Silivri Moto Kurye


Silivri'de moto kurye hizmetleri

Silivri ve İstanbul'a çevre ilçelerde günün her saatinde motorlu kurye hizmetleri vermekteyiz. Silivri içinde ya da Silivri dışında her türlü moto kurye ve arabalı kurye ile taşımacılık ihtiyacınız için 444 50 44 no'lu telefon numaramızdan arayarak talepte bulunabilirsiniz. Size en yakın motorlu kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz ortalama 45 dakika içinde adresinizden teslim alınacaktır.

Motorlu kurye hizmetimiz ile Silivri'den istediğiniz her semte günlük iş ya da özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda göndermeniz ya da aldırmanız gereken her türlü gönderiyi taşıtabilirsiniz. 

Silivri'de Motorlu Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar tarafından farkedilmiş olup mühim bir çözüm olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte, işler daha hızlı şekilde çözüme kavuşturulmakta, finansman olarak hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında yapılması gereken bu işlemler için yeni bir personel alımının getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır.Aynı zamanda işe alınan personelin bir yedeğinin olmayışı halinde izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturabilmekte ve işlerin yavaşlamasına sebep olabilmektedir. Bu sorunların tamamı göz önüne alındığında Tem Kurye gibi Silivri ve tüm İstanbul geneline yayılmış geniş müşteri portföyüne sahip bir kurye firmasından her an hizmet desteği alabilmek işletmeler için büyük kolaylık sağlamaktadır.

 Web sitemizden Fiyatşar sayfamızdan Silivri'den göndermek istediğiniz semti, mahalleyi seçerek Motorlu Kurye Fiyatını ve Teslimat Süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınıza uygun olan Normal Motorlu Kurye Gönderisi, Ekspres Motorlu Kurye Gönderisi, VİP Motorlu Kurye Gönderisi ya da Araçlı Kurye Gönderi seçeneklerimizin birini ya da birkaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Moto Kurye taşıma fiyatları gönderinin alınacağı ve teslim edileceği iki semte göre hesaplanmaktadır. Firmamızın adresinin nerede olduğu fiyatı etkilememektedir. 

Silivri'den ya da herhangi bir adresten kurye gönderisi yapmak ya da aldırarak bulunduğunuz adrese getirtmek için 444 50 44 no'lu çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.


1997 yılından bu güne Söz verip değer taşıyoruz...


TEM KURYE

Silivri Moto Kurye Hizmetleri

444 50 44