Motokurye


Motokurye hizmetlerinde en hızlısı

Motokurye ile istenilen adrese gönderilecek şeylerinizi gönderebilir veya her hangi bir adresten getirilmesi gereken şeyleri getirtebilirsiniz. İstanbul genelinde günün her saatinde motokuryelerimiz hizmet vermektedir. İşlerinizin yoğunluğunda sizin yerinize motokurye ulaştırılması gereken şeyleri mesayfe göre bir kaç saat içerisinde teslim eder  ve alınması gereken şeyleri de yine aynı şekilde ilgili adresten alarak sizlere ulaştırır. 

Motokurye hizmeti günümüzde her an ihitiyaç duyulabilecek bir hizmet türüdür. Kısaca örneklendirmek gerekirse; Trafik yoğunluğu, şehrin büyük oluşu, zaman yetersizliği, işlerin çokluğu, maliyetler, ilave personel istihdamının zorluğu, bir kişiye bağlı kalabilme, aynı anda birden çok işin yapabilme gerekliğiliği, olumsuz hava şartları ve daha onlarca sebepten dolayı motokurye kullanımı çok önemli ve gerekli bir hizmet haline gelmiştir. Cep telefonunun haytımıza girişinden sonra artık onsuz nasıl yapamıyor isek motorlukurye hizmetleri de olmadan iş ve özel hayatımız gerçekten çok zorlu hale gelmektedir. 
Tahsilat takibi ve finansman sıkıntılarının aşılmasında şirketler motokurye ile müşterilerine iletmesi gereken faturalarını bir kaç saat içerisinde ulaştırarak tahsilatlarını daha erken alabilmekteler.
Müşterilerin açmış oldukları ihalelere hazırlanan teklif dosyaları yoğun trafikte motorlukurye ile yetiştirilebilmektedir.
Gümrükleme şirketleri gümrüklerde işlem yapmakta olan personellerine gün içerisinde motorlukurye ile her an yeni evrak göndermekte ve daha fazla gümrük işlemleri gerçekleştirebilmektedirler.
Devlet Hastaneleri, özel hastaneler ve laboratuvarlar kendi aralarında kan ve idrar numunelerini motokurye ile özel taşıma kaplarında sağlıklı bir şekilde taşıttırabilmektedirler.
Mağaza zincirleri ellerinde kalmayan bir ürünü bir kaç saat içerisinde diğer şubeden getirtmekte ve müşterilerine hızla cevap vermektedirler.
Banka ve Finans Kurumları müşterilerinin kredi ve benzeri taleplerine ait dosyalarını hemen sonuçlandırılabilmesi için motokurye ile Genel Müdürlüklerine hemen göndermekte ve işlerini sonuçlandırmaktadırlar.

Motokurye sipariş telefonumuz: 444 50 44

Tem Kurye

Motokurye hizmetleri

444 50 44