Bayrampaşa Motorlu Kurye


Bayrampaşa Motorlu Kurye

Hem motorlu hem araçlı kurye imkanlarıyla, kuryelerinizi tüm İstanbul geneline taşıma sözü veren Tem Kurye, bu anlamda en güvenilir adreslerinizden biri. Bayrampaşa şubesiyle, Tem Kurye’ye bağlı Bayrampaşa motorlu kurye çalışanları paketinizi sizden alarak, İstanbul’un herhangi bir noktasına amaçladığınız en kısa sürede güvenli bir şekilde bırakır.

Aradığınız Şey Bilgi ve Deneyimse, Adresiniz Tem Kurye

Motorlu kurye sektöründe müşterilerin en çok önem verdikleri şeylerden birisi, paketlerinin güvenli bir şekilde ulaştırılması gereken adrese ulaştırılacak olmasıdır. Bu anlamda size garanti verebilecek sektördeki en iddialı isimlerden birisi Tem Kurye’dir. 23 yıllık deneyimine dayanarak verdiği sözü yerine getirebileceğini garantileyen Tem Kurye, hem motorlu kurye hem de araçlı kurye seçenekleriyle size farklı farklı tercihler sunmaktadır. Gönderim hızını tercihinizle belirleyerek, paketinizin adresine en kısa sürede ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bayrampaşa adresinden Bayrampaşa motorlu kurye aracılığıyla gönderdiğiniz paketinizi, İstanbul’un her yerine güvenli bir şekilde ulaştırabilirsiniz.

Ulaştırma Bakanlığı Yetki Belgesi’yle, Sektörde En Güvenilir İsim

Yılların verdiği deneyimi belgelerle de kanıtlayan Tem Kurye, bu anlamda gönlünüzün ferah olmasını sağlar. Sahip olduğu kurumsal kimliğinin yanı sıra, Ulaştırma Bakanlığı Yetki Belge’siyle paketlerinizin emin ellerde olduğunu tescillemiştir. Teknolojiye ayak uydurarak yoluna devam eden Tem Kurye, Bayrampaşa motorlu kurye hizmeti ile Bayrampaşa’da 7/24 kurye hizmeti almanıza olanak tanır. Paketinizi, size sunulan seçenekler arasından seçeceğiniz hizmet ile en kısa sürede ulaşması gereken yere ulaştırabilirsiniz. Bunun için isterseniz motorlu kuryeleri, isterseniz araçlı kuryeleri tercih edebilirsiniz. Tem Kurye, aylık ortalama 2 bin firma ile çalışarak, sektördeki tercih edilebilirliğini de kanıtlanmıştır.

Gece Kurye Himzetinden de Faydalanabilirsiniz

Tem Kurye ile kuryelerinizi yalnızca sabah ya da öğleden sonra göndermek gibi bir zorunluluğunuz yok. 7 gün 24 saat hizmet alabileceğiniz Bayrampaşa motorlu kurye ile gece kuryeleriniz de taşınabilmekte. Bunun için yapmanız gereken şey, saat 18.30’dan önce 0850 307 15 15 numaralı telefonu arayıp, gece kuryesi hizmetinden faydalanmak istediğiniz söylemek. Bunun için size bir randevu oluşturulur ve istediğiniz saatte kuryeler hizmetinizde olur. www.temkurye.com adresinden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Bayrampaşa motorlu kurye servisimiz sayesinde acil şekilde ulaştırılması gereken belgelerinizi, gönderilerinizi kısa sürede ulaştırabilirsiniz. Bu aşamada sorun yaşamamak için özellikle alanında uzman olan kadromuz ile iş birliği yapmalı ve güvenle ürünün gönderilmesini sağlamalısınız. 23 senedir taşımacılık alanında faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Sunmuş olduğumuz hizmet ağında müşteri memnuniyeti, bizim için temel öneme sahiptir. Zamanında ve güvenli teslimat politikamız ile süreci devam ettirebilirsiniz.

