Dudullu Motorlu Kurye


Dudullu Motorlu Kurye Hizmeti...

Dudullu semtinden herhangi bir gönderiyi İstanbul'un herhangi bir semtine moto kuryelerimiz aracılığıyla birkaç saat içinde gönderebilmektesiniz. 0850 307 15 15 numaralı müşteri hizmetlerimizi numaramızı aramanız halinde Dudullu semti civarındaki motorlu kuryelerimizden en yakın konumda olanı size yönlendirilerek gönderinizi teslim alacaktır.

Moto kurye ile İstanbul'da herhangi bir adresten ihtiyacınız olan bir gönderiyi aldırarak Dudullu'daki adresinize veya başka bir adrese teslim ettirebilirsiniz. 

Motorlu kurye hizmetleri taşıma işinin yapılacağı semtlere göre ortalama aşağıdaki gibi birkaç saat içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Dudullu Normal Kurye Hizmeti        : 180-210 dakika aralığında teslim edilir, liste fiyatı olarak ücretlendirilir.

Dudullu Ekspres Kurye Hizmeti       : 90-120 dakika aralığında teslim edilir, liste fiyatının 2 katı olarak ücretlendirilir.

Dudullu Vip Kurye Hizmeti                : 45-85 dakika aralığında teslim edilir, liste fiyatının 4 katı olarak ücretlendirilir.

Dudullu Motorlu Kurye hizmetleri ile ihtiyacınız olan her şeyi taşıtabilir ya da temin ettirebilirsiniz. İstanbul trafiğinde işlerinizi yetiştirmenizin mümkün olmadığı hallerde kuryeler en büyük yardımcınız durumundadır. Dudullu semtinde ve tüm İstanbul genelinde Tem Kurye motorlu kuryeleri bulunmakta ve hizmet vermektedir.

Tem Kurye motorlu kuryelerini online olarak takip etmekte ve yönlendirme sağlamakatadır. Son teknoloji özel yazılım otomasyonu ile tüm İstanbul genelinde anlık olarak kurye hizmetlerini yönetmektedir. 1997 senesinden bu güne dek kurumsal olarak hizmetlerini başarılı şekilde gerçekleştirmektedir.

Dudullu ve İstanbul genelinde kurye hizmetleri hakkında bilgi almak ve kurye siparişi vermek için çağrı merkezi numaramızdan bizi arayabilirsiniz.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15