Yeniköy Motorlu Kurye Hizmetlerimiz


Yeniköy Motorlu Kurye Hizmetlerimiz

Yeniköy motorlu kurye hizmetlerini Tem Kurye olarak 1997 yılından bu yana vermekteyiz. Yeniköy motorlu kurye hizmetlerimizi gidiş dönüş veya sadece gidiş olarak vermekteyiz. Ayrıca müşterilerimizin motorlu kuryelerimizi kiralama imkanları da bulunmaktadır. İstanbul içerisinde teslim edilecek olan gönderiler için firmamızın müşteri hizmetleri numarasının aranması yeterli olmaktadır. Gönderi teslimi haricinde, gönderi hazırlık hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Hediye paketleme, broşür katlama, zarflama, poşetleme, etiketleme gibi işlemler hazırlık hizmetlerine dahildir. Aynı gün içerisinde gönderilerin teslimatı yapılabilmektedir. Alınan kurye hizmetlerinin ödemesi, güvenli bir şekilde kredi kartı ile yapılabilmektedir.

Yeniköy Motorlu Kurye Kiralama Hizmetimiz

Yeniköy acil kurye ihtiyacı bulunan müşterilerimizin, motorlu kuryelerimizi kiralayabilme fırsatları bulunmaktadır. Bu sayede taşımacılık hizmetlerine kesintisiz olarak devam edebilmeleri mümkün olmaktadır. Tem Kurye ile çalışmanın avantajları aşağıda verilmiştir:

·         Mevcut personelin işe gelememesi veya zorunlu izin kullanması gibi hizmeti aksattırabilecek durumlar ile karşılaşılmamaktadır.

·         Yıllık izin süreçlerini şirketlerin halletmelerine gerek kalmamaktadır.

·         Herhangi bir aksilik ile karşılaşılması durumunda alternatif bulundurmama durumu olmamaktadır.

·         Motor kazaları veya araç kazaları ile kiralayan şirketler ilgilenmek durumunda kalmamaktadır.

·         Kurye hizmetine yapılan harcamalar sabit olmaktadır. Ek maliyet veya personel sosyal maliyeti ödemesi yapılmak zorunda kalınmamaktadır.

·         İşin devamlılığını sağlayabilecek olan, işe göre personel gönderimimiz olmaktadır.

Kurye Hizmetleri İle Tem Puan Kazanma

Yeniköy moto kurye hizmetini firmamızdan alacak olan müşterilerimiz, kurye siparişleri başına Tem puan kazanmaktadırlar. Araçlı kurye hizmetleri için de bu durum geçerlidir. Biriken Tem puanların karşılığında ise hediye çeki verilmektedir. Bu hediye çeklerini ise müşterilerimizin firmamızdan talep etmeleri gerekmektedir. Bu işlemin yapılabilmesi için https://www.temkurye.com/ adresine girilmesi gerekmektedir. Ardından online işlemler şifresi ile giriş butonu aracılığı ile giriş yapılıp, sonrasında hediye çeki siparişinin verilmesi gereklidir. Şifresi olmayan müşterilerimizin 0850 307 15 15 numarasını arayarak, müşteri temsilcimizden şifre istemelidir. Yeniköy motorlu kurye siparişleri ile kazanılan Tem puanların kazandırdığı hediye çeklerinin harcanabileceği mağazalar şunlardır:

·