Güvenilir Kurye ile Verilen Adrese Teslimat


Güvenilir Kurye ile Verilen Adrese Teslimat

Kurye konusunda oldukça büyük hizmetler veren firmamız, uzun yıllardır bu alanda kendisini geliştirmektedir.Sahip olduğu dinamik ve çalışkan ekibimiz sayesinde her zaman bir adım önde olan kurye firması olarak bizler,özellikle motor kurye ve arabalı kurye seçenekleri ile müşterilerine her zaman yardımcı olan firmalardan bir tanesidir. 1997 yılında İstanbul'da kurulan firmamızın her daim müşteri odaklı çalışması,bizleri bu zamana kadar ileriye taşıyan en önemli nedenlerden birisi olarak bilinir. Geniş hizmet seçeneklerimiz arasında yer alan motor kurye, özellikle zaman sıkıntısı yaşayan müşterilerimiz için oldukça önemli bir tercihtir.Alınan işleri tam zamanında yerine teslim eden firmamızın sahip olduğu uygulama sayesinde tüm müşterilerimiz, kuryelerine ait bütün ilişkili bilgileri görüntüleyebilmek.Uygulama sayesinde kuryeleri hakkında detaylı bilgi sahibi olan müşterilerimizin aynı zamanda kurye taşıyıcılarına ait bilgilere ulaşması mümkündür.

Nasıl Bir Çalışma Sistemine Sahibiz?

Çalışma sistemine her zaman süreklilik ve sürdürülebilirlik standartlarını geliştiren firmamız, bu alanda sahip olduğu deneyimlerini müşterilerine sunar.Her zaman aldığı işleri tam zamanında yerine getiren özel kurye ve iş yönetimi yazılım programına sahip olan firmamızın aynı zamanda uygulama üzerinden sipariş takibinin de güncel olarak yapılabilmesi de mümkündür.Cep telefonları ve web uygulaması üzerinden sipariş verebilen müşterilerimiz aynı zamanda sahip oldukları bu uygulama ile harita destekli motorlu kurye takibini rahatlıkla yapabilmektedirler.Uygulama üzerinden aynı zamanda kuryelere anlık olarak gereken direktiflerin verilmesi ve teslimat bilgilerinin kurye tarafından anında girilmesi müşterilerimize sağladığımız en önemli kolaylıklardan bir tanesidir. Sisteme verilen algoritmalar sayesinde bütün kuryeler, anında alınan verileri ve görüntüleri en uygun yerdeki kuryeyi ileterek verilen görevin en kısa sürede yerine getirilmesini sağlar.

Hizmetlerimiz Nelerdir?

Pek çok kurye firmasından ayrılarak ülkemizin pek çok farklı yerinde hizmet veren dağıtım şirketimiz, Gebze kurye olarak bu bölgelerde de faaliyetlerini sürdürmektedir. Buna göre firmamızın müşterilerine sağlamış olduğu bazı hizmetleri ise şunlardır;

·         Normal kurye,

·         Motorlu kurye,

·         Arabalı kurye,

·         VIP kurye,

·         Hava kargo hizmetleri,

·         Ekspress kurye hizmetidir.