Karaköy Kurye


Karaköy kurye birimlerimiz adresinizden özel olarak teslim aldığı ürünleri belirttiğiniz adrese göndermek ile yükümlüdür. Pandemi sürecinde evinizden çıkmadan kargo gönderim adımlarını tamamlamak isterseniz kurye birimlerimiz hizmetinize hazır! Sizin belirttiğiniz zaman aralığında teslimatın yapılması da sağlanacaktır. Gönderilecek olan ürün formunda ya da zamanlamada bir ihlal meydana gelmeyecektir. Kurye ve taşımacılık alanında 23 senedir memnuniyeti en yüksek seviyeye çıkarmaya devam ediyoruz! Siz de internet sitemizi ya da iletişim numaralarımızı kullanarak yetkili birimlerimiz ile iletişim kurabilirsiniz!

Kurye Ücret Aralığı

Karaköy kurye birimlerimiz gönderimin yapılacak olduğu ilçeler arası uzaklık, faydalanılacak taşımacılık paketi, gönderinin ağırlığı gibi hususlara dayanarak size ücreti sunacaktır. Ödeme adımının kolaylıkla tamamlanması için eşsiz bir finansal alt yapı geliştirdik. Sunulan kapsamlı işlem akışına rağmen uygun bir fiyat aralığının sunulması da ayrıca memnun edilmektedir. Ana sayfamızı ya da e-bültenimizi takip ederek firmamızın kampanyalı şekilde hizmet verdiği süreçlerde daha makul fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

Tem Puan Fırsatları Göz Dolduruyor!

Tem Kurye firmamızda sadece taşımacılık alanında değil müşteri memnuniyetinin üst seviyeye çıkarılması için promosyonlarda da göz dolduran bir çizgi mevcuttur.

· Yapmış olduğunuz gönderim işlemleri üzerinden puan kazanma fırsatınız bulunuyor.

· Puan kazanma aşamasında her bir gönderimde üyeliğinize eklemeler yapılacaktır.

· Puanlarınız üzerinden belirtmiş olduğumuz firmalarda alışveriş yapma fırsatınız olacak!

Bu detaylar sayesinde Tem Kurye’nin müşterisi olma ayrıcalığını çok daha yakından hissedeceksiniz!

İstanbul Karaköy Moto Özel Kurye Hizmeti

İstanbul’un bütün semtlerine aynı gün içerisinde gönderi taşımakta olan Tem Kurye, hızlı ve güvenilir teslimat için profesyonel bir ekiple çalışmaktadır. Kısa zamanda teslimat için yola koyulacak olan ekibimiz kusursuz bir şekilde çalışmak için planlı yolculuk eder, tam zamanında bir teslimat gerçekleştirir. 0850 307 15 15 numaramız üzerinden kurye hizmet ağımız hakkında bilgi alabilir, anında gönderi işlemi başlatabilirsiniz.

Karaköy Motorlu Kurye Hizmetimiz

1997 yılından günümüze tecrübeli ve profesyonel bir ekiple çalışmakta olan firmamız, günümüz teknolojisini de takip ederek son model motorlar ve iletişim araçlarıyla çalışmaktadır. Karaköy motorlu kurye hizmetimizle anında yola koyulacak olan teslimat ekibimiz, İstanbul’un hangi semtinde olursanız olun fark etmeksizin adresinize gelerek gönderilerinizi alacak ve teslimat için görevine başlayacaktır.

Kurye takibiniz GSM ve web üzerinden yapabileceğiniz firmamız, kısa zamanda anlık bilgilendirmeler vererek, siparişinizin ne durumda olduğunu sizlere iletecektir. Hızlı kurye hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişim kurarak, kapsamlı motorlu kurye hizmetlerimizden anında yararlanabilir, aynı gün içerisinde gönderi yapabilirsiniz.

Karaköy Araçlı Kurye Hizmetimiz

Taşınması güç ve korunması gereken materyallerinizin koli ve paketleme işlemiyle taşınmasını sağlayacak olan Karaköy kurye hizmetlerimiz arasında yer alan araçlı kurye, kısa zamanda adresinizden gönderilerinizi alarak, teslimat için yola koyulacaktır. Kapalı araç özelliği sayesinde gün içerisinde oluşabilecek hava koşularından zarar görmemesi sağlanırken, motorla taşınması zor olan materyallerinde sorunsuz bir şekilde taşınması sağlanacaktır.

Araçlı kurye hizmetimizle gün içerisinde 150 ile 210 dakika arasında teslimat hizmeti verebilir, Vip ve acil kurye hizmetlerimizle sürecin hızlanmasını da sağlayabilirsiniz. Kurumsal ve bireysel gönderileriniz için bizimle iletişim kurarak araçlı özel kurye hizmetimizden hemen yararlanmaya başlayarak, işlerinizin kolaylaşması için firmamıza güvene bilirsiniz.

Karaköy Kurye Kiralama

Size özel çalışmakta olan Karaköy moto kurye hizmetimizle, kiralama işlemi yaparak anında gönderilerinizin yola koyulmasını sağlayabilirsiniz. İstanbul’un bütün semtlerine ve ilçelerine dağıtıma çıkacak olan kurye ekibimiz, uzun yılların verdiği tecrübe ile kısa zaman gönderilerinizin teslim edilmesini sağlayacaktır. Kusursuz ve hızlı kurye hizmeti için Tem Kurye ayrıcalıklarından aynı gün içerisinde yararlanabilirsiniz.

 

Karaköy'de günün her saatinde kurye hizmeti vermekteyiz...

Karaköy'den herhangi bir gönderiyi İstanbul'un herhangi bir semtine moto kuryelerimiz aracığı ile birkaç saat içerisinde gönderebilmektesiniz. 0850 307 15 15 numaralı müşteri hizmetlerimizi aramanız durumunda Karaköy civarındaki motorlu kuryelerimizden size en yakını gelerek gönderinizi teslim alacaktır.

Kurye ile İstanbul'da herhangi bir adresten ihtiyacınız olan bir gönderiyi aldırarak Karaköy'deki adresinize ya da başka bir adrese teslim ettirebilmektesiniz. 

Kurye hizmetleri taşıma işinin yapılacağı semtlere göre ortalama aşağıdaki gibi birkaç saat içerisinde gerçekleştirebilmektedir.

Normal Kurye Hizmeti        : 120-210 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatı olarak ücretlendirilir.

Ekspres Kurye Hizmeti        : 60-120 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatının iki katı olarak ücretlendirilir.

Vip Kurye Hizmeti                : 60-75 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatının dört katı olarak ücretlendirilir.


Motorlu Kurye hizmetleri aracılığı ile ihtiyacımız olan her şeyi taşıtabilir ya da alınacak adresten temin edebilirsiniz. İstanbul trafiğinde işlemlerinizi yetiştirmenizin mümkün olmadığı durumlarda kuryeler en büyük yardımcınız durumundadır. Karaköy'de ve tüm İstanbul genelinde Tem Kurye moto kuryeleri bulunmakta ve hizmet vermektedir.

Tem Kurye motorlu kuryelerini online olarak takip etmekte ve yönlendirme sağlamaktadır. Son teknoloji özel yazılım hizmetimiz ile tüm İstanbul genelinde anlık olarak kurye hizmetlerini yönetmektedir. 1997 senesinden bugüne kurumsal olarak hizmetlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Karaköy ve İstanbul genelinde kurye hizmetleri hakkında bilgi almak ve kurye siparişi vermek için çağrı merkezi numaramız: 0850 307 15 15


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15