Motokurye


Motokurye Hizmeti...

Motokurye ile istediğiniz adrese gönderilecek iletilerinizi gönderebilir ya da aldırabilirsiniz. İstanbul genelinde günün her saatinde moto kuryelerimiz ile hizmet vermekteyiz. Ofisinizdeki işlerin yoğunluğunda sizin yerinize kurye ile ulaştırılması gereken emtiaları mesafeye göre birkaç saat içerisinde teslim edebilir ya da alınması gereken gönderileri de yine aynı şekilde ilgili adresten teslim alarak size ulaştırılır.

Motokurye hizmeti ile günümüzde her zaman ihtiyaç duyulabilecek hizmet türüdür. Kısaca örnek vermek gerekirse; Trafik yoğunluğu sebebiyle, şehrin büyük olması ve vakit yetersizliğinden, işlerin çok olması, maliyetler, ilave personel istihdamının zorluğu, bir kişiye bağlı kalabilme, aynı anda birden çok işi yapabilme gerekliliği, olumsuz hava koşulları ve daha onlarca nedenden dolayı kurye kullanımı çok önemli hale gelmiştir. Cep telefonunun hayatımıza girşinden sonra artık o olmadan nasıl yapamıyorsak motorlu kurye hizmetleri de olmadan iş ve özel hayatlarımız gerçekten zorlu hale gelmektedir.

Tahsilat ekibi ve finansman sıkıntılarının aşılmasında firmalar motorlu kuryeyle müşterilerine iletmesi gerekli olan faturalarının birkaç saat içinde ulaşımını sağlayarak tahsilatlarını daha erken alabilmektedir. 

Gümrükleme firmaları gümrüklerde işlem yapmakta olan personellerine gün içinde moto kuryeyle her an yeni evrak göndermekte ve daha fazla gümrük işlemi gerçekleştirebilmekteyiz.

Özel hastaneler, devlet hastaneleri ve laboratuvarlar kendi arasında kan ve idrar numunelerini kurye ile özel taşıma çantalarında sağlıklı şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

Mağaza zincirleri ellerinde kalmayan ürünü birkaç saat içerisinde farklı bir şubeden getirtebilmekte ve müşterilerine hızlı dönüş sağlamaktadır.

Finans kurumları ve bankalar müşterilerinin kredi ve benzeri taleplerine ait dosyalarını, evraklarını hızlı sonuçlanması için kurye ile genel müdürlüklerine hemen göndermekte ve işlerini sonuçlandırmaktadır.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15