Göktürk Kurye


Göktürk Özel Kurye Hizmeti

Özel kurye hizmetimizle 1997 yılından bu yana tecrübeli bir ekiple çalışmakta olan Tem Kurye, profesyonel bir kurye hizmeti vermek için günümüzün teknolojisine uygun şekilde hizmet vermektedir. Sipariş takibi, raporlama ve kurye cep gibi iletişim üzerine kurulu dağıtım hizmetimiz için 0850 307 15 15 numaramızla irtibata geçerek kısa zamanda hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Motorlu Kurye Hizmetimiz

Göktürk motorlu kurye hizmetimizle, teslim edilmesi gereken evrak, doküman ve paketlerin zamanlı bir şekilde bir adresten diğer adrese alınmasını sağlayan firmamız, sizlere söz verilen tarihte hizmet vermeye önem vermektedir. Teslimat kurallarına uygun, zamanlama sıkıntısı yaşamadan ve sipariş takip imkanlarıyla birlikte kuryenizin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Kısa sürede teslimat ve hızlı iletişim kurma imkanı veren firmamız, özel istekleriniz üzerinde adresinize gelerek paket ya da evraklarınızı alacaktır. İstanbul’un bir semtinden diğer semtine yapılacak olan dağıtım hizmetimiz sayesinde hem zamandan tasarruf etmeniz hem de kurumsal ya da bireysel paketlerinizin sağlam bir şekilde teslim edilmesi amaçlanmaktadır.

Göktürk Kurye Kiralama Hizmetimiz

Size özel çalışmakta olan personellerimiz, rezervasyon yaptığınız zaman ya da anında kurye hizmetimizden yararlanmak istediğinizde söz verilen zaman diliminde adresinize gelerek teslimat paketini alacak ve adrese teslim için yola koyulacaktır. Uzun yılların verdiği tecrübe ışığında İstanbul’un trafik saatlerini göz ederek ve yol uzunluğunu hesaplayarak yapacağımız teslimat işlemimiz tam zamanlı bir şekilde işlemektedir.

Firmaların ve bireysel isteklerin üzerine çalışmakta olan Göktürk kurye, size özel hizmet vererek hem paketlerinizin teslimatını hem de korunmasını sağlayacak şekle çalışmaktadır. Güvenilir ve kaliteli bir hizmet ağı oluşturmuş olan Tem Kurye, İstanbul’un her yerine anında kurye hizmeti vererek zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

Göktürk Kurye Araç Kiralama

Özel şoförlerimizle verdiğimiz araç kiralama hizmetimiz Göktürk moto kurye hizmetimizin yanı sıra büyük koli ve paketlerinizin tanışmasını sağlayacak şekilde hizmet vermektedir. Size özel kurye ve araç hizmetimiz için bizimle iletişim kurarak aynı gün içerisinde hizmetlerimizden yararlanabilir, kurye ve araç kiralama talebinde bulunarak, dağıtımlarınızın tamamlanmasını firmamız sayesinde sağlayabilirsiniz. 


Göktürk Motorlu Kurye Hizmeti...

Göktürk semtinde ve İstanbul'a çevre diğer ilçelerde günün her saati kurye hizmeti vermekteyiz. Göktürk semti içinde ya da Göktürk semti dışında her türlü moto kurye ve arabalı kurye ile taşımacılık ihtiyaçlarınız için 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan bizleri arayarak talepte bulunabilirsiniz. Size en yakın konumdaki kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz en geç 45 dakika içerisinde alınacaktır.

Kurye hizmetimizle Göktürk semtinden istediğiniz her yere günlük iş ya da özel talepleriniz doğrultusunda göndermeniz ya da aldırmanız gerekli her tür materyali taşıtabilirsiniz.

Göktürk Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar tarafından fark edilmiş olup önemli bir çözüm yolu olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekle birlikte işler daha hızlı çözüme kavuşturulmaktadır. Finansman olarak daha hızlı dönüşler elde edilmektedir. Ofis dışında yapılması gereken bu işler için işe yeni personel alımının beraberinde getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan bu personelin yedeğinin olmaması izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturabilmekte ve işlerin yavaşlamasına sebep olabilmektedir. Tüm bu problemler göz önüne alındığı zaman Tem Kurye gibi İstanbul ve Göktürk Semti geneline yayılmış geniş müşteri ağına sahip bit kurye firmasından her an hizmet alabilmek büyük kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Fiyatlar sayfamızdan Göktürk semtinden gönderi yapmak istediğiniz semti seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınıza göre Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ve Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da birkaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15