Esenyurt Motorlu Kurye


Esenyurt Motorlu Kurye

Esenyurt motorlu kurye hizmeti ile paket ve özel evrak gönderimleri gerçekleştirilebilir. Müşterilerimizin özel tüm paket ve evrak gönderimleri titizlikle sağlanmaktadır. Konusunda en uzman kurye ekipleri sayesinde gönderiler hızlı ve güvenli şekilde müşterilerimizin istedikleri adrese aynı gün gönderimi sağlanır. Kurye hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimiz Esenyurt Motorlu Kurye ile tüm gönderilerini gerçekleştirme fırsatı sağlamaktadır. Esenyurt bölgesinde nerede bulunursanız bulunun size en yakın kurye yetkilisi kapınıza kadar gelip gönderinizi teslim almaktadır. Bu sayede gönderimleriniz aynı gün alıcı ile buluşturulmaktadır. Tüm gönderileriniz firmamız tarafından güvence altına aldığı için gönül rahatlığı ile tüm özek evrak ve paketlerinizi gönderimi için bize teslim edebilirsiniz. En hızlı ve en güvenli şekilde kurye hizmetinden yararlanmak için firmamız ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Esenyurt Moto Kurye Gönderimi Nasıl Yapılır ?

Moto kurye ile gönderi sa?lamak isteyen siz müşterilerimiz için alanında uzman kurye ekipleri kapınıza kadar gelerek gönderinizi teslim alır. Gönderileriniz Esenyurt Moto Kurye tarafından teslim alındıktan sonra 150 veya 210 dakika içinde alıcısına ulaştırılır. Gönderim yapmak için firmamızı aramanız yeterlidir. Firma size en yakın kurye elemanını bulunduğunuz adresinize yönlendirerek hızlı ve güvenli bir şekilde gönderimlerinizi sağlamaktadır.

Gönderimleriniz olası hava koşulları ve trafik durumlar? göz önüne alınarak teslim edilmektedir. Her türlü olumsuz hava koşulları sebebi ile aksamalı yapılacak olan paket teslimatlar? için sizlere mutlaka bilgi verilir. Hava koşulları ve trafik durumu olumsuz olsa dahi gönderileriniz küçük gecikmelerle aynı gün istediğiniz adrese teslim edilir.

Esenyurt Motorlu Kurye Hizmeti...

Esenyurt semtinden herhangi bir şeyi İstanbul'un herhangi bir semtine moto kuryelerimiz aracılığıyla birkaç saat içinde gönderebilmektesiniz. 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan çağrı merkezimizi arayarak Esenyurt semtine en yakın konumdaki moto kuryemiz sizlere yönlendirerek gönderinizi teslim alacaktır.

Moto kurye aracılığıyla İstanbul'da herhangi bir adresten ihtiyacınız olan bir gönderiyi aldırarak Esenyurt semtindeki adresinize teslim ettirebilirsiniz.

Esenyurt Motorlu Kurye hizmetleri taşıma işinin yapılacağı semtlere göre ortalama aşağıdaki süreler dahilinde taşıma işinizi gerçekleştirecektir;

Esenyurt Normal Motorlu Kurye Hizmeti:         180-240 dakika arasında alınır ve teslim edilir. Liste fiyatı üzerinden ücretlendirilir.

Esenyurt Ekspres Motorlu Kurye Hizmeti:         90-120 dakika arasında alınır ve teslim edilir. Liste fiyatının 2 katı olarak ücretlendirilir.

Esenyurt Vip Motorlu Kurye Hizmeti:                 50-80 dakika arasında alınır ve teslim edilir. Liste fiyatının 4 kat? olarak ücretlendirilir.

Moto kurye hizmetleriyle ihtiyacınız doğrultusunda her gönderiyi taşıtabilirsiniz. İstanbul trafiğinde işlerinizi yetiştirmenizin mümkün olmadığı hallerde motokuryeler en büyük yardımcınız konumundadır. Esenyurt ilçesinde ve tüm İstanbul genelinde Tem Kurye ekibi bulunmakta ve hizmet vermektedir.

Tem Kurye şirket olarak motorlu kuryelerini online sistem üzerinden takip etmekte ve yönlendirmektedir. Son teknoloji özel yazılım otomasyonu ile tüm İstanbul geneline anlık olarak kurye hizmetlerini yönetmektedir. 1997 senesinden bu güne dek kurumsal olarak hizmetlerinizi başarılı şekilde gerçekleştirmektedir.

İstanbul ve Esenyurt ilçesine kurye hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak ve kurye gönderi siparişi vermek için bizi arayınız.

Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15