Ataşehir Kurye


Ataşehir Özel Kurye Hizmeti

Motorlu ve araçlı kurye hizmetiyle 1997 yılından günümüze uzanan tecrübeli Tem kurye ekibimiz, teslimatlarınızı aynı gün içerisinde yaptırabilir, kısa zamanda siparişleriniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Profesyonel ekibimizin hizmetleri hakkında bilgi edinmek için 0850 307 15 15 numaramızla irtibat kurarak kurye kiralama ya da rezerve işlemlerini anında yapabilirsiniz.

Ataşehir Hızlı Vip Kurye

İstanbul’un bütün semtlerine aynı gün içerisinde dağıtım yapacak olan Ataşehir kurye hizmetimiz, Vip özelliği sayesinde 45 ile 75 dakika arasında adresten alım ve adrese teslim işlemlerini gerçekleştirecektir. Tecrübeli bir hizmet ağına sahip olan firmamız, kurumsal ve bireysel evrak, paket ve doküman teslimlerini yaparak, sizi teknolojinin imkanlarından yararlanarak haberdar edecek, sipariş takibi ve kurye takibi yapmanızı sağlayacaktır.

GSM ve E mail aracılığıyla alabileceğiniz sipariş bilgileriniz, günün her saati güncel olarak aktarılacak şekilde programlanmış, bulunduğunuz konumdan alınan siparişinizin İstanbul içindeki yolculuğundan haberdar olmanız sağlanmıştır. Profesyonel ve tecrübeli ekibimizle işbirliği yapmak için bizimle iletişim kurarak kısa zamanda teslimat işlemlerini başlatabilirsiniz.

Ataşehir Motorlu Kurye Hizmetimiz

Normal kurye hizmetimiz arasında yer alan Ataşehir motorlu kurye, paketlerinizin ve evraklarınızın teslime edilmesi için aynı gün içerisinde adresten alım ve adrese teslim görevini yerine getirecektir. 150 dakika ile 210 dakika arasında gerçekleşecek olan teslimat hizmetimiz, sizleri hayal kırıklığına uğratmayacak şekilde planlanmış olup, İstanbul’un trafik zamanına ve yol uzunluğuna göre hesaplanarak bilgilendirme yapılacaktır.

Normal kurye hizmetimiz kapsamında gönderinizin adresinizden alınarak, kısa zamanda teslimat adresine doğru yola çıkacaktır. Cep telefonu ya da e posta ile bilgilendirme yapılarak, siparişinizin nerede olduğu istediğiniz zaman dilimlerinde size bildirilecek ve kısa zamanda teslimat gerçekleştirilerek tarafınıza haber verilecektir.

Ataşehir Araçlı Kurye Hizmetimiz

Koli ve büyük paketleriniz için size özel hazırlamış olduğumuz araçlı kurye hizmetimiz, aynı gün teslimat ve hızlı kurye hizmetiyle 7/24 yanınızda olacaktır. Ataşehirmoto kurye hizmetimizin yanı sıra araçlı kurye hizmetimizden de yararlanarak kısa zamanda siparişlerinizin teslim edilmesini ve dağıtıma çıkması için adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. Tem Kurye farkıyla her zaman hızlı ve güvenli kurye hizmetimizden bizimle iletişim kurarak yararlanabilirsiniz.


Ataşehir Motorlu Kurye Hizmeti...

Ataşehir semtinde ve İstanbul'a çevre diğer ilçelerde günün her saatinde hizmet vermekteyiz. Ataşehir semti içinde Ataşehir semti dışında her tür motorlu kurye ve arabalı kurye ile taşımacılık ihtiyaçlarınız için 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan bizleri arayarak talepte bulunabilirsiniz. Size en yakın konumdaki moto kuryemiz size yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dakika içerisinde alınacaktır.

Motorlu kurye hizmetimizle Ataşehir semtinden istediğiniz her semte günlük iş ya da özel talepleriniz doğrultusunda göndermeniz ya da aldırmanız gereken her türlü emtiayı taşıtabilirsiniz.

Ataşehir Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar tarafından fark edilmiş olup önemli bir çözüm seçeneği olarak yoğun olarak kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf sağlanmakla beraber işler daha hızlı şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Finansman anlamında daha hızlı dönüşler elde edilmektedir. Ofis dışında yapılması gereken bu işler için işe yeni personel alımının beraberinde getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Tüm bu problemler göz önüne alındığı zaman Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Ataşehir semti geneline yayılmış bir kurye firmasından her an hizmet alabilmek büyük kolaylık ve çözüm sağlar.

Fiyatlar sayfamızdan Ataşehir'den gönderi yapmak istediğiniz semtleri seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ve Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da birkaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15