Hızlı Kurye


İstanbul Trafiğinde Hızlı Çözüm...

Hızlı Kurye hizmeti her an ihtiyaç duyacağınız hizmetlerdendir. Nerede ne zaman neye ihtiyaç duyacağınız ve nereye bir şey göndermemiz gerektiği ve o anda müsait olup olmayacağımız belirsizdir. Bununla beraber müsait olma halinizde dahi hızlı kurye hizmeti sayesinde bu ihtiyacınızı karşılamamız bizim tarafımızdan aynı işin yapılmasına göre daha az maliyetlidir. Harcayacağınız zamanın sizlere kalması ayrıca bir kazançtır.

Hızlı Kurye ile tüm İstanbul geneline her zaman bir şeyler yollayabilir ya da bir şeyleri ilgili adreslerden aldırarak kendinize getirtebilirsiniz. Ofis dışındayken işlerinizi hızlı kurye yönlendirerek yaptırabilirsiniz. Tatildeyken ihtiyaç duyacağınız şeyleri bir yerlere gönderebilirsiniz.

Kurye kullanımına firmalar açısından şu şekilde örnekler verebiliriz; Web üzerinden ürün satışı yapan bir firmanız var ise bu ürünleri motorlu kuryelerimizle ortalama üç saat içerisinde teslim ettirebilirsiniz. Yine firmalar kendi şubeleri arasındaki ürün transferini kuryeler ile gerçekleştirmektedir. Şubelerinizdeki günlük rapor çıkışlarını merkezinize düzenli olarak transfer ettirebilirsiniz. Faturalarınızı birkaç saat içinde müşterilerinize ulaştırabilirsiniz. Saha personellerinize iletmeniz gereken, kaşe, dosya, kaşe, belge ve benzeri taleplerinizi kurye aracılığıyla göndererek işlerinizin zamanında sonuçlanmasını sağlayabilirsiniz. Firmaların bunlara benzer ihtiyaçlarını karşılamak için bünyelerinde bulundurmak zorunda kaldıkları personel maliyetleri ile motorlu kurye hizmeti maliyetlerini karşılaştırdığınızda maliyetlerinizin azaldığını görebilirsiniz. Bir diğer avantajı ise kurye firmasının onlarca personeliyle her an ihtiyaçlarınızı görebilmekteyiz. İstanbul trafiğini göz önüne aldığınızda bir çalışanınızın gün içinde birkaç işin ancak yapabilmesi mümkünken kurye şirketinin her semtte, bölgede hazır bulunan moto kuryeleri sayesinde onlarca işlem yaptırabilirsiniz.

Tem Kurye'nin hızlı kurye hizmetiyle ihtiyaç duyacağınız an her türlü taşımacılık işini en hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Gün içinde İstanbul geneli taşıma işini yapmakta olan kuryelerimizden size en yakın konumda olan kurye yönlendirilerek gönderiniz alınacaktır. Operasyon merkezimiz ihtiyaç halinde hızlı kurye gönderi taleplerinizi adresinizden aldırarak en hızlı şekilde teslim edilecek adrese yönlendirmektedir.

Hızlı kurye talepleriniz Ekspres Kurye ya da Vip Kurye olarak gerçekleştirmekteyiz.

Hızlı Ekspres Kurye hizmetiyle İstanbul geneline gönderilerinizin gerçekleşeceği semtlere göre 90 dakika ile 120 dakika arasında gönderiniz alınmış ve teslim edilmiş olacaktır.

Hızlı Vip Kurye hizmetiyle İstanbul genelinde gönderilerinizin gerçekleşeceği semtlere göre 45 dakika ile 75 dakika arasında gönderiniz alınmış ve teslim edilmiş olacaktır.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

444 50 44