Ataşehir Motorlu Kurye


Ataşehir motorlu kurye servisimiz güvenle taşımacılık hizmetlerinden faydalanmanızı sağlayacaktır. Ülkemizde Vip taşımacılık alanında 23 senedir gönderilerinizi güvenlii şekilde iletmeye devam ediyoruz. Doküman gönderiminden malzeme taşımasına kadar her alanda hizmet veriyoruz. Özellikle pandemi sürecinde iletilmesi gereken ürünlerin güvenilir kuryeler ile gönderilmesinin ne derece önemli olduğu bir kere daha fark ediliyor. Güvenle, hijyen seviyesinden şüphe duymadan firmamıza ürünlerinizi teslim edebilir ve gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Gönderimin her bir aşamasında gerekli olan bilgilendirme eksiksiz şekilde sağlanacaktır. Ulaşımın tamamlanmasının sonrasında SMS üzerinden de bilgilendirileceksiniz!

Hasarsız Teslimat

Ataşehir motorlu kurye hizmetimiz garantilidir. Taşıma sürecinde ürününüze asla zarara gelmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Kuryemize zimmetlenen üründe bizim taşımacılığımızdan kaynaklanan bir sorun meydana geldiği zaman zarar tarafımızca karşılanacaktır. Bu tür bir garanti sürecine gerek kalmadan gerekli olan taşımacılık hasarsız şekilde tamamlanacaktır. Paketleme adımında alınan önlemler sayesinde teslimatın daha güvenilir gerçekleştirilmesi sağlanır. Paketleme adımında göndereceğiniz dokümanlara zarf teminine kadar her alanda hizmet verilmektedir.

Kaç Saat İçerisinde Gönderim Tamamlanır?

Tem Kurye firmamız size ilçeler arası uzaklık ve trafik koşullarına göre tahmini bir teslim süresi verecektir.

· Gönderim sürecinde ilçeler arası uzaklık süreyi etkileyen en temel unsur olarak kendini göstermektedir.

· Ulaşım aşamasında yüksek verimlilik sağlanması için size verilen tahmini sürenin asla dışına çıkılmaz.

Bu detaylar üzerinden gönderim ile alakalı gerekli olan bilgilendirme sorunsuz şekilde tamamlanır. Gönderime dair daha öncesinde hizmet alan müşteri yorumlarımız da kullanıcı memnuniyet seviyemizi yansıtıyor!

Ataşehir'de günün her saatinde motorlu kurye hizmeti vermekteyiz...

Ataşehir'den herhangi bir şeyi İstanbul'un herhangi bir semtine motorlu kuryelerimiz ile birkaç saat içerisinde gönderebilmektesiniz. 0850 307 15 15 no'lu hattımızdan müşteri hizmetlerimizi aramanız durumunda Ataşehir civarındaki motorlu kuryelerimizden en yakını sizlere gelerek gönderinizi teslim alacaktır.

Motorlu Kurye aracılığıyla İstanbul'da herhangi bir adresten ihtiyacınız olan bir gönderiyi aldırarak Ataşehir'deki adresinize ya da başka bir adrese teslim ettirebilmektesiniz.

Motorlu Kurye hizmetleri taşıma işinin yapılacağı semtlere göre aşağıdaki gibi birkaç saat içerisinde gerçekleştirilmektedir.


Ataşehir Normal Motorlu Kurye Hizmeti        : 180-210 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatı olarak ücretlendirilir.

Ataşehir Ekspres Motorlu Kurye Hizmeti       : 90-120 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatının iki katı olarak ücretlendirilir.

Ataşehir Vip Motorlu Kurye Hizmeti               : 60-75 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatının dört katı olarak ücretlendirilir.


Motorlu Kurye hizmetleri aracılığıyla ihtiyacınız olan her gönderiyi taşıtabilir ya da temin ettirebilirsiniz. İstanbul trafiğinde işlerinizi yetiştirmenizin mümkün olmadığı durumlarda kuryeler en büyük yardımcınız durumundadır. Ataşehir'de ve tüm İstanbul genelinde Tem Kurye personeli bulunmakta ve hizmet vermektedir.

Tem Kurye motorlu kuryelerini online olarak takip etmekte ve yönlendirmektedir. Son teknoloji özel yazılım otomasyonu sayesinde tüm İstanbul genelinde anlık olarak kurye hizmetlerini yönetmektedir. 1997 senesinden günümüze dek kurumsal olarak hizmetlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ataşehir ve İstanbul genelinde kurye hizmetleri hakkında bilgi almak ve kurye siparişi vermek için çağrı merkezi numaramız: 0850 307 15 15


Söz verip değer taşıyoruz,

TEM KURYE

0850 307 15 15