Bakırköy Motorlu Kurye


Bakırköy Motorlu Kurye

İstanbul’un en işlek semtlerinden biri olan Bakırköy, motorlu kurye hizmeti söz konusu olduğunda da trafiğin en yoğun olduğu yerlerden birisi olarak öne çıkıyor. Müşterilerin ihtiyacına ve memnuniyetine göre hareket eden Tem Kurye, bu anlamda Bakırköy Şubesi’yle Bakırköy motorlu kurye hizmeti vermekte.

İhtiyacınıza Göre İstediğiniz Hizmeti Seçebilirsiniz

Tem Kurye Bakırköy Şubesi ile Bakırköy’den İstanbul’un her yerine ve çevre illere kurye hizmeti vermektedir. Kurye hizmetinde paketinizin durumuna göre nasıl bir hizmet almak istediğinizi siz belirleyebilir ve kuryenizin gönderim sürenizi ayarlayabilirsiniz. Tem Kurye Bakırköy motorlu kurye ile isteğinize göre normal kurye hizmeti, ekspres kurye hizmeti ve vip kurye hizmetlerini sizlere sunmaktadır. Aynı zamanda kuryenizi motorlu ya da araçlı olarak seçme imkanına sahipsiniz. Böylece tercihinize göre kuryeniz en kısa sürede istediğiniz adrese ulaştırılmış olacaktır.

Kendiniz Önceden Fiyatlar Hakkında Bilgi Edinebilirsiniz

Tem Kurye internet sitesi www.temkurye.com ile operatörleriyle size istediğiniz her an, günün her saati hizmet vermektedir. İsterseniz kuryenizin fiyatı ve gönderim süresi hakkında telefonlardan Tem Kurye’yi arayarak bilgi alabilirsiniz ve kurye talep edebilirsiniz. Bir diğer seçeneğiniz de internet adresine girmeniz ve ana sayfada karşınıza çıkan bölümden gerekli boşlukları doldurarak, paketinizin gönderim ücretini kendiniz öğrenmenizdir. Bununla birlikte Tem Kurye hem operatörleriyle hem de Bakıröy motorlu kurye hizmetiyle saat ve gün fark etmeden size her an hizmet verebilmektedir.

Gece Kuryesinden Faydalanmak İçin Önceden Rezervasyon Yaptırın

Tem Kurye ile kuryenizi göndermeniz için belli bir saat aralığını beklemenize gerek yoktur. Günün her saatinde, Tem Kurye Bakırköy motorlu kurye hizmeti, sizin için hizmet verebilmektedir. Fakat geve kuryesinden faydalanabilmeniz için, yapmanız gereken tek şey, 4445044 ya da 02122751111 numaralarını saat 18.30’a kadar aramaktır. Bahsi geçen numaraları en geç 18.30’a kadar arayarak, gece kuryesi hizmetinden faydalanmak istediğinizi, saat kaçta kuryeye ihtiyacınız olduğunu ve hangi gönderim hizmetinden faydalanmak istediğinizi söylemeniz yeterli olacaktır. Yaptırmış olduğunuz rezervasyona göre, gece saat kaçta olursa olsun kuryeler size hizmet vermek için belirttiğiniz saatte kapınızda olacaktır.

Bakırköy motorlu kurye hizmetlerimiz sayesinde sorunsuz şekilde erişim adımlarınızı tamamlayabilirsiniz. Kısa bir sürede yüksek verimlilik ile belirttiğiniz ilçeler arasında gönderim tamamlanacaktır. Sizin memnuniyetiniz ve teslim ettiğiniz ürünün zamanında belirttiğiniz adrese ulaştırılması bizim temel önceliğimizdir. Motorlu kurye hizmetlerimizde paketleme hizmeti de firmamıza aittir. Ürünü teslim ederken ayrıca bir paketleme süreci ile uğraşmanız gerekmiyor. Kırılacak durumda olan ürünlerin dahi kırılma aşamasından korunacak şekilde profesyonel paketlenmesi firmamızca üstlenilecektir. Doküman gönderiminde ise zarf tedarik edebilmekteyiz. 23 senelik taşımacılık tecrübesinin konforunu her alanda hissedeceksiniz!

