Kurye Hizmetinde Son Nokta


Kurye Hizmetinde Son Nokta!

Kurye hizmeti vermede alanında lider olan firmamız, yenilikçi fikirleri ve dinamik yapışıla kurye hizmetinden faydalanmak isteyen müşterilerine en iyisini sunmaktadır. Alanında her zaman en önde olan ve yaptığı işin tam anlamıyla hakkını veren bizler, disiplinli çalışma sistemimiz sayesinde her geçen gün gücümüze güç katmaktayız. Dinamik yapımız sayesinde ve son teknoloji ile her geçen gün genişleyen hizmet ağımız, aylık 2000 firmayı aşmakta ve teknik yapımızı bu doğrultuda genişletmek için elimizden geleni yapmaktayız. Kuruluşumuzdan bugüne kadar her geçen gün kendini geliştirme amacında olan firmamız, bu doğrultuda kurmuş olduğu sistemlerle diğer tüm firmalardan ayrılmaktadır.

Zamanında Ulaşan Kuryeler

Aktif kurye anlayışıyla yola çıkan ekibimiz, her daim müşterilerinin ihtiyacı olan kuryeleri zamanında yerine ulaştırır. Özellikle kurmuş olduğumuz uygulama sayesinde her an kuryelerin takibini online olarak yapabilen müşterilerimiz, aynı zamanda kurye raporlama işlemlerine de sistemiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilmektedir. Hem arabalı kurye hem de motorlu kurye konusunda deneyimli olan ekibimiz, ihtiyaç duyulan anda müşterilerinin yanında olmaya devam etmektedir.

Kurye Hizmetlerimiz Nelerdir?

Kurye hizmetleri, firmamızın sahip olduğu ülkede yer alan en geniş kurye hizmetleridir. Bu alanda müşterilerimize şu konularda en kaliteli kurye hizmetlerini vermekteyiz;

·         Normal kurye hizmeti,

·         Hava kargo hizmeti,

·         Ekspress kurye hizmeti,

·         Gidiş dönüş kurye hizmeti,

·         VIP kurye hizmeti,

·         Gece kurye hizmeti,

·         Araçlı kurye hizmeti,

·         Kurye araç kiralama hizmeti,

·         Paketle hizmeti

·         Ankara kurye hizmeti,

·         Paketleme hizmeti,

·         Gönderi yönetim merkezi hizmeti,

·         Kurye hizmeti bireysel,

·         Kurye hizmeti abone,

Gibi pek çok alanda kurye hizmetini müşterilerimize sunmaktayız. Aynı zamanda firmamızın resmî sitesi üzerinden fiyatlar konusunda daha detaylı bilgi almak da mümkündür. Kurulduğu 1997 yılından bu zamana kadar hizmetlerinde her zaman en kaliteli olmayı hedefleyen firmamız, almış olduğu tüm görevleri vaktinde ve zamanında yerine getirmektedir. Aynı zamanda kurmuş olduğumuz sistem sayesinde teslimat bilgilerine de ulaşabilen müşteriler, ihtiyaçlarını tek bir kanaldan karşılama imkanına da sahip olmuş olacaktır. Kurye hizmeti konusunda yıllardır bu alanda yetkin olarak çalışan bizler bundan sonraki yıllarda da aynı motivasyonla devam edeceğiz.