Silivri Moto Kurye


Silivri Ekspres Kurye Hizmeti

1997 yılından günümüze tecrübeli ve profesyonel ekibimizle birlikte Tem Kurye olarak hizmet vermekte olan firmamız, ekspres özelliği sayesinde paket ve evraklarınızın kısa zamanda İstanbul’un bütün semtlerine teslim edilebilmesini sağlamaktadır. 0850 307 15 15 numaramız üzerinden bizimle irtibat kurarak, size özel hizmet vermekte olan kurye gönderilerimiz için işlem başlatabilirsiniz.

Ekspres Kurye Hizmetimizle Hızlı Teslimat

Acil Silivri motorlu kurye gönderileriyle ekspres hizmetimizden yararlanarak, paket ve evraklarınızın 75 ile 120 dakika arasında adresinizden alınarak, istediğiniz adrese teslim edilecektir. Aynı gün içersinde teslimat anlayışımızla, hızlı ve kusursuz bir hizmet vererek kısa zamanda teslimat için yola çıkar, kurumsal ya da bireysel gönderilerinizi adrese göndermenize yardımcı olabiliriz.

Adresinizin nerede olduğu ya da gönderim adresinizin uzaklığı fark etmeksiniz profesyonel bir şekilde çalışarak, zamanlama konusunda sıkıntı yaşanmadan teslimat yapacak olan firmamız, sizlere hızlı ve güvenilir bir hizmet anlayışı sınarak, ekspres kurye hizmetimizden yararlanmanızı sağlayacaktır. Bizimle iletişime geçerek, kısa zamanda gönderimleriniz için işlem başlatabilir, aynı gün teslimat yapabilirsiniz.

Silivri Acil Kurye Hizmetimiz

Mesai saatleri dışında ve akşamları da çalışmakta olan Silivri kurye, gönderilerinizin aciliyetini göz önünde bulundurarak kısa zamanda teslimat için yola koyulacaktır. Acil kurye hizmetimizden yararlanmak için müşteri hizmetlerimiz üzerinden randevu oluşturarak, aynı gün içerisinde teslimat kaydı oluşturabilirsiniz. Bireysel ve kurumsal olarak açabileceğiniz siparişlerle, kısa zamanda kurye hizmetimizden yararlanarak gününüzü stressiz bir şekilde geçirmenizi sağlıyoruz. Müşteri memnuniyeti ve zamanında teslimatın önceliklerimiz arasında bulunduğu firmamız, her zaman söz verdiği tarihler arasında hizmet vermeyi amaçlamıştır.

Resmi tatiller ve hafta sonu tatilleri da dahil olmak üzere kurye hizmetine devam ederek haftanın 7 günü 24 saati sizinle birlikte çalışmaya devam etmekteyiz.

Silivri Motorlu Kurye Hizmetimiz

İstanbul’un merkezinden uzak olan Silivri moto kurye hizmetimizle birlikte zaman sıkıntısı yaşamadan teslimat yapmak için günün doğru saatlerini seçmemiz yeterli olacaktır. Öncelikle trafik saatlerine göre hareket ederek teslimat zamanını ayarlar, planlı bir şekilde yola koyuluruz. Sipariş takibi ve kurye takibi yapabileceğiniz firmamız, sizlere teslimat sonrası bilgilendirme yapacaktır.

Silivri moto kurye birimlerimiz sizin adresinize kadar gelerek kargoyu teslim alacaktır. Belirttiğiniz adrese doğru yola çıkmadan önce uygun koşullarda paketlenecektir. Ürünün kırılmadan ve hasar görmeden yıpranmadan belirttiğiniz adrese gönderilmesi için tüm önlemleri almaktayız. Özellikle paketleme hizmeti müşterilerimizi memnun eden detaylar arasında kendini gösteriyor. Dokümanlarınızı zarflamanın dışında kırılacak olan eşyaların darbe emici malzemeler ile sarılması da ayrıca dikkat çekmektedir. Sizin gönderim hizmet ağınızda bir düşüş olmaması ve zarar gelmemesi için 23 yıllık tecrübemiz ile gerekli olan tüm önlemleri alıyoruz. Bu nitelikli hizmet akışı sayesinde taşımacılık sektörünün lider firmasıyız!