Taşımacılığın Hızı ve Güvenliği Dikkat Çekiyor!

Bakırköy motorlu kurye sistemimizde gönderilecek olan ürünün güvenliğinin sağlanması firmamızın sorumluluğundadır.

· Taşımacılıkta kuryemize zimmetlenen malzemenin zamanında ilçeler arası taşımacılığının tamamlanması sağlanır.

· Güvenilir ve sorunsuz bir taşımacılık adımı için büyük çaba sarf edilir. Göndereceğiniz ürünün boyutu ve gönderilecek olan mesafe arttıkça ödemeniz gereken tutar da artış gösterecektir.

İnternet üzerinden fiyat kıstaslarına bir göz atarak sürece dair daha detaylı biçimde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Motorlu Kurye Teslim Süresi

Tem Kurye firmamızda size belirli bir teslim zaman aralığı sunulacaktır. Bu tahmini biri süredir. Sınırlanan zaman aralığının dışına çıkılması ya da gönderimin gecikmesi söz konusu olmayacaktır. Tüm ürünlerin zamanında gönderilmesi bizim en temel önceliğimizdir. 0850 307 15 15 telefon numarası üzerinden sunduğumuz hizmet ağına dair merak ettiğiniz hususları anında dile getirebilirsiniz.

Bakırköy'de günün her saatinde motorlu kurye hizmeti vermekteyiz...

Bakırköy'den herhangi bir bir şeyi İstanbul'un herhangi bir semtine motorlu kuryelerimiz ile birkaç saat içerisinde gönderebilmektesiniz. 0850 307 15 15 no'lu müşteri hizmetlerimizi aramanız halinde Bakırköy civarındaki motorlu kuryelerimizden en yakın olanı sizlere gelerek gönderinizi teslim alacaktır.

Motorlu kurye aracılığıyla İstanbul'da herhangi bir semtteki adresten ihtiyaç duyduğunuz bir şeyi aldırarak Bakırköy'deki adresinize ya da farklı bir adrese teslim ettirebilmektesiniz.

Moto Kurye hizmetleri taşıma işinin yapılacak olduğu semtlere göre ortalama aşağıdaki süreler dahilinde gerçekleştirilmektedir.


Bakırköy Normak Motorlu Kurye Hizmeti     : 180-210 dakika aralığında alınıp, teslim edilir. Liste fiyatı olarak ücretlendirilir.

Bakırköy Ekspres Motorlu Kurye Hizmeti     : 90-120 dakika aralığında alınıp, teslim edilir. Liste fiyatının iki olarak ücretlendirilir.

Bakırköy Vip Motorlu Kurye Hizmeti             : 60-75 dakika aralığında alınıp, teslim edilir.  Liste fiyatının dört katı olarak ücretlendirilir.


Motorlu kurye hizmetleriyle ihtiyaç duyduğunuz her türlü emtia'yı taşıtabilir ya da temin edebilirsiniz. İstanbul'un yoğun trafiğinde işlerinizi yetiştirmemizin mümkün olmadığı durumlarda moto kuryeler en büyük yardımcınız halindedir.  Tüm İstanbul geneli ve Bakırköy'de Tem Kurye bulınmakta ve hizmet vermektedir.

Tem Kurye moto kuryelerini online olarak takip etmekte ve yönlendirme sağlamaktadır. Son teknoloji özel yazılım otomasyonu ile tüm İstanbul'da anlık olarak kurye hizmetini yönetmektedir. 1997 senesinden bu güne kurumsal olarak hizmetlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Bakırköy ve İstanbul genelinde kurye hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak, kurye siparişi vermek için çağrı merkezi numaramız şu şekildedir: 0850 307 15 15


Söz verip değer taşıyoruz,

TEM KURYE

0850 307 15 15