Acil Yük Nakliye


Acil Yük Nakliye

Acil yük nakliye firmamız sayesinde göndermek ve taşıtmak istediğiniz tüm eşyalarınızı anında belirttiğiniz adrese teslim edeceğiz. İstanbul içerisinde bu derece hızlı ve güvenilir şekilde hizmet veren ve uygun fiyat aralığı ile dikkat çeken farklı bir firma bulmak oldukça güç! Sitemizden ya da iletişim numaralarımız üzerinden firma yetkililerimiz ile iletişim kurabilirsiniz. Sizin belirttiğiniz adrese gelerek profesyonel ekiplerimiz eşyalarınızı teslim alacaktır. Ayrıca paketleme alanında da hizmet vermekteyiz. Taşımacılık alanında 23 seneyi geride bırakan firmamızın en temel hizmet politikasının güvenilir ve hızlı teslimat olduğu görülüyor. Müşteri memnuniyet seviyesi de tam da bu nedenle üst seviyede!

Yük Taşımacılığında Güvenilir Sistem

Acil yük nakliye firmamızda eşyaların asla zara görmesine izin verilmez. Firmamızın en temel önceliklerinden biri hasarsız taşımacılıktır.

· Yük taşımacılığını taparken firmamız garantili hizmet verir. Yük taşımacılığında hassas ve profesyonel bir kadro işe iş birliği kuruyoruz!  

· Eşyalarınıza bir hasar gelmesi durumunda bu zarar direkt olarak firma tarafından karşılanacaktır. Garantiye dahi gerek kalmadan eşyalarınızın hasarsız şekilde taşınacağından emin olabilirsiniz.

Bu detayları yerine getiren firmamızın sizden talep ettiği ücret aralığının makul seviyesi de ayrıca dikkat çekmektedir.

Her Adımda Bilgilendirme

Tem Kurye firmamızın her taşıma adımında raporlama ve bilgilendirme üzerine kurulu bir sistemi vardır. Teslimat tamamlanıncaya kadar SMS üzerinden bilgilendirileceksiniz. Ayrıca telefon numaralarımız üzerinden de yetkili isimler ile iletişim kurarak aklınıza takılan soruların yanıtlarını bulabilirsiniz.

İstanbul Genelinde Yük Nakliye Hizmetleri...

'Dört saatte acil yük nakliye hizmeti vermekteyiz.'

Günün her saatinde İstanbul'un her semtinde taşımacılık işleri gerçekleştirmekteyiz. İstanbul'un hangi semtinde olursanız olun acil nakliye ihtiyacınız için bizi aramanız neticesinde ortalama 4 saat içerisinde taşımacılık işleminizi gerçekleştirebilmekteyiz.

Bu hizmetimizden bireysel ve kurumsal olması farketmeksizin herkes faydalanabilmektedir.

Tem Kurye Acil Yük Nakliye hizmeti aracılığıyla müşterilerinin aynı gün içerisinde koli ya da büyük hacimdeki her türlü gönderiyi 4 saat içerisinde Doblo marka Kargo araçları ile teslim etmektedir. Bu hizmetimiz ile firmalar gerek müşterilerine gerekse şubelerine göndermek istedikleri eşya, ürün ve benzeri gönderilerini bünyelerinde araç bulundurmak zorunda kalmadan çok daha az maliyetlerle gönderebilecektir.

Tem Kurye, müşterilerinin buna benzer araçla taşımacılık işlerine özel teklif çalışması yaparak çözümler üretir.


'Dört saatte araçla taşımacılık'

  • Bayilerinize veya müşterilerinize ürün ya da numune mi göndermek istiyorsunuz ?
  • Bir yerden koli veya paket mi aldıracaksınız ?
  • Nadiren de olsa araçla herhangi bir taşıma işine ihtiyacınız mı oluyor ?
  • İki aracınız fazla geliyor ama bir aracınızda işinizi görmeye yetmiyor mu ?

Bu işlerinizi yaptırabilmek için; araç alımı, kaza yapması, tamiratı, yenilenmesi ve kontrol edilmesi aynı zamanda şoför maliyeti, sosyal hakları, işe gelememe ve bütün sorumluluklarının artık sizleri düşündürmesine gerek bulunmamaktadır. 

Tem Kurye Acil Yük Nakliye servisimiz aracılığı ile anında bütün taşımacılık işlerinizi yerine getirebiliyorsunuz.

Bu gücü kullanın...

Fiyatlar sayfamızdan 'Arabalı Kurye' seçeneğini işaretleyip taşımacılık yaptırmak istediğiniz semtleri seçerek taşıma fiyatını kolayca öğrenebilirsiniz.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15