi semtine göre 120-180 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Ekspres Kurye Hizmeti:       Gönderi semtine göre 90-120 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Vip Kurye Hizmeti:               Gönderi semtine göre 45-75 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Motorlu kurye hizmetlerimizle İstanbul'da bulunduğunuz adresten gönderi yapmak istediğiniz her semte günlük iş ya da özel ihtiyaçlarınız için göndermeniz ya da aldırmanız gereken her türlü emtiayı taşıtabilirsiniz.

İstanbul Motokurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar tarafından fark edilmiş olup önemli bir çözüm yolu olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf sağlanmakta, işlemler daha hızlı şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Finansman olarak daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında yapılması gereken bu işler için işe yeni bir personel alımının beraberinde getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan personelin yedeğinin olmayışı izin dönemlerinde sıkıntı oluşturabilmekte ve işleri yavaşlatabilmektedir. Tüm bu problemler göz önüne alındığı zaman Tem Kurye gibi İstanbul geneline yayılmış geniş müşteri portföyüne sahip bir kurye firmasından her an hizmet alabilmek büyük kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semtleri seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınız doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ya da Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da bir kaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderi yapılacak semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye siparişleriniz lütfen bizi arayınız.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15