Mecidiyeköy Motorlu Kurye


Mecidiyeköy motorlu kurye firmamız ile İstanbul’un dilediğiniz ilçesine kısa bir sürede göndermek istediğiniz ürünü ulaştırma fırsatınız bulunuyor. Ürünleriniz asla zarar görmeden ve belirtilen teslim saatinde kayma olmadan gönderimin gerçekleştirilmesi için üstün çaba sarf ediyoruz. Tek bir tık ile internet adresimiz üzerinden kurye ekiplerimizi adresinize çağırarak kapıdan teslimat yapabilirsiniz. Özellikle pandemi döneminde sokağa çıkmak istemeyen aileler için harika bir fırsattır. Kuryelerimiz adresinizden teslim alarak belirttiğinizi adrese gönderimi kusursuz şekilde sağlayacaktır.

Motorlu Kurye Ücreti

Mecidiyeköy motorlu kurye fiyat listemiz sizin gönderim yapmak istediğinizi ilçeler arası uzaklığa ve gönderinin türüne göre değişim göstermektedir. Ayrıca akşam mesaisi içerisinde sunulan Vip hizmetimizde de farklı bir ücret tarifesi uygulanmaktadır. Talep ettiğimiz ücret aralığının oldukça makul yapıda olduğu net şekilde kendini göstermektedir. Motorlu kurye seçenekleri sayesinde gönderileriniz zarar görmeden, evden eve teslimat sistemi kapsamında iletilecektir. Ayrıca taşımacılık sistemimiz garantilidir. Gönderilerinize bir zarar gelmesi için tüm tedbirler alınacaktır.

Kuryelerimiz Paketleme Alanında da Hizmet Sunuyor!

Tem Kurye birimimiz sadece gönderim aşamasında değil gönderilerin yola çıkmaya hazır şekilde paketlenmesi alanında da hizmet vermektedir.

· Kırılabilecek eşyaların darbe emici malzemeler ile kaplanması sağlanır.

· Dokümanların içeriğe zarar gelmeyecek şekilde zarflanması mümkün kılınır!

Bu şekilde profesyonel biçimde paketlenen ürünlerin gönderiminde de herhangi bir aksaklık meydana gelmeyecektir. Gönderim süreci sizin için yüksek kalitenin ve güvenliğin merkezi olacak!

Mecidiyeköy'de günün her saatinde motorlu kurye hizmeti vermekteyiz...

Mecidiyeköy'den herhangi bir şeyi İstanbul'un herhangi bir semtine motorlu kuryelerimiz aracılığıyla bir kaç saat içerisinde gönderebilmektesiniz. 0850 307 15 15 no'lu hattımızdan müşteri hizmetlerimizi aramanız durumunda Mecidiyeköy civarındaki motorlu kuryelerimizden en yakını sizlere gelerek gönderinizi teslim alacaktır.

Motorlu kurye ile İstanbul'da herhangi bir adresten ihtiyacınız olan bir gönderiyi aldırarak Mecidiyeköy'deki adresinize ya da başla bir adrese teslim ettirebilmektesiniz.

Motorlu Kurye hizmetleri taşıma işinin yapılacağı semtlere göre ortalama aşağıdaki gibi bir kaç saat içerisinde gerçekleştirilmektedir.


Mecidiyeköy Normal Motorlu Kurye Hizmeti        : 180-210 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatı olarak ücretlendirilir.

Mecidiyeköy Ekspres Motorlu Kurye Hizmeti       : 90-120 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatının iki katı olarak ücretlendirilir.

Mecidiyeköy Vip Motorlu Kurye Hizmeti               : 60-75 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatının dört katı olarak ücretlendirilir.


Motorlu kurye hizmetlerimiz aracılığıyla ihtiyacınız olan her şeyi taşıtabilir ya da temin ettirebilirsiniz. İstanbul trafiğinde işlerinizi yetiştirmenizin mümkün olmadığı durumlarda kuryeler en büyük yardımcınız durumundadır. Mecidiyeköy'de ve tüm İstanbul genelinde Tem Kurye personeli bulunmakta ve hizmet vermektedir.

Tem Kurye moto kuryelerini online olarak takip etmekte ve yönlendirmektedir. Son teknoloji özel yazılım otomasyonu ile tüm İstanbul genelinde anlık olarak kurye hizmetlerini yönetmektedir. 1997 senesinden bu güne kurumsal olarak hizmetlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Mecidiyeköy ve İstanbul genelinde kurye hizmetleri hakkında bilgi almak ve kurye siparişi vermek için çağrı merkezi numaramız: 0850 307 15 15


Söz verip değer taşıyoruz,

TEM KURYE

0850 307 15 15