Tuzla Moto Kurye


Tuzla moto kurye birimlerimizi çağırdıktan sonra gönderim yapmak istediğiniz adresi vermelisiniz. Gönderim yapılacak olan adresler arasındaki mesafeye ve gönderim yapılacak olan ürünün boyutuna göre size bir fiyat aralığı sunulacaktır. Sunulan hizmet kalitesine nazaran oldukça makul bir fiyat aralığının belirlenmiş olması da memnun bırakıyor! İnternet sitemiz üzerinden yetkili ekipleri talebiniz ile kapınıza kadar getirebilirsiniz. Sadece klasik kurye işlemlerinde değil aynı zamanda gümrük ve ilaç gönderim aşamalarında da ekibimizden istifade etme hakkınız vardır!

Garantili Taşımacılık

Tuzla moto kurye birimlerimiz evraklarınızın ya da teslim ettiğiniz herhangi bir eşyayı taşırken ürünlere asla bir zarar getirmemektedir.

· Garantili taşımacılık birimleri sizin için özel olarak tasarlanmış, evden eve nakliyenin belirtilen zaman aralığında sonuçlandırılmasını sağlar!

· Garantili kurye sisteminde ürüne hasar gelmez, gelirse bu durumun sorumluluğu firmaya aittir.

Bu detaylara bakıldığı zaman hız ve kalite bakımından ne derece yetkin bir sistemin geçerli olduğu daha net anlaşılıyor! Müşteri yorumları da bu memnuniyeti yansıtmaktadır.

Tem Puanların Avantajlı Dünyası

Tem Kurye birimlerimizden istifade ettikçe puan kazanacaksınız! Puanlarınız üyeliğinize tanımlanacak! Ne kadar çok taşımacılık ve kurye hizmeti alırsanız firmamızdan alınacak olan puan da artacak! Tem puanlarınızı belirttiğimiz mağazalarda harcama hakkınız da bulunuyor. Sunmuş olduğumuz kampanyalar ile taşımacılığı daha karlı bir hale getirebilirsiniz. Kampanyalı dönemlerimizi takip ederek makul fiyatlardan hızlı ve profesyonel teslimat hizmetlerimizi temin edinç ayrıca bu sürece dair yorumlarınızı da firmamıza iletebilirsiniz. Müşterilerimizin yaptıkları her yorum yakından incelenir!

Tuzla'da günün her saatinde kurye hizmeti vermekteyiz...

Tuzla'dan herhangi bir gönderiyi İstanbul'un herhangi bir semtine motorlu kuryelerimiz aracılığıyla bir kaç saat içerisinde gönderebilmektesiniz. 0850 307 15 15 no'lu çağrı merkezi hattımızdan aramanız halinde Tuzla civarındaki moto kuryelerimizden en yakını sizlere gelerek gönderinizi teslim alacaktır.

Kurye ile İstanbul'da herhangi bir adresten ihtiyacınız olan bir gönderiyi aldırarak Tuzla'daki adresinize ya da başka bir adrese teslim ettirebilmektesiniz.

Kurye hizmetleri taşıma işinin yapılacağı semtlere göre ortalama aşağıdaki gibi birkaç saat içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Tuzla Normal Kurye Hizmeti        : 120-210 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatı olarak ücretlendirilir.

Tuzla Ekspres Kurye Hizmeti       : 90-120 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatının iki katı olarak ücretlendirilir.

Tuzla Vip Kurye Hizmeti               : 60-75 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatının dört katı olarak ücretlendirilir.


Motorlu kurye hizmetleri aracılığıyla ihtiyacınız olan her türlü gönderiyi taşıtabilir ya da temin ettirebilirsiniz. İstanbul trafiğinde işlerinizi yetiştirmenizin mümkün olmadığı hallerde kurye en büyük yardımcınız durumundadır. Tuzla semtinde ya da tüm İstanbul genelinde Tem Kurye moto kuryeleri bulunmakta ve hizmet vermektedir.

Tem Kurye motorlu kuryelerini online olarak takip etmekte ve yönlendirmektedir. Son teknoloji özel yazılım otomasyonu ile İstanbul genelinde anlık olarak kuryelerini yönetmektedir. 1997 senesinden bu güne dek kurumsal olarak hizmetlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Tuzla ve İstanbul genelinde kurye hizmetleri hakkında bilgi almak ve kurye siparişi vermek için çağrı merkezi numaramız: 0850 307 15 15


Söz verip değer taşıyoruz,

TEM KURYE

0850 307 15 15