Göktürk Kurye


Göktürk Motorlu Kurye Hizmeti...

Göktürk semtinde ve İstanbul'a çevre diğer ilçelerde günün her saati kurye hizmeti vermekteyiz. Göktürk semti içinde ya da Göktürk semti dışında her türlü moto kurye ve arabalı kurye ile taşımacılık ihtiyaçlarınız için 444 50 44 numaralı telefon hattımızdan bizleri arayarak talepte bulunabilirsiniz. Size en yakın konumdaki kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz en geç 45 dakika içerisinde alınacaktır.

Kurye hizmetimizle Göktürk semtinden istediğiniz her yere günlük iş ya da özel talepleriniz doğrultusunda göndermeniz ya da aldırmanız gerekli her tür materyali taşıtabilirsiniz.

Göktürk Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar tarafından fark edilmiş olup önemli bir çözüm yolu olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekle birlikte işler daha hızlı çözüme kavuşturulmaktadır. Finansman olarak daha hızlı dönüşler elde edilmektedir. Ofis dışında yapılması gereken bu işler için işe yeni personel alımının beraberinde getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan bu personelin yedeğinin olmaması izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturabilmekte ve işlerin yavaşlamasına sebep olabilmektedir. Tüm bu problemler göz önüne alındığı zaman Tem Kurye gibi İstanbul ve Göktürk Semti geneline yayılmış geniş müşteri ağına sahip bit kurye firmasından her an hizmet alabilmek büyük kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Fiyatlar sayfamızdan Göktürk semtinden gönderi yapmak istediğiniz semti seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınıza göre Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ve Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da birkaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

444 50 44