Beylikdüzü Motorlu Kurye


Beylikdüzü Motorlu Kurye

İstanbul’da herhangi bir ilçeden başka bir ilçeye kurye hizmeti almak istiyorsanız, bu anlamda sektörün öncülerinden Tem Kurye ile her türlü paketinizi taşıtabilirsiniz. Şehrin birçok ilinde hizmet veren Tem Kurye Beylikdüzü Moto Kurye şubesiyle de paketlerinizi istediğiniz adrese götürebilir.

Beylikdüzü’nden, İstanbul’un İstediğiniz Her Yerine

Motorlu kurye hizmetlerinde, İstanbul’un Beylikdüzü semti en çok tercih edilen semtler arasında yer almaktadır. Bu nedenle Tem Kurye size bu noktada da en güvenilir tercihiniz olarak hizmet vermektedir.

Günün her saatinde göndermek istediğiniz paketleriniz için kurye hizmeti veren Tem Kurye, Beylikdüzü’nden göndermek istediğiniz paketinizi, İstanbul ve İstanbul’a çevre illere ulaştırabilmekte. Yapmanız gereken tek şey, paketinizi hazırlayıp Tem Kurye operatörlerine bağlanarak, Beylikdüzü Motorlu Kurye hizmetinden yararlandığınızı söylemek, bunun için yeterli olacaktır. Bununla birlikte paketinize en uygun bulduğunuz hizmet seçeneğini de söylemeniz gerekmektedir.

Tem Kurye, Beylikdüzü’nde Geniş Bir Müşteri Ağına Sahip

1997’den beri sektörde olan ve bu anlamda uzun bir geçmişe, bağlı olarak da tecrübeye sahip olan Tem Kurye, bu sürede geniş bir müşteri ağı da elde etti. Bu müşteri ağının büyük bir kısmını Beylikdüzü semti oluşturuyor. Tem Kurye, Beylikdüzü motorlu kurye hizmetinde en iyi hizmeti veren isimlerden biri olduğunu da sahip olduğu müşteri potansiyeliyle kanıtlıyor. Aynı zamanda Tem Kurye gönderim yapacağınız semtlere kuryenizi en hızlı şekilde götürme imkanı da tanıyor. Bunun için kurye hizmeti almak için Tem Kurye’yi aradığınızda, size uygun hizmeti seçmeniz yeterli olacaktır.

Fiyatlar Gönderim Yapacağınız Semte Göre Belirlenir

Tem Kurye ile gönderim yapmak istediğinizde, hizmeti Beylikdüzü motorlu kurye aracılığıyla almanızın pek bir önemi yoktur. Paketinizin adrese ulaşım fiyatı, paketin nereye gideceğine bağlıdır. Paketinizin Tem Kurye ile nereden nereye gönderileceğini, www.temkurye.com üzerinden seçerek, gönderim ücretinin ne kadar olduğunu öğrenmeniz mümkün. Bu noktada göndereceğiniz paketin büyüklüğü de rol oynamaktadır ki ücret hesaplanırken bunu da seçmeniz gerekir. Aynı samanda web sitesi seçeneği dışında 0850 307 15 15 ya da 0212 275 11 11 telefonlarından, istediğiniz her saat Tem Kurye’ye bağlanıp, bilgi alabilirsiniz.

Beylikdüzü motorlu kurye hizmetimiz paketleme alanında da hizmet veriyor. Sunmuş olduğumuz hizmet aralığında sizin ürünü teslim ederken ayrıca bir paketleme gerçekleştirmeniz gerekmiyor. Dosyadan başlayarak farklı malzemelere kadar gönderim aşamasında paketleme adımı tam olarak firmamızın sorumluluğunda! Siz de internet üzerinden materyalin büyüklüğü ve gönderilecek olan merkezlerin uzaklığını dikkate alarak kısa sürede kaç TL değerinde ödeme yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini pekiştirmek için diğer özel kurye firmalarına göre makul bir fiyat aralığını benimsediğimizi de görülüyor. Ayrıca bazı kampanyalı dönemlerimiz de mevcuttur. Bu kampanyalı döneklerde gönderim daha da makul bir hal almaktadır.