Paketleme Hizmeti

Bayrampaşa motorlu kurye servisimizde aynı zamanda paketleme hizmeti de vermekteyiz. Sizin göndereceğiniz eşyaları ya da dokümanları göndermeden önce paketlemeye zaman ayırmanız gerekmiyor.

· Dokümanların zarflanmasından başlayarak kırılacak eşyaların paketlenmesine kadar birçok farklı alanda hizmet vermeye devam ediyoruz.

· Firmamızın sunmuş olduğu paketleme işlemleri eşyaların koşullarında bir bozulma olmadan ve zarar görmeden belirtilen adrese gönderimi için büyük önem arz etmektedir.

Müşterilerimizin 7/24 erişim sağlayabileceği temsilcilerimiz sayesinde adresinize yetkili ekipleri çağırarak eşyanızı gönderilmek üzere teslim edebilirsiniz.

Yerinde Zamanlama

Tem Kurye firması olarak size ürünün tahminen ne zaman gönderileceğine dair de bilgi vereceğiz. Bu şekilde güvenli gönderim aşaması başlayacaktır. Tahmini telim zamanının uzaması söz konusu değildir. Güvenlik ve teslimat bakımından bu derece özenli olan farklı biri firma bulmanız mümkün değil. Tek bir tık ile firmamız ile iletişime geçerek sürecin tadını çıkarabilirsiniz! Ayrıca iletişim numaralarımız üzerinden de yetkili ekip üyelerimizi belirttiğiniz adrese çağırabilirsiniz.

Bayrampaşa'da günün her saatinde motorlu kurye hizmeti vermekteyiz...

Bayrampaşa'dan herhangi bir şeyi İstanbul'un herhangi bir semtine moto kuryelerimizle birkaç saat içinde gönderebilmektesiniz. 0850 307 15 15 no'lu müşteri hizmetlerimizi arayarak Bayrampaşa civarında yer alan motorlu kuryelerimizden en yakını sizlere yönlendirilerek gönderiniz teslim alınacaktır.

Motorlu kuryelerle İstanbul'da herhangi bir semtteki adresten ihtiyacınız olan bir şeyi aldırıp Bayrampaşa'daki adresinize ya da farklı bir adrese teslim ettirebilirsiniz.

Motorlu Kurye servisi taşıma işinin yapılacağı semtlere göre aşağıdaki gibi ortalama bir kaç saat içerisinde gerçekleştirilmektedir.


Bayrampaşa Normal Moto Kurye Hizmeti        : 180-210 dakika aralığında teslimat sağlanır. Liste fiyatı olarak ücretlendirilir. 

Bayrampaşa Ekspress Moto Kurye Hizmeti    : 90-120 dakika aralığında teslimat sağlanır. Liste fiyatı olarak ücretlendirilir.

Bayrampaşa Vip Moto Kurye Hizmeti              : 60-75 dakika aralığında teslimat sağlanır. Liste fiyatının dört katı olarak ücretlendirilir.


Motorlu Kurye hizmetleri ile ihtiyacınız olan her şeyi taşıtabilir ya da temin ettirebilirsiniz. İstanbul trafiğinde işlerinizi yetiştirmemizin mümkün olmadığı hallerde moto kuryeler en büyük yardımcınız durumundadır. Bayrampaşa'da ve tüm İstanbul genelinde Tem Kurye bulunmakta ve hizmet vermektedir.

Tem Kurye motorlu kuryelerini online olarak takip etmekte ve yönlendirmektedir. Son teknoloji özel yazılım otomasyonu ile tüm İstanbul genelinde anlık olarak kurye hizmetlerini yönetmektedir. 1997 senesinden bu yana kurumsal olarak hizmetlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Bayrampaşa ve İstanbul genelinde kurye hizmetleri hakkında bilgi almak ve kurye siparişi vermek için çağrı merkezi numaramız: 0850 307 15 15


Söz verip değer taşıyoruz,

TEM KURYE

0850 307 15 15