Moto Kurye Ücret Aralığı

Silivri moto kurye ücret aralığımızı taşımacılık talep ettiğiniz ilçeler arasındaki uzaklık ve göndermek istediğiniz ürünün boyutuna göre değişimler meydana gelebilmektedir. Moto kurye ücretimizin daha uygun olduğu kampanyalı dönemleri internet sitemizden takip etme gibi bir hakkınız da bulunuyor. Ücret aralığının sunulan eşsiz hizmet kalitesine göre makullüğü de müşterilerimizden övgü alan kriterlerdendir. Evden eve teslimat Vip hizmet hiç bu kadar erişilebilir olmamıştı!

Her Aşamada Aktif Bilgilendirme

Tem Kurye müşterilerimizin aklında soru işareti kalmadan gönderimin tamamlanması için bir bilgilendirme sistemi oluşturduk.

· Kargonun teslim alınmasından teslim edilmesine kadar her aşamada raporlar üzerinden süreç nesnel şekilde kayıt altına alınır.

· Kargonun nerede olduğunu internet sistemimiz üzerinden de takip etme hakkınız vardır.

Müşteri memnuniyeti firmamızın en temel hizmet politikaları arasında yer alıyor. Firmamız hakkında gelen olumlu yorumlar bu hedefe ulaştığımızın kanıtı!

Silivri'de moto kurye hizmetleri

Silivri ve İstanbul'a çevre ilçelerde günün her saatinde motorlu kurye hizmetleri vermekteyiz. Silivri içinde ya da Silivri dışında her türlü moto kurye ve arabalı kurye ile taşımacılık ihtiyacınız için 0850 307 15 15 no'lu telefon numaramızdan arayarak talepte bulunabilirsiniz. Size en yakın motorlu kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz ortalama 45 dakika içinde adresinizden teslim alınacaktır.

Motorlu kurye hizmetimiz ile Silivri'den istediğiniz her semte günlük iş ya da özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda göndermeniz ya da aldırmanız gereken her türlü gönderiyi taşıtabilirsiniz. 

Silivri'de Motorlu Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar tarafından farkedilmiş olup mühim bir çözüm olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte, işler daha hızlı şekilde çözüme kavuşturulmakta, finansman olarak hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında yapılması gereken bu işlemler için yeni bir personel alımının getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır.Aynı zamanda işe alınan personelin bir yedeğinin olmayışı halinde izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturabilmekte ve işlerin yavaşlamasına sebep olabilmektedir. Bu sorunların tamamı göz önüne alındığında Tem Kurye gibi Silivri ve tüm İstanbul geneline yayılmış geniş müşteri portföyüne sahip bir kurye firmasından her an hizmet desteği alabilmek işletmeler için büyük kolaylık sağlamaktadır.

 Web sitemizden Fiyatşar sayfamızdan Silivri'den göndermek istediğiniz semti, mahalleyi seçerek Motorlu Kurye Fiyatını ve Teslimat Süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınıza uygun olan Normal Motorlu Kurye Gönderisi, Ekspres Motorlu Kurye Gönderisi, VİP Motorlu Kurye Gönderisi ya da Araçlı Kurye Gönderi seçeneklerimizin birini ya da birkaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Moto Kurye taşıma fiyatları gönderinin alınacağı ve teslim edileceği iki semte göre hesaplanmaktadır. Firmamızın adresinin nerede olduğu fiyatı etkilememektedir. 

Silivri'den ya da herhangi bir adresten kurye gönderisi yapmak ya da aldırarak bulunduğunuz adrese getirtmek için 0850 307 15 15 no'lu çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

1997 yılından bu güne Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

Silivri Moto Kurye Hizmetleri

0850 307 15 15