Gönderim İvmesi ve Profesyonel Hizmet

Belikdüzü motorlu kurye servisimiz size teslim ettiğiniz ürünün belirtilen adrese yaklaşık olarak kaç saat içerisinde teslim edileceğine dair de bilgi verecektir. Bu sürecin dışına çıkılması ya da gönderimin aksaması söz konusu değildir. En temel hizmet politikamızın başında belirtilen zaman aralığında teslimin tamamlanması gelmektedir.

Garantili Gönderim

Tem Kurye firmamız 23 senedir taşımacılık alanında kesintisiz hizmet vermektedir. Hizmet politikamıza göre belirtilen zaman aralığında ve hasarsız şekilde gönderimin tamamlanması için fırsat sunuluyor!  

· Garantili gönderim adımı tamamlanırken kuryemiz üzerine zimmet yapılır.

· Dokümanınıza ya da göndereceğiniz ürüne zarar gelmesi durumunda bu zarar firmamız tarafından karşılanır. Müşteri memnuniyeti ve hasarsız gönderim bizim temel önceliğimizdir.

0850 307 15 15 telefon numarası üzerinden yetkililerimizi ile iletişim kurarak merak ettiğiniz hususları dile getirebilirisiniz. 

Beylikdüzü'nde günün her saatinde motorlu kurye hizmeti vermekteyiz.

Beylikdüzü'nden herhangi bir şeyi İstanbul'un herhangi bir semtinde motorlu kuryelerimiz ile birkaç saat içerisinde gönderebilmektesiniz. 0850 307 15 15 numaralı çağrı merkezimizi aramanız durumunda Beylikdüzü civarındaki moto kuryelerimizden en yakını sizlere gelerek gönderinizi teslim alacaktır.

Motorlu Kurye ile İstanbul'da herhangi bir adresten ihtiyacınız olan bir şeyi aldırarak Beylikdüzü'ndeki adresinize veya başka bir adrese teslim ettirebilmektesiniz.

Motorlu kurye hizmetleri taşıma işinin yapılacağı bölgeye göre aşağıdaki gibi birkaç saat içerisinde gerçekleştirilmektedir. 

Beylikdüzü Normal Motorlu Kurye Hizmeti        : 150-210 dakika aralığında teslimat yapılır. Liste fiyatı olarak ücretlendirilir.

Beylikdüzü Express Motorlu Kurye Hizmeti        : 90-150 dakika aralığında teslimat yapılır. Liste fiyatının iki katı olarak ücretlendirilir.

Beylikdüzü Vip Motorlı Kurye Hizmeti                : 45-75 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatının dört katı olarak ücretlendirilir.

Moto Kurye hizmetleri ile ihtiyacınız olan her şeyi taşıtabilir ya da temin ettirebilirsiniz. İstanbul trafiğinde işlerinizi yetiştirmenizin mümkün olmadığı durumlarda kuryeler en büyük yardımcınız durumundadır. Beylikdüzü'nde ve bütün İstanbul genelinde Tem Kurye motorlu kuryeleri bulunmakta ve hizmetinizdedir.

Tem Kurye motorlu kuryelerini online olarak takip etmekte ve yönlendirmektedir. Son teknoloji özel yazılımı sayesinde İstanbul genelinde anlık olarak kurye hizmetlerini yönetmektedir. 1997 senesinden bu güne kurumsal olarak hizmetlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. 

İstanbul geneli ve Beylikdüzü'nde moto kurye hizmetleri hakkında bilgi almak ve kurye siparişi vermek için çağrı merkezi numaramız: 0850 307 15 15


Söz verip değer taşıyoruz,

TEM KURYE

0850 307 15 15