Şişli Moto Kurye


Şişli Moto Kurye

İstanbul’da kurye hizmetlerinden söz edildiğinde en iyi isimlerden biri olarak akla ilk gelen Tem Kurye, şehrin her yerinden her yerine kuryelerinizi göndermenize yardımcı oluyor. Şişli’de bulunan şubesiyle, isterseniz Şişli’den göndermek istediğiniz, isterseniz de çevre ilçelerden göndermek istediğiniz kuryelerinizi, Şişli moto kurye hizmeti sayesinde en kısa sürede gönderebilirsiniz.

Şişli Moto Kurye ile En Hızlısı Siz Olun

Tem Kurye, Şişli Şubesi ile size en hızlı hizmeti verme konusunda iddialı. Şişli moto kurye hizmetinden yararlanmak isterseniz, kuryeleriniz en fazla 3 saat içerisinde adresine ulaşmış olacaktır. Kuryenizin Tem Kurye Hizmetleri güvencesi altında, daha hızlı bir şekilde adresine ulaşmasını isterseniz, ekspres ya da vip kurye hizmeti seçeneklerinden birini de tercih edebilirsiniz. Normal kurye ile kuryeni 150 – 180 dakika arasında, ekspres kurye ile 90 – 105 dakika arasında, vip kurye ile de 45 – 75 dakika arasında adresine ulaşmış olacağının sözü verilir.

Size En Yakın Kurye En Kısa Sürede Kapınızda

Tem Kurye Hizmetleri’ni kurye talep etmek için 0850 307 15 15 ya da 0212 275 11 11 no’lu telefonlardan arayabilirsiniz. Aynı zamanda bilgi almak isterseniz de bu numaraları çevirip, kurye hizmeti hakkında istediğinizi sorabilirsiniz. Aradığınız andan itibaren, kuryenizi teslim alıp adresine bırakmak üzere yola çıkan moto kuryeler, en geç 30 dakika içerisinde kapınızda olacaktır. Bunun için yapmanız gereken tek şey, kuryelerimiz gelmeden göndermek istediğiniz paketleri hazır etmenizdir. Vereceğiniz paket içerisinde küçük büyük ihtiyacınız olan her şey olabilir. Tem Kurye bu anlamda size herhangi bir kısıtlama getirmez ve Şişli moto kurye ile istediğiniz her şeyi, İstanbul’un tüm ilçelerine taşıma sözünü size verir.

Tem Kurye, Motorlu Kurye Hizmetinde En Eskisi

Sektörde tam 23 yıldır kurye hizmeti veren Tem Kurye, bu anlamda size güvenilir bir portfolyo sunabilmektedir. Bu da paketlerini Tem Kurye çalışanlarına teslim ederken, gönlünüzün daha rahat olmasını sağlayacaktır Tem Kurye hakkında ayrıntılı bilgi edebilmek ve şirketi daha yakından tanıyabilmek için, www.temkurye.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Böylece Tem Kurye’nin sunduğu hizmetler hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şişli moto kurye servisimizi adresinize çağırarak ürünü teslim edebilirsiniz. Adresinize çağırdığınız kuryemiz ürünü sizden teslim alacaktır. Teslim aldığına dair bu alanda bir de bilgilendirme kağıdı oluşturulacaktır. Ürünü sizin ayrıca paketlemenize gerek yoktur. Direkt olarak firmamız gönderime hazır hale getirecek ve paketleme adımını da üstlenecektir. Siz de tek bir tık ile adresinize hem internet hem de telefon numarasını kullanarak yetkili ekipleri çağırabilirsiniz.

Güvenli Gönderim

Şişli moto kurye hizmetimiz 23 senedir devam ediyor! Kapınızdan teslim aldığımız dokümanları ürünleri tek bir zarar dahi gelmeden belirttiğinizi adrese göndereceğiz.

· Güvenli gönderim adımından istifade ederken yetkili ekibimiz size tahmini bir teslim süresi verecektir.

· Bu tahmini teslim süresinin asla dışına çıkılmayacaktır. Kuryemize zimmetlenen ürünün hasar görmesi ya da gönderim aşamasında bir sıkıntının meydana gelmesi de mümkün değildir.

Bu süreç içerisinde daha öncesinde firmamızdan hizmet alan müşterilerimizin yorumlarına da göz atabilirsiniz. Müşteri yorumlarımızın olumlu yapısı hizmet kalitemiz hakkında da fikir veriyor.

Akşam Servisi

Tem Kurye ihtiyacınız mesai saatleri dışında zuhur ettiyse anında 7/24 hizmet veren temsilcimize ulaşabilirsiniz. Zaman sınırlaması olmadan hizmet sunmaya devam ediyoruz. Firmamız sayesinde acil gönderilmesi gereken kargolar ertelenmeyecek! 0212 275 11 11 numarası üzerinden yetkililerimize ulaşarak ya da internet sitemizi üzerinden işlem gerçekleştirerek yetkililerimizi adrese çağırabilirsiniz. Her saat diliminde aktif hizmete devam ediyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim temel önceliğimiz!

Şişli de günün her saatinde moto kurye hizmeti vermekteyiz.

Şişli den herhangi bir şeyi İstanbul'un herhangi bir semtinde motorlu kuryelerimiz ile bir kaç saat içerisinde gönderebilmektesiniz. 0850 307 15 15 numaralı çağrı merkezimizi aramanız durumunda Şişli civarındaki motorlu kuryelerimizden en yakını sizlere gelerek gönderinizi teslim alacaktır.

Moto kurye ile İstanbul'da herhangi bir adresten ihtiyacınız olan bir şeyi aldırarak Şişli'deki adresinize veya başka bir adrese teslim ettirebilmektesiniz.


Şişli Normal Moto Kurye Hizmeti        : 180-210 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatı olarak ücretlendirilir.

Şişli Ekspres Moto Kurye Hizmeti       : 120-180 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatının iki katı olarak ücretlendirilir.

Şişli Vip Moto Kurye Hizmeti               : 60-120 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatının dört katı olarak ücretlendirilir.


Motorlu Kurye hizmetleri ile ihtiyacınız olan her şeyi taşıtabilir ya da temin edebilirsiniz. İstanbul trafiğinde işlerinizi yetiştirmenizin mümkün olmadığı durumlarda kuryeler en büyük yardımcınız durumundadır. Şişli de ve bütün İstanbul genelinde Tem Kurye bulunmakta ve hizmet vermektedir.

Tem Kurye motorlu kuryelerini online olarak takip etmekte ve yönlendirmektedir. Son teknoloji özel yazılımı ile İstanbul genelinde anlık olarak kurye hizmetlerini yönetmektedir. 1997 senesinden bu güne dek kurumsal olarak hizmetlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Şişli ve İstanbul genelinde kurye hizmetleri hakkında bilgi almak ve kurye siparişi vermek için çağrı merkezi numaramız: 0850 307 15 15


Söz verip değer taşıyoruz,

TEM KURYE

0850 307 15 15