Ataşehir Moto Kurye


Ataşehir Moto Kurye

Ataşehir Moto Kurye ile özel evrak veya paketleriniz en kısa sürede istediğiniz adrese teslim edilmektedir. Ataşehir bölgesindeki her semtten paketler kurye elemanı tarafından teslim alınır ve belirtilen adrese teslim edilir. Motorlu kurye taşımada her kurye özel takip sistemi ile izlenerek müşteriye en güvenli hizmeti vermek için çalışmaktadır. Ataşehir bölgesinde hızlı ve kolay yoldan gönderim sağlamak için Ataşehir motorlu kurye hizmeti tercih edilebilir.

Ataşehir motorlu kurye servisleri ile paketleriniz en güvenilir ve en hızlı şekilde alıcısına ulaşmaktadır. Kurye servisinin sizlere sunduğu hız ve güvenlik tedbirleri ile tüm paket gönderim işleriniz güvenilir kişiler tarafından gerçekleştirilir.

Ataşehir Moto Kurye Gönderimi Nasıl Yapılır ?

Kurye ile paket gönderimlerinde müşterilerin Ataşehir kurye hizmetlerini aramaları yeterlidir. Siz müşteriler Ataşehir ’in neresinde olursanız olun kurye elemanı sizden paketi teslim alır ve aynı gün siz nereye isterseniz paketinizi teslim eder. Kurye servislerden yararlanmak istediğinizde, konumunuza en yakın olan kurye harekete geçerek size en kısa sürede ulaşır ve paketinizi teslim alır.

Ataşehir moto kurye hizmetlerini arayarak gönderim yapmak istediğiniz de kurye sizden paketi teslim alarak yaklaşık 150 veya 210 dakika içinde trafik yoğunluğuna bağlı olarak gönderimi gerçekleştirir. Bu sayede en hızlı ve kolay şekilde paketleriniz dilediğiniz adrese ulaşmış olacaktır.

Ataşehir Moto Kurye ile Paketimin Gittiğini Nasıl Anlarım ?

Moto kurye sayesinde gönderileriniz en hızlı şekilde alıcısına ulaştırılmak için büyük bir özenle ve iş disiplini ile çalışılmaktadır. Bu sebeple gönderileriniz bizim tarafımızdan güvence altına alınarak istediğiniz adrese teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır. Gönderileriniz kurye tarafından teslim alındıktan sonra istediniz adrese trafik yoğunluğuna bağlı olarak teslim edilir. Teslim edildikten sonra isterseniz tarafınıza kurye teslimatı ile ilgili tüm bilgiler iletilir. Dilerseniz kurye firmasına verdiğiniz cep telefonu numaranız ile size paketinizin teslim edildiği bilgisini tarafımızca biz veririz. Ataşehir kurye hizmetleri ile güvenli ve hızlı yoldan gönderim sağlayacağınız gibi ayrıca gönderiler hakkında tüm detayları da eksiksiz öğrenebilirsiniz. Yapmanız gereken kuryeyi aramak ve teslimatı için kurye görevlisinden mail ve SMS beklemektedir.

Ataşehir Motorlu Kurye Hizmeti...

Ataşehir semtinden herhangi bir gönderiyi İstanbul'un herhangi bir semtine motorlu kuryelerimizle birkaç saat içinde gönderebilirsiniz. 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan çağrı merkezimizi aramanız halinde Ataşehir semtine en yakın motorlu kurye personelimiz tarafınıza gönderilerek gönderiniz teslim alınacaktır. Moto kurye ile İstanbul'da herhangi bir adresten ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir gönderiyi aldırarak Ataşehir semtindeki adresinize ya da farklı bir adrese de teslim ettirebilmektesiniz.

Motorlu kurye hizmetleri taşıma işinin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır. Ortalama aşağıdaki sürelerde birkaç saat içerisinde tamamlanmaktadır.

Ataşehir Normal Moto Kurye Hizmeti:        180-210 dakika arasında alınır ve teslim edilir.

Ataşehir Ekspres Moto Kurye Hizmeti:        90-105 dakika arasında alınır ve teslim edilir.

Ataşehir Vip Moto Kurye Hizmeti:               50-80 dakika arasında alınır ve teslim edilir.

Ataşehir Moto Kurye hizmetleriyle ihtiyacınız olan her şeyi taşıtabilir ya da adresten aldırıp tarafınıza getirtebilirsiniz. İstanbul trafiğinde işlerinizi yetiştirmenizin mümkün olmadığı hallerde moto kuryeler en büyük yardımcınız konumundadır. Ataşehir semtinde ve tüm İstanbul genelinde Tem Kurye ekibi bulunmakta ve hizmet vermektedir. 

Tem Kurye motorlu kuryelerini online olarak takip etmekte ve yönlendirme sağlamaktadır. Son teknoloji özel yazılım otomasyonu sayesinde tüm İstanbul ve Ataşehir semtinde anlık olarak kurye hizmetlerini yönetmektedir. 1997 senesinden bu güne dek kurumsal ve profesyonel olarak hizmetlerini başarılı şekilde gerçekleştirmektedir.

Ataşehir semtinde ve İstanbul genelinde motorlu kurye hizmetleri hakkında bilgi almak ve kurye gönderi siparişi vermek için çağrı merkezimizi arayınız.

Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15