Pendik Motorlu Kurye


Pendik motorlu kurye hizmetlerimiz sayesinde eşyalarınızın, dokümanlarınızın belirttiğiniz adresten alınarak istediğiniz hedef noktasına ulaştırılması mümkündür. Herhangi bir mesai aralığımız bulunmuyor. Hangi saat aralığında ihtiyaç duyarsanız eşyaların gönderimi sırasında sorunsuz hizmet veriyoruz. 23 senedir aktif şekilde taşımacılık alanında hizmet veren firmamız sayesinde hızlı taşımanın ve yüksek firma güvenliğinin tadını çıkarabilirsiniz! Kurye hizmetimizde paketleme aşaması da desteklenmektedir. Sizin ürünü paketleme gibi bir zorunluluğunuz bulunmuyor. Dilerseniz dokümanlarınızın zarfından başlayarak kırılacak eşyaların paketlenmesine kadar her alanda destek sunmalıyız. Garantili ve hızlı gönderimin temel adresinde yer alıyorsunuz!

Tahmini Teslimat Süresi

Pendik motorlu kurye sistemimiz size vermiş olduğunuz kargonun kaç saat içerisinde iletileceğine dair bilgi verecektir. Bu tahmini teslimat süresinin aşılması gibi bir durum kesinlikle mümkün değildir. Siz de kısa bir sürede internet üzerinden ya da iletişim numaralarımızdan yetkililer ile görüşebilirsiniz. Kurye hizmetlerimizin zamanında teslimat sistemi ve güvenilir gönderim aşaması ayrıca memnun bırakmaya devam ediyor! Firmamızdan daha öncesinde hizmet alan müşterilerimizin bu alandaki memnuniyeti de dikkat çekiyor!

Güvenli Taşımacılık

Tem Kurye firması olarak sizin ürünlerinizin asla zarar görmeden belirtilen zaman aralığında gönderiminin tamamlanması için fırsat sunmaya devam ediyoruz.

· Taşımacılık aşamasında ürün koruması en büyük önceliğimizdir.

· Ürüne zarar gelmemesi için paketleme alanında gerekli tüm önlemleri alıyoruz.

Sunmuş olduğumuz bu hizmet aralığı sayesinde yüksek kalite sizi bekliyor! Kampanyalı dönemlerimiz sayesinde taşımacılık faaliyetlerini daha ucuza da mal edebilirsiniz.

Pendik'te günün her saatinde motorlu kurye hizmeti vermekteyiz...

Pendik'ten herhangi bir şeyi İstanbul'un herhangi bir semtine moto kuryelerimiz aracılığıyla birkaç saat içerisinde gönderebilmektesiniz. 0850 307 15 15 no'lu müşteri hizmetlerimizi aramanız halinde Pendik civarındaki size en yakın motorlu kuryemiz size yönlendirilerek gönderinizi teslim alacaktır.

Motorlu Kurye aracılığıyla İstanbul'da herhangi bir semtteki adresten ihtiyacınız olan bir şeyi aldırıp Pendik'teki adresinize ya da başka bir adrese teslim ettirebilmektesiniz.

Motorlu Kurye hizmetleri taşıma işinin yapılacağı semtlere göre aşağıdaki gibi ortalama bir kaç saat içinde gerçekleştirilmektedir.


Pendik Normal Motorlu Kurye Hizmeti        : 180-210 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatı olarak ücretlendirilir.

Pendik Ekspres Motorlu Kurye Hizmeti      : 90-120 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatının iki katı olarak ücretlendirilir.

Pendik Vip Motorlu Kurye Hizmeti              : 60-75 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatının dört katı olarak ücretlendirilir.


Motorlu Kurye hizmetleriyle ihtiyacınız olan her şeyi taşıtabilir ya da temin ettirebilirsiniz. İstanbul trafiğinde işlerinizi yetiştirmemizin mümkün olmadığı durumlarda kuryeler an büyük yardımcınız durumundadır. Pendik'te ve tüm istanbul genelinde Tem Kurye personeli bulunmakta ve hizmet vermektedir.

Tem Kurye moto kuryelerini online olarak takip etmekte ve yönlendirme sağlamaktadır. Son teknoloji özel yazılım otomasyonu ile tüm İstanbul genelinde anlık olarak kurye hizmetlerini yönetmektedir. 1997 senesinden bu güne kurumsal olarak hizmetlerini yönetmektedir. 1997 senesinden bu güne kurumsal olarak hizmetlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Pendik ve İstanbul genelinde kurye hizmetleri hakkında bilgi almak ve kurye siparişi vermek için çağrı merkezi numaramız: 0850 307 15 15


Söz verip değer taşıyoruz,

TEM KURYE

0850 307 15 15