Kemerburgaz Motorlu Kurye


Kemerburgaz motorlu kurye hizmetlerimiz 7/24 devam ediyor. Dileyen müşterilerimiz akşamları ekibimizi çağırarak acil olarak ulaştırılması gereken malzemelerin belirtilen adrese gönderilmesini sağlayabilir. Firmamız tarafından güvenle teslim alınan ürünler kuryemize zimmetlenecektir. Bu ürünlerin asla zarar görmemesi ya da ulaşım adımının sekteye uğramaması için uygun alt yapı oluşturulacaktır.

Hızlı Teslimat Fırsatı

Kemerburgaz motorlu kurye sistemimiz ile zamanında ulaştırılması gereken belgelerin belirtilen adrese iletilmesine de büyük önem verilmektedir. Bu aşamada kişilerin dokümanlarına zarf temin etmekten gönderimin her aşamasında SMS yolu ile bilgilendirme yapılmasına kadar kapsamlı hizmet vermeye devam ediyoruz. Gönderim tamamlandıktan sonra bu sürece dair de ayrıca bilgilendirileceksiniz. Hızlı gönderim aşaması iletim yapılacak olan ilçeler arasındaki uzaklığa göre farklılık arz edebilir. Şirketimiz size ortalama bir teslim süreci sunacaktır. Bu teslim süreci içerisinde ürünün/dokümanın iletilmesi sağlanır. Daha öncesinde hizmet alan müşterilerimizin iletim sistemimiz hakkında yapmış oldukları yorumlar da firma hızımız hakkında fikir veriyor!

Profesyonel Kadro

Tem Kurye taşımacılık alanında ülkemizin seçkin firmaları arasında yer alıyor. Taşımacılık aşamasında 23 senedir aktif hizmet vermeye devam ediyoruz. Sizin için özel olarak sunmuş olduğumuz güvenilir işlem adımları ayrıca uygun fiyatlıdır. Uygun fiyat aralığı Vip kurye hizmetini daha erişilebilir kılacak.

· Gönderimin yapılacağı mesafe ödemeniz gereken tutarı belirleyen en temel unsurdur.

· Ödeme miktarı gönderilecek ürünün boyutuna göre de değişim arz eder.

Gönderim kampanyalı dönemlerimizi ana sayfamız üzerinden takip ederek avantajlardan da haberdar olabilirsiniz.

Kemerburgaz'da günün her saatinde motorlu kurye hizmeti vermekteyiz...

Kemerburgaz'dan herhangi bir gönderiyi İstanbul'un herhangi bir semtine moto kuryelerimiz aracılığıyla birkaç saat içerisinde gönderebilmektesiniz. 0850 307 15 15 no'lu müşteri hizmetlerimizi aramanız durumunda Kemerburgaz civarındaki moto kuryelerimizden size en yakını yönlendirilerek gönderinizi teslim alacaktır. 

Motorlu Kurye aracılığıyla İstanbul'da herhangi bir adresten ihtiyacınız olan bir gönderiyi aldırarak Kemerburgaz'daki adresinize ya da başka bir adrese teslim ettirebilmektesiniz.

Motorlu Kurye hizmetleri taşıma işinin yapılacağı semtlere göre aşağıdaki gibi bir kaç saat içerisinde gerçekleştirilmektedir.


Kemerburgaz Normal Motorlu Kurye Hizmeti        :    180-210 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatı olarak ücretlendirilir.

Kemerburgaz Ekspres Motorlu Kurye Hizmeti       :    90-120 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatının iki katı olarak ücretlendirilir.

Kemerburgaz Vip Motorlu Kurye Hizmeti               :    60-75 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatının dört katı olarak ücretlendirilir.


Motorlu Kurye hizmetleri aracılığıyla ihtiyacınız olan her şeyi taşıtabilir ya da temin ettirebilirsiniz. İstanbul trafiğinde işlerinizi yetiştirmemizin mümkün olmadığı durumlarda kuryeler en büyük yardımcınız durumundadır. Kemerburgaz'da ve tüm İstanbul genelinde Tem Kurye personelleri bulunmakta ve hizmet vermektedir.

Tem Kurye motorlu kuryelerini online olarak takip etmekte ve yönlendirmektedir. Son teknoloji özel yazılım otomasyonu ile tüm İstanbul genelinde anlık olarak kurye hizmetlerini yönetmektedir. 1997 senesinden bu güne kurumsal olarak hizmetlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Kemerburgaz ve İstanbul genelinde kurye hizmetleri hakkında bilgi almak ve kurye siparişi vermek için çağrı merkezi numaramız: 0850 307 15 15


Söz verip değer taşıyoruz,

TEM KURYE

0850 307 15 15