Tuzla Motorlu Kurye


Tuzla motorlu kurye birimlerimiz hızlı ve aktif yapıları ile dikkat çekmeye devam ediyor. En acil kargolarınızın dahi kolaylıkla iletilmesi için fırsat sunuyoruz! Motorlu kurye birimlerimiz sizin kolaylıkla erişim sağlamanız için hem internet üzerinden hem de telefon numaraları ile iletişime geçilir şekilde tasarlanmıştır. Müşteri memnuniyetinin her aşamada en yüksek seviyede kaliteden faydalanması bizim temel önceliğimizdir. İstanbul’un tüm ilçelerinde aynı yüksek güvenlikten faydalanmak için en doğru noktadasınız!

Teslimat Hızı Piyasanın Lideri Konumunda!

Tuzla motorlu kurye birimlerimizin ürünleri büyük bir özenle taşımasının yanı sıra teslimat hızı da piyasa lideri konumundadır.

· Motorlu kurye birimlerimiz sizin belirttiğiniz ilçeler arası uzaklığa göre ve kullanılacak ek hizmetler bağlamında size tahmini teslimat süresi sunar.

· Asla bu teslimat süresinin dışına çıkılmasına izin verilmeyecektir. Tüm trafik koşulları da dikkate alınarak sunulan zamanlama kuryemize teslim ettiğiniz metanın acilen yerine ulaşmasını sağlar.

Bu süreç içerisinde taşımacılığın her adımına dair direkt olarak iletişim numaralarınız üzerinden bilgilendirileceksiniz. SMS ile teslimata dair tüm bilgiler verilirken aynı şekilde internet adresimizden de sürece dair bilgi alma fırsatınız vardır.

Tem Puan Fırsatları Geçerliliğini Koruyor!

Tem Kurye birimimizde puan toplama fırsatınız geçerliliğini korumaya devam ediyor. Siz de kısa bir süre içerisinde sorunsuz şekilde fırsatları dikkate alarak belirttiğimiz firmalar üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. uygun fiyatlı gönderim üzerine bir de puan toplamak gönderimi daha avantajlı kılacak!

Tuzla'da günün her saatinde moto kurye hizmeti vermekteyiz...

Tuzla'dan herhangi bir gönderiyi İstanbul'un herhangi bir semtine motorlu kuryelerimiz aracılığı ile birkaç saat içerisinde gönderebilmektesiniz. 0850 307 15 15 numaralı müşteri hizmetlerimizi aramanız halinde Tuzla civarındaki motorlu kuryelerimizden size en yakını gelerek gönderinizi teslim alacaktır.

Motorlu Kurye aracılığı ileİstanbul'da herhangi bir semtten herhangi bir semte ihtiyacınız olan bir gönderiyi aldırarak Tuzla'daki adresinize ya da başka bir adrese teslim ettirebilmektesiniz.

Kurye hizmetleri taşıma işinin yapılacağı semtlere göre aşağıdaki gibi birkaç saat içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Tuzla Normal Motorlu Kurye Hizmeti    : 120-210 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatı olarak ücretlendirilir.

Tuzla Ekspres Motorlu Kurye Hizmeti    : 60-120 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatının iki katı olarak ücretlendirilir.

Tuzla Vip Motorlu Kurye Hizmeti            : 75-90 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatının dört katı olarak ücretlendirilir.


Motorlu Kurye hizmetleriyle ihtiyacınız olan her şeyi taşıtabilir ya da temin edilecek adresten aldırabilirsiniz. İstanbul trafiğinde işlerinizi yetiştirmenizin mümkün olmadığı hallerde motorlu kuryeler en büyük yardımcınız durumundadır. Tuzla semtinde ve tüm İstanbul genelinde Tem Kurye moto kuryeleri bulunmakta ve hizmet vermektedir.

Tem Kurye moto kuryelerini online olarak takip etmekte ve yönlendirme sağlamaktadır. Son teknoloji özel yazılım otomasyonu ile tüm İstanbul genelinde anlık olarak kurye hizmetlerini yönetmektedir. 1997 senesinden bu güne kurumsal olarak hizmetlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. 

Tuzla ve İstanbul genelinde motorlu kurye hizmetleri hakkında bilgi almak ve kurye siparişi vermek için çağrı merkezi numaramız: 0850 307 15 15


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15