Gebze Motorlu Kurye


Gebze de günün her saatinde motorlu kurye hizmeti vermekteyiz.

Gebze den her hangi bir şeyi İstanbul veya İzmit de her hangi bir semte motorlu kuryelerimiz ile bir kaç saat içerisinde gönderebilmektesiniz. 444 50 44 numaralı çağrı merkezimizi aramanız durumunda Gebze civarındaki motorlu kuryelerimizden en yakını sizlere gelerek gönderinizi teslim alacaktır.

Motorlu Kurye ile İstanbul da veya İzmit Kocaeli de her hangi bir adresten itiyacınız olan bir şeyi aldırarak Gebze deki adresinize veya başka bir adrese de teslim ettirebilmektesiniz.

Motorlu Kurye hizmetleri taşıma işinin yapılacağı semtlere göre aşağıdaki gibi bir kaç saat içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Gebze Normal Motorlu Kurye Hizmeti   :180-210 dk. aralığında teslim edilir. Liste fiyatı olarak ücretlendirilir.

Gebze Express Motorlu Kurye Hizmeti  :  120-180 dk. aralığında teslim edilir. Liste fiyatının iki katı olarak ücretlendirilir.

Gebze Vip Motorlu Kurye Hizmeti          :   60-120 dk. aralığında teslim edili. Liste fiyatının dört katı olarak ücretlendirilir. 

Motorlu kurye hizmetleri ile ihtiyacınız her şeyi taşıtabilir veya temin ettirebilirsiniz. İstanbul trafiğinde işlerinizi yetiştirmemizin mümkün olmadığı durumlarda kuryeler en büyük yardımcınız durumundadır. Gebze de ve tüm İstanbul genelinde Tem Kurye bulunmakta ve hizmet vermektedir. 

Tem Kurye motorlu kuryelerini online olarak takip etmekte ve yönlendirmektedir. Son teknoloji özel yazılımı ile tüm İstanbul genelinde ve Gebze de anlık olarak kurye hizmetlerini yönetmektedir. 1997 yılından bu güne kurumsal olarak hizmetlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Gebze ve İstanbul genelinde motorlu kurye hizmetleri hakkında bilgi almak ve kurye siparişi vermek için çağrı merkezi numaramız: 444 50 44

 

Söz verip değer taşıyoruz,

TEM KURYE

 444 50 44