Avrupa Yakası Kurye


Avrupa Yakası Kurye     

Motorlu kurye sektörü ticaret geliştikçe doğru orantılı olarak daha gelişmeye başladı. Özellikle web siteleri üzerinden alışveriş yapılmaya başlanması ya da saha çalışanlarının artması, motorlu kuryelere duyulan ihtiyacın da artmasını sağladı. Bu anlamda Avrupa Yakası kurye hizmeti veren en önemli isimlerden birisinin, Tem Kurye olduğunu söyleyebiliriz. Alanında öncü olan Tem Kurye, Avrupa Yakası’nın pek çok semtinde müşteri kitlesine sahiptir.

Tem Kurye Avrupa Yakası’nın Genelinde Hizmetinizde

Kurye hizmeti İstanbul’un pek çok semtinde kullanılan bir hizmettir ve Avrupa Yakası’nda özellikle tercih edilir. 23 yıldır bu sektörde hizmet veren Tem Kurye, bu süreçte Avrupa Yakası kurye camiasında kendisine pek çok semtte şubeler açmış ve müşterilerine hizmet vermektedir. Aylık ortalama 2000 firma ile çalışan Tem Kurye, Avrupa Yakası’nda geniş bir müşteri kitlesine sahiptir. Bununla birlikte Avrupa Yakası’nın herhangi bir semtinden göndermek istediğiniz paketleriniz, Avrupa Yakası’yla birlikte Anadolu Yakası’ndaki semtlere de götürülmektedir.

Tüm Paketlerinizi Tem Kurye ile Taşıtabilirsiniz

Size hız ve paketinizin güvenli bir şekilde belirlediğiniz noktaya ulaştırılmasının garantisini veren Tem Kurye, paket içeriğinizde size sınır getirmez. Taşıtmak istediğiniz şey her ne olursa olsun, Tem Kurye’nin sunduğu taşıma seçenekleri ile Avrupa Yakası kurye hizmeti alabilirsiniz. Koli şeklinde paketlerinizi taşıtmak isterseniz, motorlu kurye seçeneğinin yanında, arabalı kurye seçenekleri de mevcuttur koli paketlerinizi bu hizmet karşılığında yine istediğiniz yere gönderebilirsiniz. Bunun için hizmet almak adına aradığınız 0850 307 15 15 ya da 0212 275 11 11 numaralı telefonlardaki operatöre, bunu bildirmeniz ve ona göre bir hizmet talep etmeniz gerekir.

Gönderim Seçeneğinizi İhtiyacınıza Göre Belirleyin

Göndereceğiniz paketin durumuna göre, farklı farklı hizmetlerden size en uygun olanını seçebilirisiniz. Eğer paketinizin gönderilmesi konusunda acil bir durum söz konusuysa, vip kurye hizmetini seçerek paketinizi en kısa sürede teslim edilmesi gereken noktaya ulaştırabilirisiniz. Gece paketleriniz için de gece gönderimi yapmanız mümkündür ve bu konuda saat sınırlaması getirilmez. Yalnızca gece gönderimlerinde önceden rezervasyon yaptırmanız gerektiğini unutmamalısınız. Daha fazla bilgi almak isterseniz www.temkurye.com adresine göz atabilirsiniz.