Motorlu Kurye


Motorlu Kurye Hizmetleri...

İstanbul gibi büyük ve trafik yoğunluğu olan şehirlerde iş yapmanın ve bir yerlere yetişebilmenin ne kadar zor olduğu herkes tarafından bilinmektedir. İstanbul gibi büyük şehirlerde iş yapabilmek de başlı başına beceri gerektirmekte ve çeşitli çözümler üretilmesi gerekmektedir. 

Bir semtten başka bir semte yakın dahi olsa gidip dönmek bir kaç hatta yarım gününüzü almaktadır. İnsan kaynaklarının ve finansmanınızın ülkemiz şartlarında maliyetleri göz önüne alındığı zaman her işletme için sıkıntılı bir durum olmakla beraber birlikte rekabet edebilmek için zorunludur.

Böyle bir tablo karşısında trafiğe takılmadan her türlü taşınması gereken malzeme, ürün, dosya, ve benzer gönderilerin istenilen adrese ulaştırılması ve adresten aldırılması hem de bu işler için firma bünyelerindeki ek personel istihdamının gerek bırakmadığı için İstanbul'da motorlu kurye ile taşımacılık hizmetleri yaklaşık 25 yıl önce verilmeye başlanmıştır.

Bu gün firmaların ve bireylerin her türlü taşımacılık talepleri motorlu kurye hizmetleriyle giderilebilmektedir. İstediğiniz her an moto kurye siparişi vererek 60 ila 180 dakika arasında tüm İstanbul geneline istenilen her tür gönderi gönderilebilmekte ve aldırılabilmektedir.

Tem Kurye 1997 senesinden bu güne moto kurye ve arabalı kuryeler ile her türlü iletişim hizmetlerini profesyonel kadrosu ve üstün yazılım otomasyonu ile gerçekleştirmektedir. Sektörün en büyük iki kuruluşundan biridir.

Tüm İstanbul genelinde bizi aramanızdan itibaren en geç 30 dakika içerisinde gönderinizi ilgili adresten alarak teslim edileceği semte göre internet sitemiz üzerinden ya da müşteri hizmetleri personelimiz tarafından verilecek süreler içinde teslim edilecektir. 

Kurye gönderi fiyatları ve süreleri internet sitemizdeki fiyatlar sayfamızdan öğrenebilirsiniz.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

444 50 44