Ambarlı Motorlu Kurye


Ambarlı motorlu kurye firmamız 23 senedir taşımacılık alanında eşsiz şekilde hizmet vermeye devam ediyor. Bu alanda gönderilerinizi zarar görmeden ve zamanında teslim etmek isterseniz firmamıza güvenebilirsiniz. Belirttiğiniz adresten teslim alarak, sizin istediğiniz adrese taşımacılığın yapılması sağlanır. Sunulan yüksek verimlilik ve taşıma hızı ile piyasanın lideri konumundayız.

Paketleme Hizmeti Dikkat Çekiyor!

Ambarlı motorlu kurye birimlerimizde paketleme hizmeti de sunmaya devam ediyoruz. Paketleme hizmetlerimizde dokümanlarınızın uygun şekilde zarflanmasından kırılmaya yatkın olan eşyaların darbe emici malzemeler ile kaplanmasına kadar hizmet ağımız genişlemektedir. Sizin sadece ürünü yetkili birimlere iletmeniz yeterli olacaktır. Paketleme de dahil olmak üzere tüm gönderim adımlarını raporlamaktayız. Her bir adım kapsamında sizin tarafımıza verdiğiniz iletişim numaralarınız üzerinden bilgilendirme de yapılacaktır.

Teslim Süresi

Tem Kurye birimlerimizin sizin gönderim yapmak istediğinizi ilçeler arası mesafeye ve trafik koşullarına göre teslim süresini bildirecektir. Size belirtilen tahmini teslim süresinin asla dışına çıkılmayacaktır.

· Kargonuzun nerede olduğuna dair bilgilendirme yapılacaktır.

· Kargonun güvenliği konusunda gerekli olan tüm garanti koşulları aktiftir. Zaman ya da koşul bakımından size sunulan hizmet detaylarında bir sorun olmadan teslimin tamamlanması için taşımacılık ağımız seferber ediliyor!

· Vip teslimat sistemimiz 7/24 erişiminize açık!

Gönderim aşamasında bu derece yüksek kalite benimsenmesine rağmen talep edilen ücretler oldukça makul seviyededir. Kampanyalı dönemlerimizi internet sitemiz üzerinden tespit ederek, daha avantajlı fiyatlar ile gönderimi tamamlayabilirsiniz.

Ambarlı'da günün her saatinde motorlu kurye hizmeti vermekteyiz...

Ambarlı'dan herhangi bir gönderi İstanbul'un herhangi bir semtine motorlu kuryelerimiz aracılığıyla birkaç saat içerisinde gönderebilmektesiniz. 0850 307 15 15 no'lu hattımızdan müşteri hizmetlerimizi aramanız durumunda Ambarlı civarındaki motorlu kuryelerimizden en yakını sizlere yönlendirilerek gönderinizi teslim alacaktır.

Motorlu kurye aracılığıyla İstanbul'da herhangi bir adresten ihtiyacınız olan bir gönderiyi aldırarak Ambarlı'daki adresinize ya da başka bir adrese teslim ettirebilmektesiniz.

Motorlu Kurye hizmetleri taşıma işinin yapılacağı semtlere göre ortalama aşağıdaki gibi birkaç saat içerisinde gerçekleştirilmektedir.


Ambarlı Normal Motorlu Kurye Hizmeti        : 180-210 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatı olarak ücretlendirilir.

Ambarlı Ekspres Motorlu Kurye Hizmeti       : 90-120 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatının iki katı olarak ücretlendirilir.

Ambarlı Vip Motorlu Kurye Hizmeti               : 60-75 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatının dört katı olarak ücretlendirilir.


Motorlu kurye hizmetleri aracılığıyla ihtiyacınız olan her gönderiyi taşıtabilir ya da temin ettirebilirsiniz. İstanbul trafiğinde işlerinizi yetiştirmenizin mümkün olmadığı hallerde kuryeler en büyük yardımcınız durumundadır. Ambarlı'da ve tüm İstanbul genelinde Tem Kurye personelleri bulunmakta ve hizmet vermektedir.

Tem Kurye motorlu kuryelerini online olarak takip etmekte ve yönlendirmektedir. Son teknoloji özel yazılım otomasyonu ile tüm İstanbul genelinde anlık olarak kurye hizmetlerini yönetmektedir. 1997 senesinden bu güne kurumsal olarak hizmetlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ambarlı ve İstanbul genelinde kurye hizmetleri hakkında bilgi almak ve kurye siparişi vermek için çağrı merkezi numaramız: 0850 307 15 15


Söz verip değer taşıyoruz,

TEM KURYE

0850 307 15 15