Ekspres Kurye


Ekspres Kurye Hizmeti...

İstanbul gibi trafik yoğunluğunun fazla olduğu büyük şehirlerde gerek iş hayatımız gerekse özel hayatınızda çeşitli ihtiyaçlarınız dolayısıyla bir yerlere yetişmeye, işlerinizi bitirmeye çalışırsınız. Ancak çoğu kez işlerimizi bir sonraki bırakır dururuz. Gelişen teknolojiyle beraber bir çok işlemi artık internet üzerinden yapabiliyoruz ancak yine de getirip götürülmesi ve yetiştirilmesi gerekli bir çok şeye ihtiyaç duymaktayız. İşte böyle bir ortamda ekspres kurye hizmeti yardımımıza yetişmektedir. Evde unutulan eşya, toplantıya yetişmeye çalışırken kalan cihaz ve ürünlerimiz, pasaport, bilet, tedarik edilmesi gereken ihtiyaçlar, tedarik edilmesi gereken acil ihtiyaçlar, sözleşmeler, müşteriye gönderilmesi gereken faturalar, ürün örnekleri, baskı çıktıları, kargo ile gönderilmesi riskli kırılabilecek, bozulabilecek her türlü gönderi, açılış, kokteyl davet mektupları, davetiye ve her türlü hediyelerinizin ulaştırılması gibi yaşantımızın her anında kurye hizmetlerine ihtiyaç duymaktadır.

Ekspres Kurye hizmeti ile her tür gönderinizib İstanbul geneline normal kurye gönderilerine göre daha hızlı teslim edilmesi sağlanmaktadır. Trafiğe takılmadan, işinizi aksatmadan, neredeyse aracınız yakıt maliyetlerinde tüm işlerinizi motor kurye hizmetleri aracılığıyla tüm bu koşuşturmaya maruz kalmadan gerçekleştirebilmektesiniz.

Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar tarafından fark edilmiş ve mühim bir çözüm olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmektedir. İsler daha hızlı şekilde çözüme kavuşturulmakta ve finansman olarak daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında yapılması gereken bu işler için işe yeni bir personel alımının beraberinde getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan bu personelin yedeğinin olmayışı izin dönemlerinde sıkıtılar oluşturabilmekte ve işlerin yavaşlamasına sebep olabilmektedir. Tüm bu problemler göz önüne alındığı zaman Tem Kurye gibi tüm İstanbul'a yayılmış geniş müşteri portföyüne sahip bir kurye şirketinden her an hizmet alabilmek büyük kolaylık ve çözüm sağlar.

Ekspres Kurye gönderileriniz için adresinize en yakın kurye hemen yönlendirilmekte ve ilgili kurye siparişinizi teslim almaktadır. Kuryelerimize tüm iş talimatlarımızı özel yazılım otomasyonumuz sayesinde cep telefonu üzerinden iletilmektedir. İş talimatı verilen kuryelerimiz merkez operasyon ekibi tarafından işiniz teslim edilme sürecine kadar anlık olarak takip edilmektedir. Yüzlerce şirketin gün boyunca vermiş olduğu tüm kurye gönderileri özel yazılımımız sayesinde her bir gönderi için taahhüt ettiğimiz teslimat sürlerinde teslim edilmektedir.

Kurumsal müşterilerimiz web sitemizden online olarak sipariş verebilmektedir. Tüm kurye siparişlerini web sitemiz üzerinden takip edebilmekle ve rapor alabilmektedir. Kurye gönderileriniz ile alakalı adrese teslim edildiğinde sistemimiz tarafından otomatik olarak gönderinizin teslimatına ait alıcı bilgisi ile teslim saati bilgileri mail adresinize eş zamanlı olarak gönderilmektedir. En son yazılım teknolojimiz vasıtasıyla tüm bu organizasyon profesyonel ekibimizce yönetilmekte ve yüksel başarı yüzdesiyle tüm işlemler süresinde teslim edilebilmektedir.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15