Kadıköy Motorlu Kurye


Kadıköy Motorlu Kurye Hizmetleri...

Kadıköy Motorlu Kurye hizmetimiz ile kişisel olarak acil gönderilmesi ya da herhangi bir adresten aldırılması gereken bir gönderinin ve firmaların her türlü resmi kuruma iletilmesi gereken yazışma, teklif gönderimi, fatura gönderimi ve benzeri her tür iletiler Kadıköy'de motorlu kuryelerimiz aracılığıyla birkaç saat içerisinde teslim adresine ulaştırılmaktadır.

Her türlü moto kurye ihtiyaçlarınız için İstanbul'un her semtinde ve Kadıköy'de günün her saatinde hizmet vermekteyiz.

Hediye gönderimi, evde ya da ofiste unuttuğunuz ancak zaman olmadığı için gidip alamadığınız eşyalarınızın motorlu kurye ile aldırılması, okula geldiğinizde evde kalan önemli bir dosya ya da kitapınızın kurye ile aldırılması, özel siparişlerinizi sizin gidip almanız yerine kuryemiz size getirebilir, havaalanına gidiyorsunuz ancak yanınızda olması gereken önemli bir evrak veya eşyanızı almaya dönecek kadar vaktiniz olmadığında kuryemiz sizlere hemen ulaştırabilmektedir.

Bunlara benzer günlük hayatımızda karşılaşacağımız aksaklıkları ya da ihtiyaçlarınıza Kadıköy motorlu kurye hizmetimiz aracılığıyla çözüm sunmaktayız.

Kadıköy'de motorlu kurye hizmeti için ihtiyaç halinde 444 50 44 numaralı hattımızdan müşteri hizmetlerimizi arayarak moto kurye hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. 1997 senesinden bu güne İstanbul'da ve Kadıköy'de motorlu kurye hizmeti vermekte ve tüm İstanbul genelinde günün her saatinde moto kuryelerimiz mevcut bulunmaktadır.

Bizi aramanız neticesinde size en yakın hızlı kuryemiz sizlere yönlendirerek gönderiniz 30 dakika içerisinde teslim alınacaktır.

Fiyatlar sayfamızdan göndermek istediğiniz semtleri belirleyerek motorlu kurye ücret ve kurye teslimat süresini öğrenerek ihtiyacınız doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, VİP Kurye Gönderisi ve Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının yani şirketimizin bulunduğu adrese göre değişmemekte gönderinin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

444 50 44