Mecidiyeköy Kurye


Mecidiyeköy Motorlu Kurye Hizmeti...

Mecidiyeköy semtinde günün her saati motorlu kurye hizmeti vermekteyiz. Mecidiyeköy semti içinde ya da Mecidiyeköy semti dışında her türlü moto kurye ve arabalı kurye ile taşımacılık ihtiyaçlarınız için 444 50 44 numaralı telefon hattımızdan arayarak talepte bulunabilirsiniz. Size en yakın konumdaki kuryemiz yönlendirilerek en geç 30 dakika içerisinde gönderiniz teslim alınacaktır.

Motorlu kurye hizmetimizle Mecidiyeköy semtinden istediğiniz her semte günlük iş ya da özel ihtiyaçlarınız için göndermeniz ya da aldırmanız gereken her türlü emtiayı taşıtabilirsiniz.

Mecidiyeköy Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar tarafından fark edilmiş ve önemli bir çözüm seçeneği olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmektedir. İşler daha hızlı şekilde çözüme kavuşturulmakta ve finansman anlamında daha hızlı dönüşleri elde edilmektedir. Ofis dışında yapılması gereken bu işler için işe yeni personel alımının beraberinde getirdiği bu sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan bu personelin yedeğinin olmaması izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturabilmekte ve işlerin yavaşlamasına sebep olabilmektedir. Tüm bu problemler göz önüne alındığı zaman Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Mecidiyeköy semti geneline yayılmış geniş müşteri ağına sahip bir kurye firmasından hizmet alabilmek büyük kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semtleri seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda Normal Kurye, Ekspres Kurye, Vip Kurye ve Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden herhangi birini ya da birkaçını talep edebilirsiniz. 

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderinizin yapılacağı semtlere göre belirlenmektedir.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

444 50 44