Kartal Kurye


Kartal Motorlu Kurye Hizmeti...

Bireysel olarak acil gönderilmesi gereken ya da herhangi bir adresten aldırılması gereken bir şeyin ve firmaların Kartal semtinde kurye hizmetlerimizle her türlü fatura gönderimi, resmi kurumlara iletilmesi gereken yazışma, teklif gönderimi ve benzeri her türlü gönderi moto kuryeler aracılığı ile bir kaç saat içinde alıcı adrese ulaştırılmaktadır. 

Her türlü ihtiyacınız için İstanbul'un her semtinde ve Kartal'da kurye hizmeti günün her saatinde hizmet vermektedir. Hediye gönderimi, evde ya da ofiste unuttuğunuz ancak zaman olmadığı için almaya gidemediğiniz eşyalarınızın kurye ile aldırılması, okula gittiğinizde evde kalan önemli bir dosyanızın veya kitabınızın kurye ile aldırılması, özel siparişlerinizi gidip sizin almanız yerine motorlu kuryemizin sizlere getirilmesi, havalimanına gidiyorusunuz ancak yanınızda olması gereken bir eşyanız ya da önemli bir evrakı almaya dönecek kadar vaktiniz olmadığında moto kuryelerimiz hemen sizlere ulaştırmaktadır. Bunlara benzer günlük yaşantımızda karşılaşacağınız aksaklıkları ya da ihtiyaçlarınıza Kartal kurye olarak hizmetlerimizle çözüm üretmekteyiz. 

Kartal Kurye hizmeti için ihtiyaç duyduğunuz an 444 50 44 numaralı telefon hattımızdan bizleri arayarak kurye hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. 22 senedir moto kurye hizmeti vermekte ve İstanbul genelindeki müşterilerimize günün her saatinde hizmet vermekteyiz. Bizi aramanız sonucunda size en yakın konumdaki moto kuryemiz size yönlendirilerek gönderiniz 30 dakika içerisinde alınacaktır.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semtleri seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyaçlarınıza göre Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ya da Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da bir kaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderilerinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

444 50 44