Kadıköy Moto Kurye


Kadıköy moto kurye birimlerimizi telefon numaramız ya da internet sitemiz üzerinden çağırabilirsiniz. Çağırdığınız kuryemiz sizin taşınmasını istediğiniz ürünü anında teslim alacaktır. Belirttiğiniz adrese gönderim süreci başlayacaktır. Sizin eşyalarınızı ve dokümanlarınızı kendi özel eşyalarıymış gibi büyük bir hassasiyet ile taşıyan bir moto kurye ekibimiz bulunuyor. Size tahmini olarak bu evrakın ne kadar süre içerisinde teslim edileceğine dair de bilgi verilecektir. Gönderim için verilen sürenin aşılmaması için uygun hızlı lojistik sistemi geliştirilmiştir. 23 senedir müşteri memnuniyeti üzerinde kurulu olan firmamız hizmet vermeyi sürdürüyor!

Moto Kurye Çalışma Sistemi

Kadıköy moto kurye birimlerimizin ürünü teslim almasının sonrasında ödeme tamamlanacaktır. Kapsamlı ve profesyonel hizmet akışından bu derece makul ücretler ile istifade etmeniz için gerekli olan tüm önlemler alınmıştır.

· Kuryelerimizin gidiş dönüş kurye birimlerinden gümrük kurye birimlerine kadar farklı çalışma metotları vardır.

· Örneğin gidiş dönüş olan birimlerde evrakın bir kuruma ulaştırılmasının ve gerekli işlemler yapılmasının hemen sonrasında sizin adresinize geri iletilmesi sağlanır. Bu şekilde gidiş dönüş adımı güvenle tamamlanır.

Kuryemizin her aşamada sadece bilgilendirme değil aynı zamanda raporlama adımını da tamamlaması her aşamanın kayıt altına alınmasını mümkün kılıyor!

Kampanyalı Fiyatlar

Tem Kurye firmamız bazı dönemlerde müşterilerin daha uygun fiyatlar üzerinden erişim adımını tamamlaması için fırsat sunuyoruz! Kampanyalı fiyatlar sayesinde uygun fiyat aralığı ve yüksek kalite sizi bekliyor! Ana sayfamızı sıklıkla takip ederek kampanyalardan ilk olarak siz haberdar olabilirsiniz.

Kadıköy'de Moto Kurye Hizmetleri...

Kişisel olarak acil gönderilmesi ya da İstanbul'daki herhangi bir adresten aldırılması gereken bir emtia'nın ve firmaların her türlü yazışmaları, teklif gönderimi, fatura gönderimi resmi kurumlara iletilmesi gereken yazışma ve benzeri her türlü gönderiler Kadıköy'deki motorlu kuryelerimiz ile birkaç saat içerisinde ulaştırılması sağlanmaktadır.

Her türlü ihtiyaçlarınız için İstanbul'un her semtinde ve Kadıköy de motorlu kurye hizmeti günün her saatinde verilmektedir.

Hediye gönderimi, evde ya da ofiste unuttuğunuz ancak zaman olmadığı için gidip alamadığımız eşyalarımızın moto kurye ile aldırılması, okula geldiğimizde evde kalan önemli bir kitap ya da dosyamızın kurye ile aldırılması, özel siparişlerinizi sizin gidip almanız yerine kuryemizin sizlere getirmesi, havalimanına gidiyorsunuz ancak yanınızda olması gereken önemli bir evrak veya eşyanızı almaya dönecek kadar vaktiniz olmadığında kuryemiz sizlere hemen ulaştırabilmektedir.

Bunlara benzer günlük hayatımızda karşılaşacağımız aksaklıkları veya ihtiyaçlarınıza Kadıköy moto kurye hizmetimiz ile çözüm üretmekteyiz.

Kadıköy'de moto kurye hizmeti için ihtiyaç duyduğunuz anda 0850 307 15 15 numaralı hattımızdan bizi arayarak motorlu kurye hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. 1997 senesinden bu güne İstanbul'da ve Kadıköy'de moto kurye hizmeti vermekte ve tüm İstanbul genelinde günün her saatinde moto kuryelerimiz mevcut bulunmaktadır.

Bizi aramanız neticesinde en yakın kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz ortalama 30 dakika içerisinde teslim alınacaktır.

Fiyatlar sayfamızdan göndermek istediğiniz semtleri belirleyerek moto kurye fiyat ve kurye teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınıza göre Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, VİP Kurye Gönderisi ve Araçlı Kurye Gönderi seçeneklerinden herhangi birini talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının yani firmamızın adresine göre değişmemekte olup gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15