Avrupa Yakası Moto Kurye


Avrupa Yakası Moto Kurye

Motorlu kurye sektörü, sahada personel bulunduran ve evrak belge gibi birtakım kağıtların gün içerisinde taşınması gereken firmaların en çok tercih ettiği yardımcılardan birisi. Sektörde kendisine yer edinmiş ve bu anlamda işini en iyi yapan ve adını duyuran isim de Tem Kurye.Avrupa Yakası moto kurye sektörünü tanıyan birisinin mutlaka duyduğu isimlerden biri olan Tem Kurye, paketlerinizi en hızlı şekilde istediğiniz adreslere ulaştırır.

Motorlu Kurye Sektöründe En İyi Tercihiniz

Saha personelleri çalışanlarının artması, web sitelerinden alışveriş yapma oranının yine artış göstermesi, moto kuryelere duyulan ihtiyacı üst seviyelere çıkardı. 1997 yılından beri hizmet veren Tem Kurye de bu anlamda çağa ayak uydurarak kendisini geliştirip yenilemeyi unutmadı. Zaman içerisinde motorlu kurye ihtiyacının şekillenmesine göre hizmetlerini yenileyen Tem Kurye, şimdilerde Avrupa Yakası moto kurye denildiğinde ilk tercihlerden birisi olarak akıllara geliyor. Avrupa Yakası’nın pek çok yerinde şubesi bulunan Tem Kurye, paketinizi İstanbul’un istediğiniz herhangi bir yerine bırakmak için, size 7/24 hizmet veriyor.

Her İhtiyaca Uygun Birden Fazla Hizmet

Moto kurye ihtiyacı firmadan firmaya farklılık gösterebiliyor. Bazı firmaların acil olarak bir evrakı firma içerisinden başka bir yere göndermesi gerekebiliyor. Böyle durumlarda, kuryenin hızı büyük rol oynuyor. Bu nedenle Tem Kurye’yi tercih etmeniz için size bir sebep doğuyor. Çünkü Tem Kurye, en fazla 30 dakika içerisinde paketinizi almak için kapınıza geliyor. Paketinizin ne kadar acil olduğuna göre tercih ettiğiniz hizmet ile en kısa sürede paketinizi ulaştırması gereken noktaya ulaştırıyor ve dışarıdaki işinizi sizin yerinize halletmiş oluyor.

Tem Kurye Mobil Uygulama Sayesinde İşinizi Kolaylaştırın

Tem Kurye 25 yıldır müşterilerine www.temkurye.com internet adresinden ve 4445044 ya da 02122751111 no’lu telefonlardan hizmet vermekte. Fakat teknolojiye ve çağa ayak uyduran Tem Kurye, bunların yanı sıra artık mobil uygulaması ile de hizmet veriyor. Mobil uygulamayı hem Google Play Store hem de App Store üzerinden telefonlarınıza indirebilir ve en kısa sürede ihtiyacınız olan bilgilere uygulama üzerinden ulaşabilirsiniz.