İstanbul kurye


1997 senesinden bu güne İstanbul'un her semtinde hizmet vermekteyiz...

İstanbul genelinde günün her saatinde motorlu kurye hizmeti vermekteyiz. İstanbul'un her semtinden her tür gönderilerinize moto kurye ihtiyaçlarınız için 0850 307 15 15 numaralı hattımızdan arayarak talepte bulunabilirsiniz. Size en yakın motorlu kuryemiz yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dakika içerisinde teslim alınacak.

İstanbul genelinde motorlu kurye hizmet şekilleri ve süreleri ortalama şu şekildedir;

Normal Kurye Hizmeti        : Gönderi semtine göre 120-180 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Ekspres Kurye Hizmeti       : Gönderi semtine göre 60-90 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Vip Kurye Hizmeti              : Gönderi semtine göre 45-75 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Moto kurye hizmetimiz aracılığıyla İstanbul'da bulunduğunuz semtten istediğiniz her semte günlük iş ya da özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda gönderi yapabilir ya da farklı bir adresten aldırabilirsiniz.

İstanbul Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar tarafından fark edilmiş olup önemli bir çözüm yolu olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede süreden tasarruf edilmekte, işlemler daha hızlı şekilde çözüme kavuşturulmakta ve finansman olarak daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında yapılması gereken bu işlemler için işe yenir bir personel alımının getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olmaktadır. Aynı zamanda işe alınan bu personelin yedeğinin olmayışı izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturabilmekte ve işlerin yavaşlamasına sebep olabilmektedir. Tüm bu sorunlar göz önüne alındığında Tem Kurye gibi İstanbul geneline yayılmış geniş müşteri portföyüne sahip bir kurye firmasından hen an hizmet alabilmek büyük kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semtleri belirleyerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınız doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Expres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ya da Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da bir kaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır. 

Kurye siparişleriniz için lütfen bizi arayınız.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15