Dudullu Kurye


Dudullu’da VIP Kurye Hizmeti Almak İsteyenlerin Adresi Tem Kurye

Dudullu kurye göndermek için güvenilir bir kurye firması arıyorsanız, aradığınızı buldunuz! Tem Kurye, farklı gönderi seçenekleri ile her türlü kurye türüne özel hizmet sunuyor. İster mesai saatleri içinde, ister mesai saatleri dışında, her türlü belge ve dökümanlarınızı Tem Kurye aracılığı ile gönderebileceksiniz. Tem Kurye:

·         Mesai saatleri dışında gönderi yapmanız için gece kurye hizmeti,

·         Koli ve paket teslimatları için araçlı kurye gönderi hizmeti,

·         Şöforlü araç kiralama hizmeti ile sizler için var.

Kurye Araç Kiralama Hizmeti

Tem Kurye bünyesinde motorlu kurye çalışanları bulundurmaktadır. Şoförlü araçlar taşımacılık hizmetini gerçekleştirirler. Araç kiralama hizmetinin sunduğu bir çok avantaj bulunmaktadır. Bu avantajlar arasında:

·         Giderlerin sabit olması,

·         Trafik ceza derdi olmaması,

·         Fatura giderleştirilmesi,

·         Yılık izin süreçleri,

·         İşinize göre personel,

·         Devamlılığı sağlayan ekip ve daha fazlası yer alır.

Mesai Saatlerinde Gönderiniz Varsa Tem Kurye Gece Hizmeti

Gece servisi 7 gün 24 saat hizmetinizde olacak. 18:30’dan sonra kurye gönderememe derdi sona erdi! Resmi tatiller de dahil olmak üzere her türlü gönderi işlemlerinizi gerçekleştirmek için motorlu kuryelerimiz var. Kurye göndermeden önce 0850 307 15 15 hatlı telefon numarasını arayarak önceden rezervasyon yaptırmanız önerilmektedir. Kurye talebinde bulunduktan sonra teslimat bilgilerine doğru ve eksiksiz ulaştığınızdan emin olun. Bu şekilde olası gönderim hatalarının önüne geçebilirsiniz.

Kurye Gönderimi Sırasında Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Kurye gönderimi sırasında dikkat edilmesi gereken noktalara atlamazsanız, herhangi bir hata ile karşılaşma riskini düşürmüş olursunuz. Bu noktalar şu şekilde sıralanabilir:

·         Ek ücretlendirmeler için Tem Kurye internet adresini ziyaret edin,

·         Yağmurlu havalarda gönderilerinizi poşet içine koymayı unutmayın,

·         Gönderinin ağzının tamamen kapalı olduğundan emin olun,

·         Teslim yapılacak kişinin adının, adres bilgilerinin açık bir şekilde yazıldığından emin olun,

·         Ne zaman kurye hazır ise, beklemeden kurye talebinde bulunun bu şekilde teslimat suresi kısalır,

·         Kurye göndermeden önce https://www.temkurye.com/ adresini ziyaret ederek önceden rezervasyon yapabilirsiniz,

·         444 50 44 hatlı numarayı arayarak da rezervasyon yapabilir ve merak ettiğiniz fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Dudullu Motorlu Kurye Hizmeti...

Dudullu semtinde ve İstanbul'a çevre diğer ilçelerde günün her saatinde kurye hizmeti vermekteyiz. Dudullu semtinde ya da Dudullu çevresinde her türlü motorlu kurye ve arabalı kurye ile taşımacılık ihtiyaçlarınız için 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan bizi arayarak talepte bulunabilirsiniz. Size en yakın konumdaki motorlu kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz en geç 45 dakika içinde adresinizden alınacaktır.

Moto kurye hizmetimiz aracılığıyla Dudullu semtinden istediğiniz her semte günlük iş veya özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda göndermeniz ya da aldırmanız gereken her türlü emtiayı taşıtabilirsiniz.

Dudullu Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar tarafından fark edilmiş olup mühim bir çözüm yolu olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekle birlikte işler daha hızlı şekilde çözüme kavuşturulmakta, finansman olarak daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında görülmesi gereken bu işler için işe yeni bir personel alımı beraberinde getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan personelin yedeğinin olmayışı izin dönemlerinde sıkıntı oluşturabilmekte ve işleri yavaşlatabilmektedir. Tüm bu problemler göz önüne alındığı zaman Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Dudullu semtine yayılmış geniş müşteri ağına sahip bir kurye şirketinden her zaman hizmet alabilmek büyük bir kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Fiyatlar sayfamızdan Dudullu semtinden göndermek istediğiniz semti seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınız doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi veya Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden herhangi birini ya da bir kaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15