Kartal Moto Kurye


Kartal moto kurye servisimiz alanında uzman seçkin ekiplerden oluşmaktadır. 23 senedir hizmet verdiğimiz taşımacılık alanında tecrübeli ve yetkin isimler ile iş birliği kuruyoruz. Taşımacılık aşamasında eşyalarınızı kendi eşyası gibi özenle taşıyacak bir ekip ile çalışacaksınız. Zamanında ve hasarsız teslimat özellikleri de ekibimizin yetkinliği hakkında ipuçları sunmaya devam ediyor. Siz de iletişim numaralarımız ya da internet sitemiz üzerinden bu sürece dair gerekli olan bilgilendirmeyi anında alabilirsiniz. Moto kuryelerimiz dokümanlardan eşyalara kadar her alanda hizmet vermeye devam ediyor!

Teslimat Süresi Hakkında Bilgilendirme

Kartal moto kurye birimlerimiz size ulaştırma adımının ne kadar saat içerisinde tamamlanacağı hakkında bilgi verecektir. Bu süreç içerisinde güvenliğe dair sorun yaşanmaması için tüm önlemler alınacaktır. Tahmini, süre hem trafik hem de ilçeler arasındaki uzaklık hesaba katılarak size bildirilir. Bildirilen bu zaman aralığının dışına çıkılmayacaktır. Teslimat süresi sayesinde yüksek güvenlik ile istediğiniz ürünü iletmek artık daha kolay bir hal alacak!

Hasarsız Gönderim Fırsatı

Tem Kurye firmamızda bize teslim ettiğiniz ürünlerin hasarsız şekilde iletilmesine büyük önem veriyoruz.

· Bize emanet ettiğiniz malzemelerin sorunsuz taşınması için hassas bir sistem geliştirdik.

· Paketleme alanında kırılması muhteşem ürünler için özel bir hasar emici doku kullanıyoruz.

Bir hasar oluşması durumunda garantili taşımacılık yaptığımız için gerekli olan hasar kaydı oluşturularak size bunun maddi karşılığı ödenecektir. Her hizmet politikamızdan da anlaşılacağı üzere müşteri memnuniyeti bizim için esas kıstastır.

Kartal'da günün her saatinde motorlu kurye hizmeti vermekteyiz...

Kartal'dan herhangi bir gönderiyi İstanbul'un herhangi bir semtine moto kuryelerimiz aracılığıyla birkaç saat içerisinde gönderebilmektesiniz. 0850 307 15 15 no'lu telefonumuzdan müşteri hizmetlerimizi aramanız durumunda Kartal civarındaki motorlu kuryelerimizden en yakını sizlere gelerek gönderinizi teslim alacaktır.

Moto Kurye aracılığıyla İstanbul'da herhangi bir adresten ihtiyacınız olan bir şeyi aldırarak Kartal'daki adresinize ya da başka bir adrese teslim ettirebilmektesiniz.

Motorlu Kurye hizmetleri taşıma işinin yapılacağı semtlere göre ortalama aşağıdaki gibi birkaç saat içerisinde gerçekleştirilmektedir.


Kartal Normal Moto Kurye Hizmeti        : 180-210 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatı olarak ücretlendirilir.

Kartal Ekspres Moto Kurye Hizmeti       : 90-120 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatının iki katı olarak ücretlendirilir.

Kartal Vip Moto Kurye Hizmeti               : 60-75 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatının dört katı olarak ücretlendirilir.


Moto Kurye hizmetleri ile ihtiyacınız her gönderiyi taşıtabilir ya da temin ettirebilirsiniz. İstanbul trafiğinde işlerinizi yetiştirmenizin mümkün olmadığı durumlarda kuryeler en büyük yardımcınız durumundadır. Kartal'da ve tüm İstanbul genelinde Tem Kurye personeli bulunmakta ve hizmet vermektedir.

Tem Kurye moto kuryelerini online olarak takip etmekte ve yönlendirmektedir. Son teknoloji özel yazılım otomasyonu ile tüm İstanbul genelinde anlık olarak kurye hizmetlerini yönetmektedir. 1997 senesinden günümüze dek kurumsal olarak hizmetlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Kartal ve İstanbul genelinde kurye hizmetleri hakkında bilgi almak ve kurye siparişi vermek için çağrı merkezi numaramız: 0850 307 15 15


Söz verip değer taşıyoruz,

TEM KURYE

0850 307 15 15