Gebze Motorlu Kurye


Gebze Motorlu Kurye

Gebze kurye ile özel paketleriniz veya özel iş ve evraklarınız istediniz konuma en güvenli şekilde gönderilir. Kurye elemanları alanında en uzman kişiler tarafından yapılmaktadır. Motorlarımız hızlı ve bakımları yapılmış araçlardan oluşmaktadır. Bu sayede sorunsuz bir şekilde kurye gönderimleriniz aksatılmadan yerine getirilir. Kurye teslimlerini gerçekleştiren elemanlarımız işlerini en güvenli şekilde yaparak gerekli eğitimlerden geçmiştir. Bu sayede siz müşterilerimiz gönderimlerinizi hızlı ve kolay şekilde güvenilir ellerde gerçekleştirebilirsiniz.

Kurye gönderimleri olası hava durumu veya trafik yoğunluğuna bağlı olarak değişebileceği bilgisi firmamız tarafından sizlere iletilir. Gönderiler her olumsuz durum düşünülerek yapılmaktadır. Bu sebeple gönderileriniz aynı gün içinde mutlaka yapılarak kısa süreli gecikmelide olsa müşterilerin istediği konumlara iletilir.

Gebze Moto Kurye Gönderimi Nasıl Yapılır ?

Kurye gönderimleri sayesinde hızlı ve güvenle aynı gün veya sizin belirlediğiniz bir zaman aralığı içerisinde paketleriniz istediğiniz adrese ulaştırılır. Paketleriniz Gebze motorlu kurye tarafından teslim alınarak belirlediğiniz güzergâh doğrultusunda teslimat profesyonel ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilir. Gönderileriniz olumsuz hava koşulları veya trafiğin yoğun olduğu saatlere denk gelmesi durumunda kısa süreli gecikmelide olsa mutlaka teslim edilir. Gönderim yapmak istediğinizde firmamızı arayarak adresinize kurye talep edebilirsiniz. Size en yakın Gebze Motorlu kurye elemanı en hızlı şekilde adresinize gelir ve paket veya özel evraklarınızı teslim alır. Kurye elemanının en hızlı şekilde işini yapması adına sizlerin paketlerinizi kuryeyi çağırmadan önce hazırlamanız önerilir. Bu sayede kurye elemanı hiç vakit kaybetmeden sizden gönderiyi alır ve yola çıkar.

Gebze Moto Kurye ile Paketimin Gittiğini Nasıl Anlarım?

Kurye ile paket gönderimlerinizi takip etmek amaçlı firmamıza vermiş olduğunuz iletişim bilgileri sayesinde geri bildirim alabilirsiniz. Bu durumda mutlaka doğru iletişim bilgileri vermeye özen göstermelisiniz. Kuryeniz paketi teslim ettikten sonra sizin vermiş olduğunuz mail ve cep telefonu numarası ile tarafınıza geri dönüş sağlanır. Geri bildirimlerde paket hakkında tüm ayrıntıları öğrenebilirsiniz. Gebze kurye hizmeti ile güvenli gönderim sağlamakla beraber gönderilerinizi istediğiniz zaman kontrol edebilir, firmamıza ulaşarak her türlü sorunuzun cevabını alabilirsiniz. Kurye servislerimiz size en kaliteli hizmeti vermek amaçlı hızlı ve güvenilir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

 Gebze Motorlu Kurye Hizmeti...

Gebze ilçesinden herhangi bir gönderiyi İstanbul ya da İzmit'de herhangi bir semtte moto kuryelerimizle birkaç saat içinde gönderi yapabilmektesiniz. 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan çağrı merkezimizi aramanız halinde Gebze civarındaki en yakın konumdaki kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz teslim alacaktır.

Moto kurye ile İstanbul'da ya da İzmit Kocaeli'de herhangi bir adresten ihtiyacınız olan bir Şeyi aldırarak Gebze'deki adresinize ya da farklı bir adrese teslim ettirebilirsiniz.

Gebze Motorlu Kurye hizmetleri taşıma işinin yapılacağı semtlere göre ortalama olarak aşağıdaki süreler içerisinde alınıp teslim edilecektir.

Gebze Normal Motorlu Kurye Hizmeti:        180-240 dakika arasında teslim alınır ve teslim edilir. Liste fiyatı olarak ücretlendirilir.

Gebze Ekspres Motorlu Kurye Hizmeti:       90-120 dakika arasında teslim alınır ve teslim edilir. Liste fiyatının 2 katı olarak ücretlendirilir.

Gebze Vip Motorlu Kurye Hizmeti:                75-105 dakika arasında teslim alınır ve teslim edilir. Liste fiyatının 4 katı olarak ücretlendirilir.

Motorlu kurye hizmetleriyle ihtiyaç duyduğunuz her şeyi taşıtabilirsiniz. İstanbul trafiğinde işlerinizi yetiştirmenizin mümkün olmadığı hallerde moto kuryeler en büyük yardımcınız konumundadır. Gebze ilçesi ve tüm İstanbul genelinde Tem Kurye ekibi bulunmakta ve hizmet vermektedir.

Tem Kurye şirketi moto kuryelerini online olarak takip etmekte ve yönlendirme sağlamaktadır. Son teknoloji özel yazılım otomasyon programı ile anlık olarak Gebze ilçesi ve İstanbul ilinde hizmetlerini yönetmektedir. 1997 senesinden bu güne dek kurumsal olarak hizmetlerini başarılı şekilde gerçekleştirmektedir.

İstanbul ve Gebze genelinde motorlu kurye hizmetleri hakkında bilgi almak ve kurye gönderi siparişi oluşturmak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

TEM KURYE

0850 307 15 15