Levent Kurye


Levent Motorlu Kurye Hizmeti...

Levent semtinde günün her saati kurye hizmetleri vermekteyiz. Levent semti içinde ya da Levent semti dışında her türlğ moto kurye ve arabalı kurye ile taşımacılık ihtiyaçlarınız için 444 50 44 numaralı telefon hattımızdan bizleri arayarak talepte bulunabilirsiniz. Size en yakın konumdaki moto kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dakika içerisinde teslim alınacaktır.

Motorlu kurye hizmetimizle Levent semtinden istediğiniz her semte gündelik iş ya da özel ihtiyaçlarınızda göndermeniz ya da aldırmanız gereken her türlü gönderiyi taşıtabilirsiniz.

Levent Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar ve bireyler tarafından fark edilmiş olup önemli bir çözüm alternatifi olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekle beraber işler daha hızlı şekilde çözüme ulaşmaktadır. finansman anlamında daha hızlı dönüşler elde edilmektedir. Ofis dışında yapılması gereken bu işler için işe yeni personel alımının beraberinde getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan bu personelin yedeğinin olmaması izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturabilmekte işlerin yavaşlamasına sebep olabilmektedir. Tüm bu problemler göz önüne alındığı zaman Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Levent semti geneline yayılmış olan geniş müşteri ağına sahip bir kurye firmasından her an hizmet alabilmek büyük kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semtleri seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ve Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da birkaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının konumuna göre değişmemektedir. Gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

444 50 44