Hızlı Teslimatın Tek ve Güvenilir Adresi


Hızlı Teslimatın Tek ve Güvenilir Adresi

Hızlı teslimat konusunda her zaman diğer dağıtım şirketlerine fark atan firmamız, alanda kazanmış olduğu deneyimlerini müşterilerine sunmada da en başarılı firmalardan bir tanesidir. Yılların tecrübesiyle müşterilerine en kaliteli hizmetleri sunmada bir numara olan firmamızın verilen adrese doğru teslimat hedefi sayesinde tüm müşterilerimiz için en güvenilir adreslerden bir tanesi olarak sektörde faaliyet göstermektedir. Kurye denilince akla gelen ilk firmalardan bir tanesi olan dağıtım şirketimiz, ülkemizde yıllardır bu alanda etkinliğini sürdüren kaliteli firmalardan bir tanesidir. Dağıtım şirketimiz, müşterilerine her zaman vermiş olduğu hizmetlerinde kaliteyi ön planda tutmaktadır. Müşterilerine sunmuş olduğu avantajlı motor kurye hizmetleri sayesinde her zaman diğer firmalardan ayrılan firmamızın aynı zamanda sunmuş olduğu çeşitli kurye hizmet türleri mevcuttur.

Kuryede Tecrübenin Adı

Uzun yıllardır alanda çalışarak kazanmış olduğu deneyimlerini müşterilerine sağlıklı bir şekilde aktarabilen firmamızın bu zamana kadar aldığı en büyük destek müşterilerinin onlar için vermiş olduğu referanslardır. Sağlamış olduğu hizmetler sayesinde özellikle araçlı kurye motorlu kurye konusunda ülkemizde Lider konumunda olan ve bu konuda çalışmalarını geliştiren firmamızın aynı zamanda müşterilerine sağladığı online bir uygulamada bulunmaktadır. Firmamızın sahip olduğu bu uygulama ile müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını anında karşılayabilme özelliğine sahip olan dağıtım şirketimiz aynı zamanda her türlü teknik destek ve konu hakkında da onlara yardımcı olmaktadır. Güvenilir olarak hizmetlerimizden faydalanmak isteyen kişiler, firmamızın resmi internet adresi üzerinde bulunan iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilir ya da mobil uygulamamızı indirerek her daim kurye hizmetlerinin kendilerine ulaşmasını sağlayabilirler. Aynı zamanda mobil hizmeti üzerinden sipariş takip de yapan müşterilerimiz vermiş oldukları kuryelerinin nerede ve ne zaman teslimatının yapıldığını da güncel olarak göre bilmektedirler.

Hizmetlerimiz Nelerdir?

Firmamızın genel olarak vermiş olduğu kurye hizmetleri şunlardır;

·         Kurye paketleme,

·         Hızlı kurye,

·         Motor kurye,

·         Arabalı kurye,

·         Normal kurye,

·         VIP kurye,

·         Gece kurye,

·         Hava kurye,

·         Paketleme,

Gibi hizmetler firmamızın bu alanda vermiş olduğu hizmetlerden bazılarıdır. Firmamız hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi almak isteyen kişiler, firmamıza ait sitemizi kullanarak gereken bilgileri sistem üzerinden öğrenebilirler.